
Concertgegevens
| Artiest | Todd Rundgren |
| Tournaam | Euro ME/WE |
| Datum | 02-11-2025 |
| Locatie | Tivoli Vredenburg – Ronda |
| Plaats | Utrecht |
Beoordeling

Onverwacht erg leuk concert. Ik ken Todd Rundgren’s muziek eigenlijk onvoldoende. Ik heb de twee grote albums uit de jaren (19)70 (Something/Anything? en A Wizard, A True Star), maar daar houdt het wel bij op. Rundgren (77 jaar oud) is een grootheid, die als producer veel grote albums op zijn naam heeft staan. Afgaande op het concert van vanavond is zijn solo werk dus ook erg mooi.
De avond was een bonte mengeling van muziekstijlen: soul, rock, gospel-schreeuwen, piratenmuziek (!), rap, acapella nummers, ontroerende ballads en het melige Flappie. Heel erg onderhoudend. Rundgren was goed bij stem, belachelijk goed zelfs voor een 77-jarige, de band ondersteunend met prachtige achtergrondzang. En, gewoon 2 uur lang spelen: prima. Twee blokken van ieder 4 nummers waren bijna buitenaards goed.
En, Rundgren had nog een boodschap, voor alle (religieuze/politieke) fanaten: Just get over yourself. Waarvan akte!
Setlist
I Think You Know / Secret Society / Weakness / Stoodup / Lost Horizon / Buffalo Grass / Beloved Infidel / Hit Me Like A Train / Wouldn’t You Like To Know / Sweet / Kindness / Woman’s World / Afterlife / Down With The Ship / Honest Work / Rock Love / God Said / Fascist Christ / Hawking / Worldwide Epiphany
Encore:
Flappy / I Saw the Light / Can We Still Be Friends / Hello It’s Me / The Last Ride / A Dream Goes On Forever
Concertkaartje



2 reacties
Mijn derde concert na 2012 in Paradiso met het Metropool Orkest en 2016 met het Noord Nederlands Orkest in Groningen, was dit weer een concert om in te lijsten. Een geweldige band als begeleiding. Todd en ik zijn even oud, maar had ik maar de helft van zijn energie. Fabelachtig en een stem die nog steeds waanzinnig klinkt, welk genre hij ook zingt. Het was een genot om dit genie weer te horen en zien.
Auteur
Het was zeker een genot, ik heb me prima vermaakt. Mooi om te lezen dat anderen dat ook hebben gedaan, en al (veel) langer dan ik!