Pagina afdrukken

Statistieken vertalingen

Berichten

BerichtVertaling URL
1999: Prince op weg naar de tophttp://en.apoplife.nl/1999-prince-on-his-way-to-the-top/
25 jaar geleden: de Bijlmerramphttp://en.apoplife.nl/25-years-ago-the-bijlmer-disaster/
30 jaar geleden, het beste concert dat ik ooit zaghttp://en.apoplife.nl/30-years-ago-best-show-ever-witnessed/
A Pop Life: één jaar oud; de beste en meest gelezen verhalen!http://en.apoplife.nl/a-pop-life-one-year-old-best-and-most-read-stories/
A Resolution Honoring Prince Rogers Nelson – City Of Minneapolishttp://en.apoplife.nl/resolution-honoring-prince-rogers-nelson-city-minneapolis/
AC/DC – Let There Be Rockhttp://en.apoplife.nl/acdc-let-there-be-rock/
Album top 50, nummers 10 tot en met 1http://en.apoplife.nl/top-50-part-3/
Album top 50, nummers 25 tot en met 11http://en.apoplife.nl/top-50-part-2/
Album top 50, nummers 50 tot en met 26http://en.apoplife.nl/top-50-part-1/
Beste albums, 1966 – 2017: A Pop Life, 1 jarig jubileumhttp://en.apoplife.nl/best-albums-1966-2017-apoplife-anniversary/
Bob Marley & The Wailers – Exodushttp://en.apoplife.nl/bob-marley-and-the-wailers-exodus/
Bruce Springsteen – Tunnel Of Lovehttp://en.apoplife.nl/bruce-springsteen-tunnel-of-love/
Cat Power – Sunhttp://en.apoplife.nl/cat-power-sun/
Chuck Brown & de geschiedenis van go-gohttp://en.apoplife.nl/chuck-brown-history-go-go/
Cody ChesnuTT – The Headphone Masterpiecehttp://en.apoplife.nl/cody-chesnutt-the-headphone-masterpiece/
Compact Disc wordt 35 jaar oudhttp://en.apoplife.nl/compact-disc-turns-35/
Concert Allah-Las afgelast vanwege terreurdreiginghttp://en.apoplife.nl/concert-allah-las-cancelled-due-to-terrorist-threat/
Concerten, top 50http://en.apoplife.nl/concerts-top-50/
Crass – How Does It Feelhttp://en.apoplife.nl/crass-how-does-it-feel/
Culture – Two Sevens Clashhttp://en.apoplife.nl/culture-two-sevens-clash/
D’Angelo – Black Messiahhttp://en.apoplife.nl/dangelo-black-messiah/
Daft Punk – Homeworkhttp://en.apoplife.nl/daft-punk-homework/
Danko Jones – Born A Lionhttp://en.apoplife.nl/danko-jones-born-a-lion/
David Bowie 1947-2016 & Low en “Heroes” 40 jaarhttp://en.apoplife.nl/david-bowie-1947-2016-low-heroes-40-years-old/
De beste 12-incheshttp://en.apoplife.nl/best-12-inches/
De beste ABBA singleshttp://en.apoplife.nl/best-abba-singles/
De beste albums gemaakt door vrouwenhttp://en.apoplife.nl/best-albums-made-by-women/
De beste Australische nummershttp://en.apoplife.nl/best-australian-songs/
De beste debuut albumshttp://en.apoplife.nl/best-debut-albums/
De beste Rolling Stones singleshttp://en.apoplife.nl/best-rolling-stones-singles/
De lelijkste albumhoezenhttp://en.apoplife.nl/the-ugliest-albumcovers/
De mooiste albumhoezenhttp://en.apoplife.nl/the-greatest-albumcovers/
Dead Kennedyshttp://en.apoplife.nl/dead-kennedys/
Discharge – Hear Nothing See Nothing Say Nothinghttp://en.apoplife.nl/discharge-hear-nothing-see-nothing-say-nothing/
Divine – My First Albumhttp://en.apoplife.nl/divine-my-first-album/
Donny Hathaway – Livehttp://en.apoplife.nl/donny-hathaway-live/
Elvis Presley, 08-01-1935 – 16-08-1977http://en.apoplife.nl/elvis-presley-01081935-08161977/
Eric B. & Rakim – Paid In Fullhttp://en.apoplife.nl/eric-b-and-rakim-paid-in-full/
Frank Zappa’s Joe’s Garage nog steeds actueelhttp://en.apoplife.nl/zappas-joes-garage-still-up-to-date/
George Michael – Listen Without Prejudice Vol. 1http://en.apoplife.nl/george-michael-listen-without-prejudice/
Grindermanhttp://en.apoplife.nl/grinderman/
Guilty pleasureshttp://en.apoplife.nl/guilty-pleasures/
Guns N’ Roses – Appetite For Destructionhttp://en.apoplife.nl/guns-n-roses-appetite-for-destruction/
Het meest gehate album in jazz: Miles Davis’ On The Cornerhttp://en.apoplife.nl/the-most-hated-album-in-jazz-miles-davis-on-the-corner/
Het muzikale antwoord op 9/11: Bruce Springsteen’s The Risinghttp://en.apoplife.nl/the-musical-answer-to-9-11-bruce-springsteen-the-rising/
Hoe Devo zich een klassieker eigen maaktehttp://en.apoplife.nl/devo-satisfaction/
I Feel Love: de toekomst is hier en nu!http://en.apoplife.nl/i-feel-love-future-here-now/
Iggy Pop – Lust For Lifehttp://en.apoplife.nl/iggy-pop-lust-for-life/
Introducing The Hardline According To Terence Trent D’Arbyhttp://en.apoplife.nl/introducing-the-hardline-according-to-terence-trent-darby/
Jaarafsluiting 2016http://en.apoplife.nl/closing-of-2016/
Jill Jones, een van de beste Prince satelliet actshttp://en.apoplife.nl/jill-jones-one-of-the-best-prince-satellite-acts/
Joe Jackson – Night And Dayhttp://en.apoplife.nl/joe-jackson-night-and-day/
Junior Murvin – Police & Thieveshttp://en.apoplife.nl/junior-murvin-police-and-thieves/
Killing Joke – Revelationshttp://en.apoplife.nl/killing-joke-revelations/
King Crimson 1981 – 1984http://en.apoplife.nl/king-crimson-1981-1984/
King Sunny Adé – Juju Musichttp://en.apoplife.nl/king-sunny-ade-juju-music/
Kiss Alive IIhttp://en.apoplife.nl/kiss-alive-ii/
Lone Justice, een introductie tot Maria McKeehttp://en.apoplife.nl/lone-justice-introduction-to-maria-mckee/
Lou Reed – Transformerhttp://en.apoplife.nl/lou-reed-transformer/
Madhouse: Prince en jazzhttp://en.apoplife.nl/madhouse-prince-and-jazz/
Mama, 1943 – 2012http://en.apoplife.nl/mama-1943-2012/
Marilyn Monroe, al 55 jaar ‘forever young’http://en.apoplife.nl/marilyn-monroe-forever-young/
Mick Karn – Titleshttp://en.apoplife.nl/mick-karn-titles/
Mijn 10 beste nummers aller tijdenhttp://en.apoplife.nl/my-10-best-songs-of-all-time/
Muziek ochtendopening middelbare schoolhttp://en.apoplife.nl/music-morning-opening-junior-highschool/
Neil Young – Harvest Moonhttp://en.apoplife.nl/neil-young-harvest-moon/
One Nite Alone… Solo piano and voice by Princehttp://en.apoplife.nl/one-nite-alone-solo-piano-and-voice-by-prince/
Paisley Park Day – City Of Chanhassen Proclamationhttp://en.apoplife.nl/paisley-park-day-city-chanhassen-proclamation/
Paisley Park Museum – City Of Chanhassenhttp://en.apoplife.nl/paisley-park-museum-city-chanhassen/
Pavement – Brighten The Cornershttp://en.apoplife.nl/pavement-brighten-the-corners/
Peter Tosh – Equal Rightshttp://en.apoplife.nl/peter-tosh-equal-rights/
Prince – Een jaar later…http://en.apoplife.nl/prince-one-year-later/
Prince – Emancipationhttp://en.apoplife.nl/prince-emancipation/
Prince – Motherless Childhttp://en.apoplife.nl/prince-motherless-child/
Prince – Sign O The Times – single – 30 jaar oudhttp://en.apoplife.nl/prince-sign-o-times-single-30-years-old/
Prince & The New Power Generation – O(+>http://en.apoplife.nl/prince-the-new-power-generation-love-symbol/
Prince 1958-2016http://en.apoplife.nl/prince-1958-2016/
Prince Charles & The City Beat Band – Stone Killershttp://en.apoplife.nl/prince-charles-and-the-city-beat-band-stone-killers/
Prince concert indexhttp://en.apoplife.nl/prince-concert-index/
Prince Day – City Of Minneapolis Proclamationhttp://en.apoplife.nl/prince-day-city-minneapolis-proclamation/
Prince Day – City Of St. Paul Proclamationhttp://en.apoplife.nl/prince-day-city-of-st-paul-proclamation/
Prince Day – State of Minnesota Proclamationhttp://en.apoplife.nl/prince-day-state-minnesota-proclamation/
Prince glorieert (alweer) met Sign O’ The Timeshttp://en.apoplife.nl/prince-is-victorious-with-sign-o-the-times/
Prince satellieten, top 10http://en.apoplife.nl/prince-satellite-top-10/
Prince Tribute Day – State of Minnesota Proclamationhttp://en.apoplife.nl/prince-tribute-day-state-minnesota-proclamation/
Prince, de afsluitinghttp://en.apoplife.nl/prince-the-closing/
Prince, top 50, nummers 10 tot en met 1http://en.apoplife.nl/prince-top-50-part-3/
Prince, top 50, nummers 25 tot en met 11http://en.apoplife.nl/prince-top-50-part-2/
Prince, top 50, nummers 50 tot en met 26http://en.apoplife.nl/prince-top-50-part-1/
Queen: mijn allereerste muziekliefdehttp://en.apoplife.nl/queen-my-very-first-music-love/
Reclame 1967, 1987 & 2017: The Beatles – Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Bandhttp://en.apoplife.nl/advertising-1967-1987-2017-beatles-sgt-peppers-lonely-hearts-club-band/
Richie Havens Sings Beatles And Dylanhttp://en.apoplife.nl/richie-havens-sings-beatles-and-dylan/
RIP, John Blackwellhttp://en.apoplife.nl/rip-john-blackwell/
S.Res.444 – A resolution honoring the life and achievements of Princehttp://en.apoplife.nl/s-res-444-resolution-honoring-life-achievements-prince/
Schoolreisje, gips en Fats Dominohttp://en.apoplife.nl/school-journey-plaster-and-fats-domino/
Simon And Garfunkel – The Concert In Central Parkhttp://en.apoplife.nl/simon-and-garfunkel-the-concert-in-central-park/
Simple Minds – New Gold Dream (81–82–83–84)http://en.apoplife.nl/simple-minds-new-gold-dream/
Sinterklaas avond 1976 & ABBA’s Dancing Queenhttp://en.apoplife.nl/evening-of-sinterklaas-day-1976-and-abba-dancing-queen/
Sinterklaas avond 1977 & Queen’s News Of The Worldhttp://en.apoplife.nl/queen-news-of-the-world/
Statement by the President on the Passing of Prince – The White Househttp://en.apoplife.nl/statement-president-passing-prince-white-house/
Sterkste & bekendste band & artiest logo’shttp://en.apoplife.nl/strongest-best-known-band-artist-logos/
Sun, top funk & soul uit Ohiohttp://en.apoplife.nl/sun-top-funk-soul-ohio/
Talking Heads: 77http://en.apoplife.nl/talking-heads-77/
The Black Album: Prince gets funkyhttp://en.apoplife.nl/the-black-album-prince-gets-funky/
The Congos – Heart Of The Congoshttp://en.apoplife.nl/the-congos-heart-of-the-congos/
The Jam – Dig The New Breedhttp://en.apoplife.nl/the-jam-dig-the-new-breed/
Timur’s 10 beste nummers aller tijden (door gastauteur Timur)http://en.apoplife.nl/timurs-10-best-songs-of-all-time/
Tom Petty & The Heartbreakers – The Live Anthologyhttp://en.apoplife.nl/tom-petty-and-the-heartbreakers-the-live-anthology/
Top 50, epilooghttp://en.apoplife.nl/top-50-epilogue/
U2: Van Pinkpop via de woestijn naar de supermarkthttp://en.apoplife.nl/u2-pinkpop-desert-supermarket/
Underworld, de beste singleshttp://en.apoplife.nl/underworld-best-singles/
Vanity 6: sex sells, of toch iets meer?http://en.apoplife.nl/vanity-6/
Verjaardag 1977 & Fleetwood Mac’s Go Your Own Wayhttp://en.apoplife.nl/birthday-1977-fleetwood-macs-go-your-own-way/
Verloren en gevonden: mijn Prince kettinghttp://en.apoplife.nl/lost-found-prince-necklace/
Voor mamahttp://en.apoplife.nl/dedicated-to-mama/
What Time Is It? Het Verhaal Van The Timehttp://en.apoplife.nl/what-time-is-it/

Recensies

RecensieVertaling URL
A Christmas Gift For Youhttp://en.apoplife.nl/review/a-christmas-gift-for-you/
Amy Winehouse – Back To Blackhttp://en.apoplife.nl/review/amy-winehouse-back-to-black/
Arcade Fire – Everything Nowhttp://en.apoplife.nl/review/arcade-fire-everything-now/
David Bowie – Cracked Actorhttp://en.apoplife.nl/review/david-bowie-cracked-actor/
David Bowie Is tentoonstellinghttp://en.apoplife.nl/review/david-bowie-exhibit/
Emancipation? No, thank u!http://en.apoplife.nl/review/emancipation-no-thanks/
Japan – Tin Drumhttp://en.apoplife.nl/review/japan-tin-drum/
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis – Let It Be Youhttp://en.apoplife.nl/review/joan-police-woman-benjamin-lazar-davis-let/
Kamasi Washington – Harmony Of Differencehttp://en.apoplife.nl/review/kamasi-washington-harmony-of-difference/
LCD Soundsystem – American Dreamhttp://en.apoplife.nl/review/lcd-soundsystem-american-dream/
Leonard Cohen – Greatest Hitshttp://en.apoplife.nl/review/leonard-cohen-greatest-hits/
Neil Young – Hitchhikerhttp://en.apoplife.nl/review/neil-young-hitchhiker/
Nick Cave & The Bad Seeds – Skeleton Treehttp://en.apoplife.nl/review/nick-cave-skeleton-tree/
Prince – 4Everhttp://en.apoplife.nl/review/prince-4ever/
Prince – Deliverancehttp://en.apoplife.nl/review/prince-deliverance/
Prince – The Rainbow Childrenhttp://en.apoplife.nl/review/prince-the-rainbow-children/
Prince & The New Power Generation – Diamonds And Pearlshttp://en.apoplife.nl/review/prince-new-power-generation-diamonds-pearls/
Prince & The Revolution – Purple Rain Deluxe Expandedhttp://en.apoplife.nl/review/prince-and-the-revolution-purple-rain-deluxe-expanded/
Public Enemy – Apocalypse 91…The Enemy Strikes Blackhttp://en.apoplife.nl/review/public-enemy-apocalypse-91-the-enemy-strikes-black/
Sezen Aksu – Söylüyorhttp://en.apoplife.nl/review/sezen-aksu-soyluyor/
Soulwax – From Deeweehttp://en.apoplife.nl/review/soulwax-from-deewee/
Spoon – Hot Thoughtshttp://en.apoplife.nl/review/spoon-hot-thoughts/
The Cure: 35 jaar Faithhttp://en.apoplife.nl/review/the-cure-faith/
The Family Stand – Moon In Scorpiohttp://en.apoplife.nl/review/the-family-stand-moon-in-scorpio/
Thundercat – Drunkhttp://en.apoplife.nl/review/thundercat-drunk/

Pagina’s

BerichtVertaling URL
A Pop Life – Nieuwe abonneehttp://en.apoplife.nl/new-subscriber/
Archiefhttp://en.apoplife.nl/archive/
Blog – A Pop Lifehttp://en.apoplife.nl/blog/
Contacthttp://en.apoplife.nl/contact/
Copyrighthttp://en.apoplife.nl/copyright/
Deze maand in voorgaande jarenhttp://en.apoplife.nl/this-month-in-previous-years/
Nieuwsbrief archiefhttp://en.apoplife.nl/newsletter-archive/
Overhttp://en.apoplife.nl/about/
Recensie archiefhttp://en.apoplife.nl/review-archive/
Statistiekenhttp://en.apoplife.nl/statistics/
Statistieken deel aantallenhttp://en.apoplife.nl/statistics-share-count/
Statistieken planninghttp://en.apoplife.nl/statistics-plan-count/
Statistieken reactie aantallenhttp://en.apoplife.nl/statistics-comment-count/
Statistieken reactie bezoekershttp://en.apoplife.nl/statistics-comment-visitors/
Statistieken taak overzichthttp://en.apoplife.nl/statistics-task-overview/
Statistieken vertalingenhttp://en.apoplife.nl/statistics-translations/
Statistieken weergave aantallenhttp://en.apoplife.nl/statistics-show-count/
Volledige planning te verschijnen artikelenhttp://en.apoplife.nl/all-future-articles/