Concertgegevens
Artiest | Koray Avci |
Tournaam | European Tour 2022 |
Datum | 21-05-2022 |
Locatie | Carre |
Plaats | Amsterdam |
Beoordeling
Sympathieke zanger met een prachtige volle en warme stem. Helaas werd het concert ontsierd door te veel en te lange monologen, die weinig tot niets toevoegden en de vaart uit het concert haalden (net als de pauze). Tevens was de opbouw van de set onlogisch, waardoor het concert als een nachtkaars uitging.
Jammer, want als het vlamde , vlamde het ook echt. Het ‘arabesk’ blok was fantastisch en Koray Avci kon het publiek uit zijn handen laten eten. Maar, eerlijk is eerlijk, toen hij Sezen Aksu’s fenomenale Gidiyorum speelde, was het gemis van Aksu zelf groter dan de uitvoering voor mijn ogen.
N.B.:
Opvallend einde: de zaal liep al bijna helemaal leeg toen de laatste tonen van de muziek nog niet uitgestorven waren, ik heb nog nooit eerder een zaal zo snel zien leegstromen.
Setlist
Onder andere Sezen Aksu’s Gidiyorum.
2 reacties
Je bent lekker op dreef
Auteur
Absoluut, maar de echte toppers zijn nog niet geweest. Cat Power en Billie Eilish zijn de eerst volgenden. Zin in!