Terug naar Statistieken

Statistieken weergave aantallen

Meest getoonde berichten

BerichtAantal
De mooiste albumhoezen2846
Prince zet de kroon op zijn werk met Lovesexy2399
30 jaar geleden, het beste concert dat ik ooit zag1985
Prince glorieert (alweer) met Sign O’ The Times1714
De beste Australische nummers1525
Herman Brood maakt twee fantastische rockplaten in 1 jaar!1513
30 jaar geleden, het meest bijzondere concert dat ik ooit zag1367
Prince – Crystal Ball / The Truth / Kamasutra1329
AC/DC – Let There Be Rock1233
The Black Album: Prince gets funky1190
Mijn 10 beste nummers aller tijden1125
RIP, John Blackwell1113
De beste ABBA singles1064
Prince – Motherless Child989
Prince en de naamsverandering954
Prince – Een jaar later…945
Madonna – Ray Of Light929
De beste albums gemaakt door vrouwen876
Nick Cave & The Bad Seeds – Push The Sky Away873
Queen en fascisme: het Jazz album866
Prince 1958-2016849
De lelijkste albumhoezen831
Vanity 6: sex sells, of toch iets meer?810
Saturday Night Fever792
Nieuwe foto’s Prince & The Revolution Live 1986792
Bruce Springsteen – Tunnel Of Love787
Prince – Emancipation777
Jaarafsluiting 2017750
Prince concert index749
De beste 12-inches749
De beste Rolling Stones singles738
Singles uit mijn lagere school tijd734
David Bowie 1947-2016 & Low en “Heroes” 40 jaar702
Prince, top 50, nummers 10 tot en met 1694
Album top 50, nummers 10 tot en met 1683
Het meest gehate album in jazz: Miles Davis’ On The Corner678
Smashing Pumpkins – Siamese Dream662
Mick Karn – Titles658
Simon And Garfunkel – The Concert In Central Park654
Simple Minds – New Gold Dream (81–82–83–84)652
I Feel Love: de toekomst is hier en nu!646
Fischer-Z 1979-1981634
Jill Jones, een van de beste Prince satelliet acts632
Verloren en gevonden: mijn Prince ketting623
Het muzikale antwoord op 9/11: Bruce Springsteen’s The Rising620
Marilyn Monroe, al 55 jaar ‘forever young’620
Schoolreisje, gips en Fats Domino617
Album top 50, nummers 50 tot en met 26616
Zonder Eno maakt Roxy Music het album Stranded: hun beste?612
A Pop Life: één jaar oud; de beste en meest gelezen verhalen!611
Mijn 10 favoriete Nederlandse albums605
Introducing The Hardline According To Terence Trent D’Arby604
Van Halen – Het beste debuut album aller tijden?600
Paradiso, al 50 jaar de mooiste concertzaal598
1999: Prince op weg naar de top579
Concerten, top 50575
Grease is the word575
Elvis Presley, 08-01-1935 – 16-08-1977571
One Nite Alone… Solo piano and voice by Prince561
Bob Marley & The Wailers – Exodus558
The Congos – Heart Of The Congos556
Neil Young – Harvest Moon556
Queen: mijn allereerste muziekliefde554
U2: Van Pinkpop via de woestijn naar de supermarkt549
Frank Zappa’s Joe’s Garage nog steeds actueel541
What Time Is It? Het Verhaal Van The Time537
Prince – De 25 beste live bootlegs!532
Verjaardag 1977 & Fleetwood Mac’s Go Your Own Way520
Madhouse: Prince en jazz517
Eric B. & Rakim – Paid In Full512
Tom Waits – Swordfishtrombones510
The Waterboys zegt ‘the big music’ vaarwel: Fisherman’s Blues!498
Prince, top 50, nummers 25 tot en met 11495
Mazzy Star – So Tonight That I Might See495
Prince brengt het prima album Come uit (en niemand lijkt geïnteresseerd)491
Lone Justice, een introductie tot Maria McKee484
De beste live albums482
Jaarafsluiting 2016473
Muziek ochtendopening middelbare school473
Joe Jackson – Night And Day468
Reclame 1967, 1987 & 2017: The Beatles – Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band439
Sinterklaas avond 1976 & ABBA’s Dancing Queen437
Prince – C-Note433
De geboorte van het beste nummer aller tijden: When Doves Cry433
The Child Of Lov431
Dead Kennedys430
Underworld – Beaucoup Fish426
Top 50, epiloog425
Album top 50, nummers 25 tot en met 11418
Prince debuteert: For You416
Iggy Pop – Lust For Life415
Guns N’ Roses – Appetite For Destruction409
Killing Joke – Revelations408
Parliament – Flash Light408
The Jam – Dig The New Breed405
5 jaar geleden maakte ik mijn laatste Prince concert mee, in Antwerpen405
New Order – Blue Monday403
Sterkste & bekendste band & artiest logo’s397
Funkadelic – One Nation Under A Groove391
Sinterklaas avond 1977 & Queen’s News Of The World388
Roger Daltrey maakt een solo album386
N.W.A. – Straight Outta Compton386
Chuck Brown & de geschiedenis van go-go383
Prince – The Chocolate Invasion & The Slaughterhouse: ‘File under P’?380
Prince satellieten, top 10377
Neil Young – Comes A Time374
De beste debuut albums373
Hoe Devo zich een klassieker eigen maakte370
Jaarafsluiting 2018369
Mijn favoriete muziek, deel 2 (door gastauteur Timur)366
Prince – N.E.W.S.365
Prince, de afsluiting363
Mijn favoriete muziek (door gastauteur Timur)362
Prince, top 50, nummers 50 tot en met 26359
Underworld, de beste singles359
Donny Hathaway – Live356
Tom Petty & The Heartbreakers – The Live Anthology355
Peter Tosh – Equal Rights354
Public Image Limited: het leven na The Sex Pistols353
King Crimson 1981 – 1984352
Kiss solo albums: Ace Frehley351
Kiss Alive II350
Get the funk up! Prince en Batman: de kroning voorbij?348
Prince – Xpectation346
Voor mama342
George Michael – Listen Without Prejudice Vol. 1340
Japan – Oil On Canvas340
Gil Scott-Heron: The Revolution Will Not Be Televised340
Grinderman339
Guilty pleasures338
Talking Heads: 77334
Elvis’ Christmas Album333
Prince bij de Rock & Roll Hall Of Fame: de gitaar solo333
D’Angelo – Black Messiah327
Discharge – Hear Nothing See Nothing Say Nothing327
Zappa In New York326
Public Enemy – It Takes A Nation Of Millions To Hold Us Back325
Divine – My First Album320
Richie Havens Sings Beatles And Dylan319
Prince & The New Power Generation – O(+>319
LCD Soundsystem, de beste nummers314
Herbie Hancock – Head Hunters308
Beste albums, 1966 – 2017: A Pop Life, 1 jarig jubileum306
Het live album van Siouxsie And The Banshees: Nocturne299
Prince – De Lotusflow3r drie album set298
Outkast – Aquemini297
Timur’s 10 beste nummers aller tijden (door gastauteur Timur)296
Mark Hollis 1955-2019286
Crass – How Does It Feel283
Culture – Two Sevens Clash282
King Sunny Adé – Juju Music281
Pavement – Brighten The Corners279
The Fatal Flowers waren terug, voor even. Het verhaal van Neerlands beste band!278
Anthony Hamilton – Comin’ From Where I’m From272
25 jaar geleden: de Bijlmerramp270
Concert Allah-Las afgelast vanwege terreurdreiging269
De uitgave van de beste single aller tijden: When Doves Cry269
Aswad – Live And Direct268
24-Carat Black – Ghetto: Misfortune’s Wealth263
Prince bereikt de wereldtop met Purple Rain, het album, de film en de tour256
Mandrill – Composite Truth252
Lou Reed – Transformer240
1984, het beste popmuziek jaar?239
The Manor Sessions: The Cult reist van Love via Peace naar Electric237
Prince treedt weer op de voorgrond: Musicology233
Cat Power – Sun232
Junior Murvin – Police & Thieves232
A Resolution Honoring Prince Rogers Nelson – City Of Minneapolis225
Prince – Sign O The Times – single – 30 jaar oud223
Paisley Park Museum – City Of Chanhassen219
Japan – Obscure Alternatives219
Mama, 1943 – 2012210
De beste Donna Summer singles196
Foxygen – We Are The 21st Century Ambassadors Of Peace & Magic192
Prince Charles & The City Beat Band – Stone Killers191
Iggy And The Stooges – Raw Power187
Danko Jones – Born A Lion186
Cheap Trick At Budokan: The Complete Concert184
Prince – Reclame voor de Lotusflow3r drie album set183
Cody ChesnuTT – The Headphone Masterpiece180
The Who’s Tommy: het ultieme jeugdsentiment180
Herbie Hancock – Future Shock178
Scheiden in vol daglicht: Marvin Gaye’s indrukwekkende Here, My Dear174
Pixies en het verhaal achter de klassieker Doolittle173
Compact Disc wordt 35 jaar oud171
Roy Ayers – Coffy165
Mijn 10 favoriete soundtracks163
Antony And The Johnsons – The Crying Light159
Paolo Nutini – Caustic Love159
Prince Day – State of Minnesota Proclamation155
David Sylvian debuteert met het prachtige, ingetogen Brilliant Trees154
Daft Punk – Homework147
35 jaar geleden verschijnt het indrukwekkende Shocking Shades Of Claw Boys Claw145
Sun, top funk & soul uit Ohio144
Bauhaus – Bela Lugosi’s Dead144
Maria McKee brengt haar prachtige debuutalbum uit143
Keith Flint 1969-2019142
Crass – The Feeding Of The 5000138
The Waterboys introduceren ‘the big music’ op A Pagan Place137
Prince Tribute Day – State of Minnesota Proclamation136
Thomas Dolby – The Flat Earth136
Echo & The Bunnymen – Ocean Rain135
The Blue Nile – A Walk Across The Rooftops (Tinseltown In The Rain)131
Sade verleidt de wereld met Diamond Life127
Blood Orange – Cupid Deluxe126
Prince brengt 2 platen op één dag uit: PLECTRUMELECTRUM en ART OFFICIAL AGE124
Statement by the President on the Passing of Prince – The White House123
Paisley Park Day – City Of Chanhassen Proclamation121
S.Res.444 – A resolution honoring the life and achievements of Prince120
Mijn 10 favoriete muziekfilms120
Nick Cave And The Bad Seeds debuteren met het geweldige From Her To Eternity116
Prince Day – City Of Minneapolis Proclamation113
Spoon sprankelt, rockt en funkt op They Want My Soul110
Put Your Slouch Socks On: TV One’s Docuseries Unsung Celebrates the Music and the Legacy of 1980s Family Group The Jets109
Sufjan Stevens – Seven Swans108
De 10 beste Michael Jackson singles108
The Gun Club’s fantastische The Las Vegas Story108
Prince brengt zijn tweede album uit, de eerste hint naar het echte vervolg?107
Fleetwood Mac na Rumours, the only way is Tusk?100
James Brown: A Funky Christmas!99
The Replacements starten aan hun 3-op-een-rij briljante albums met Let It Be92
In 1979 brengt Crass hun ultieme statement uit: Stations Of The Crass92
Van Hunt debuteert90
The Smiths brengen hun eerste meesterwerk uit: Hatful Of Hollow84
Prince – Trailer voor de film Purple Rain76
Classixx – Hanging Gardens73
Arcade Fire debuteert met het briljante Funeral70
Jesse Johnson – Verbal Penetration69
Bruce Springsteen: vandaag 70 jaar oud!67
Claw Boys Claw – With Love From The Boys52
Prince Day – City Of St. Paul Proclamation42

Meest getoonde recensies

RecensieAantal
David Bowie – Welcome To The Blackout (Live London ’78)1177
My Name Is Prince Tentoonstelling1057
Prince – Piano & A Microphone 1983984
Prince – Deliverance945
The Cure: 35 jaar Faith876
Prince & The Revolution – Purple Rain Deluxe Expanded753
Neil Young – Hitchhiker593
David Bowie – Cracked Actor550
Soulwax – From Deewee535
Prince geeft richting en instructies op Originals448
Japan – Tin Drum416
LCD Soundsystem – American Dream400
Altın Gün – On336
Arcade Fire – Everything Now302
Sezen Aksu – Söylüyor277
Cat Power – Wanderer252
Prince – The Rainbow Children218
Nick Cave & The Bad Seeds – Skeleton Tree216
David Bowie – Serious Moonlight (live ’83)195
Prince & The New Power Generation – Diamonds And Pearls181
Prince – 4Ever177
Amy Winehouse – Back To Black173
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis – Let It Be You169
Thundercat – Drunk164
Public Enemy – Apocalypse 91…The Enemy Strikes Black162
Spoon – Hot Thoughts160
Kamasi Washington – Harmony Of Difference157
Solange – When I Get Home143
A Christmas Gift For You125
Leonard Cohen – Greatest Hits111
LCD Soundsystem – Electric Lady Sessions109
The Family Stand – Moon In Scorpio87
Emancipation? No, thank u!65
David Bowie Is tentoonstelling37

Meest getoonde lijsten

LijstAantal
Album jaarlijst 2016317
Beste albums van de 20e eeuw315
Album decennium lijst 1990-1999299
Album jaarlijst 2017286
Album jaarlijst 2007281
Album decennium lijst 2000-2009279
Album jaarlijst 2008264
Album decennium lijst 1980-1989242
Album decennium lijst 1970-1979235
Album jaarlijst 1987234
Album jaarlijst 1999213
Album jaarlijst 2004210
Album jaarlijst 2011210
Album decennium lijst 1960-1969208
Album jaarlijst 2006207
Album jaarlijst 2015198
Album jaarlijst 2013196
Album jaarlijst 2009194
Album jaarlijst 2010193
Album jaarlijst 1989191
Album jaarlijst 1985188
Album jaarlijst 1993180
Album jaarlijst 2003179
Album jaarlijst 2002158
Album jaarlijst 1998156
Album jaarlijst 2005150
Album jaarlijst 1966147
Album jaarlijst 1990145
Album jaarlijst 1995140
Album jaarlijst 1986137
Album jaarlijst 2012130
Album jaarlijst 1982129
Album jaarlijst 1991129
Album jaarlijst 1996127
Album jaarlijst 1984126
Album jaarlijst 1983124
Album jaarlijst 1979121
Album jaarlijst 2000121
Album jaarlijst 1978117
Album jaarlijst 1980116
Album jaarlijst 2018115
Album jaarlijst 1968111
Album jaarlijst 1974109
Album jaarlijst 2014107
Album jaarlijst 1981102
Album jaarlijst 197298
Album jaarlijst 197197
Album jaarlijst 197386
Album jaarlijst 200157
Album jaarlijst 196945
Album jaarlijst 197043
Album jaarlijst 198837
Album jaarlijst 199237
Album jaarlijst 196734
Album jaarlijst 199433
Album jaarlijst 197732
Album jaarlijst 199732
Album jaarlijst 197630
Album jaarlijst 197528

Meest getoonde concerten

ConcertAantal
The Revolution (10-02-2019)379
Best Kept Secret Festival (10-06-2018)307
Nick Cave & The Bad Seeds (06-10-2017)268
Orbital (19-10-2018)267
North Sea Jazz Festival (14-07-2018)262
David Byrne (04-11-2018)262
Prince (21-06-1987)235
Rufus Wainwright (05-01-2017)235
The Cure (13-11-2016)233
LCD Soundsystem (12-09-2017)233
Kraftwerk (18-01-2015)208
Arcade Fire (19-04-2018)207
Kamasi Washington (01-06-2018)206
Jay-Z and Beyoncé (20-06-2018)205
Nick Cave & The Bad Seeds (13-10-2017)204
North Sea Jazz Festival (13-07-2018)195
D’Angelo (02-03-2015)194
Father John Misty (05-11-2018)194
Bryan Ferry (29-09-2016)184
Maxwell & Mary J Blige (25-10-2016)179
Soulwax (04-04-2017)179
North Sea Jazz Festival (07-07-2017)176
Massive Attack (01-02-2019)173
North Sea Jazz Festival (09-07-2017)172
U2 (29-07-2017)171
Bettie Serveert (01-12-2017)170
Thundercat (17-11-2017)169
Kendrick Lamar (27-02-2018)168
Belle & Sebastian (19-02-2018)167
North Sea Jazz Festival (08-07-2017)163
Raymond van het Groenewoud (06-04-2019)155
Prince (18-11-2010)154
Metallica (06-09-2017)153
Dead Kennedys (17-10-2016)152
Ibeyi (05-12-2017)152
Patrick Watson (30-11-2018)151
Foxygen (22-02-2017)150
Snarky Puppy (05-06-2017)149
Pinkpop (08-06-1987)147
De La Soul (05-12-2016)144
The Human League (18-11-2016)141
Elvis Costello (08-03-2017)139
King Gizzard & The Lizard Wizard (20-06-2017)136
North Sea Jazz Festival (15-07-2018)134
Hooverphonic (27-08-2017)133
Dweezil Zappa (25-07-2018)132
Michael Kiwanuka (25-11-2016)126
North Sea Jazz Festival (08-07-2016)125
Anderson .Paak & The Free Nationals (09-03-2019)122
Prince & 3rd Eye Girl (27-05-2014)120
Bootsy Collins’ Funk Unity Band (21-02-2014)119
Bunny Wailer (21-07-2015)118
Morrissey (28-10-2014)117
Neil Diamond (25-06-2015)114
Janelle Monáe (07-09-2018)114
North Sea Jazz Festival (11-07-2015)113
Cat Power (10-07-2019)111
Giorgio Moroder (21-05-2019)110
Beck (08-09-2014)108
Prince & 3rdEyeGirl (show 2) (11-08-2013)106
D’Angelo (31-01-2012)105
Prince & The Revolution (18-08-1986)104
Eels (26-06-2014)103
Kraftwerk (03-07-2015)102
The Waterboys (06-12-2014)102
The Fatal Flowers (27-06-2019)102
New Order (17-10-2019)101
Bob Dylan (05-11-2015)97
Arcade Fire (10-06-2014)97
North Sea Jazz Festival (12-07-2019)97
North Sea Jazz Festival (14-07-2019)97
D’Angelo (03-03-2015)96
Fleetwood Mac (01-06-2015)95
Neil Young (09-07-2019)95
Cat Power (06-07-2016)93
Spoon (10-11-2017)93
Prince & 3rd Eye Girl (25-05-2014)92
Cat Power (02-07-2013)91
Nick Cave & The Bad Seeds (04-11-2013)91
D’Angelo (10-02-2012)90
Jacob Collier (13-02-2019)89
Doe Maar (18-06-2016)88
Prince (02-06-1990)87
Prince (02-11-2002)87
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis (19-03-2017)87
Best Kept Secret Festival (17-06-2017)87
Pinkpop (19-05-1986)85
Prince & The New Power Generation (27-05-1992)85
Prince (05-08-1990)84
Altın Gün (06-12-2018)84
North Sea Jazz Festival (13-07-2019)84
Prince & 3rdEyeGirl (show 1) (11-08-2013)83
Iggy Pop (04-12-1999)81
The Fatal Flowers (15-06-2019)81
Elton John (08-06-2019)80
North Sea Jazz Festival (10-07-2015)78
Nick Cave (16-05-2015)75
Peter Gabriel (30-09-2013)75
Drum Rhythm Festival (28-05-1999)75
Sheila E (07-11-2019)75
alt-J (05-02-2015)74
Kandace Springs (10-05-2017)74
Nick Cave (17-05-2015)73
Smashing Pumpkins (26-07-2013)73
Neil Young & Crazy Horse (05-06-2013)73
Kardes Turkuler & Sezen Aksu (31-05-2014)72
Prince (17-08-1988)71
Altın Gün (03-05-2019)71
Doe Maar (12-02-2013)66
Prince & The New Power Generation (04-07-1992)66
Prince & The New Power Generation (09-08-1993)65
U2 (13-09-2015)62
Macy Gray (21-12-2012)62
Patti Smith (11-08-2016)62
U2 (03-08-1993)61
Prince (15-10-2002)61
Prince & The New Power Generation (10-08-1993)61
The Artist Formerly Known As Prince (24-03-1995)61
Simple Minds (23-11-2015)60
Drum Rhythm Festival (22-05-1998)59
Prince (06-08-1990)58
Prince (09-09-1988)58
Queens Of The Stone Age (26-11-2013)58
Neil Finn (07-08-2016)58
Prince (03-11-2002)57
Prince (09-07-2011)57
The Who (05-07-2013)57
Bruce Springsteen & The E Street Band (13-07-2016)57
Prince (03-06-1990)56
The Artist (23-12-1998)56
Prince (18-08-1988)55
Doe Maar (02-05-1982)55
Prince & The New Power Generation (08-07-1992)55
The Artist Formerly Known As Prince (26-03-1995)52
Bruce Springsteen & The E Street Band (22-06-2013)52
Nothing Compares 2 U – A Tribute To Prince (25-04-2016)52
Public Enemy (30-08-1992)51
Prince & The New Power Generation (28-05-1992)51
BJ The Chicago Kid (07-10-2016)51
Ibrahim Maalouf (10-11-2019)50
Prince (10-07-2011)48
The Artist (28-12-1998)48
The Artist Formerly Known As Prince (25-03-1995)48
Prince (26-07-2011)47
Prince (08-11-2010)47
Wendy & Lisa (29-04-1989)47
Janelle Monáe (20-09-2013)47
Racism Beat It! (18-09-1993)47
Prince (10-07-2010)46
Prince & The New Power Generation (07-07-1992)46
The Artist Formerly Known As Prince (27-03-1995)46
Prince (11-07-2011)45
The Time (10-10-1996)45
Lenny Kravitz (13-12-1989)45
Prince & The New Power Generation (30-05-1992)45
Raphael Saadiq (24-10-2019)45
U2 (31-07-2001)44
Prince (18-10-2002)44
The Artist (23-08-1998)44
North Sea Jazz Festival (09-07-2016)44
Prince & The New Power Generation (06-07-1992)43
Prince (19-08-1988)41
Underworld (31-03-2016)40
Tarkan (06-12-1997)39
The Waterboys (22-11-2000)39
North Sea Jazz Festival (13-07-2014)38
Graham Parker & The Rumour (11-06-2014)38
Nick Cave & The Bad Seeds (17-11-2013)37
Kiss (11-06-1997)36
Nick Cave & The Bad Seeds (18-10-1988)36
Iggy Pop (10-05-2016)35
David Sylvian (11-10-2001)35
George Clinton (22-01-1990)35
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-1988)35
North Sea Jazz Festival (10-07-2016)35
U2 (18-12-1989)34
Kraftwerk (16-01-2015)34
Underworld (24-03-2015)34
Michael Jackson (30-09-1996)34
George Clinton & Parliament/Funkadelic (22-07-2016)34
The Waterboys (17-03-2012)33
Sufjan Stevens (24-09-2015)33
Paul McCartney (08-06-2015)33
Bruce Springsteen & The E Street Band (23-06-2008)33
Bruce Springsteen & The E Street Band (05-07-2012)33
Taksim Trio (15-11-2019)33
Neil Young + Promise of the Real (24-06-2016)32
U2 (19-07-1997)32
Sheila E (06-04-2015)32
Radiohead (20-05-2016)32
Roxy Music (13-09-2001)32
Sheila E & C.O.E.D. (12-03-2007)32
Sezen Aksu (15-02-2016)31
Arcade Fire (29-08-2011)31
Queens Of The Stone Age (15-05-2011)31
Radiohead (14-10-2012)30
Arcade Fire (13-11-2007)30
The Specials (14-09-2011)30
Cody Chesnutt (01-03-2013)30
Tarkan (12-04-1999)29
Sezen Aksu (20-10-2012)29
The Ramones (08-06-1988)29
Peter Gabriel (02-05-2003)29
Dead Can Dance (24-06-2013)29
The Rolling Stones (18-05-1990)29
Raymond van het Groenewoud (05-12-1981)29
Herman Brood & His Wild Romance (06-10-1984)29
U2 (20-07-2009)28
Television (16-06-2016)28
Pink Floyd (14-06-1988)28
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-2013)28
The Police (14-09-2007)27
Lauryn Hill (12-04-2012)27
Lianne La Havas (30-11-2015)27
Pharrell Williams (23-09-2014)27
Graham Central Station (06-04-1996)27
Bruce Springsteen & The E Street Band (06-05-2003)27
Hot Chip (16-11-2015)26
Leftfield (03-12-2015)26
Danko Jones (29-10-2003)26
Betty Wright (08-04-2016)26
The Specials (26-11-2014)26
The Waterboys (08-08-2015)26
LCD Soundsystem (04-05-2010)26
The Red Hot Chili Peppers (22-02-1988)26
Bruce Springsteen & The E Street Band (30-05-2009)26
Tales Of Anatolia (22-10-2017)26
Van Halen (13-04-1993)25
Madonna (06-12-2015)25
The Orb (07-10-2015)25
fDeluxe (20-01-2012)25
The Cult (11-10-2009)25
De Jeugd van Tegenwoordig (25-03-2016)25
Ultra (07-04-2012)24
Aziza-A (14-05-1998)24
Faithless (13-12-2015)24
The Roots (01-08-2012)24
Chris Isaak (29-10-1987)24
Lenny Kravitz (28-05-1991)24
Fleetwood Mac (07-10-2013)24
Massive Attack (25-02-2016)24
George Clinton (01-07-1991)24
Kardes Türküler (24-02-2007)24
Smashing Pumpkins (08-11-2011)24
Miguel (05-10-2015)23
Sezen Aksu (23-10-1999)23
Bryan Ferry (09-09-2002)23
Volkan Konak (18-10-2015)23
Stevie Wonder (15-09-2008)23
Janet Jackson (21-03-1995)23
The Libertines (02-03-2016)23
The Joe Jackson Band (30-05-2003)23
Jack White (25-06-2012)22
Paul Simon (18-07-2012)22
Lucinda Williams (27-01-2016)22
The Rolling Stones (05-09-1998)22
Bruce Springsteen & The E Street Band (27-05-2012)22
Stereo MC’s (04-11-2014)21
Sezen Aksu (29-01-2007)21
Bryan Ferry (18-11-2014)21
The Family Stand (10-02-2007)21
The Joe Jackson Band (02-07-2003)21
Steve Ignorant (Crass) (15-10-2010)21
The Red Hot Chili Peppers (26-08-1989)21
Bruce Springsteen & The E Street Band (20-06-1999)21
Foals (10-11-2013)20
Editors (29-05-2010)20
Aziza-A (30-10-1998)20
Kula Shaker (21-02-2016)20
George Michael (14-09-2012)20
The Bevis Frond (13-01-2012)20
Editors (08-11-2009)19
The Fatal Flowers 17-01-1987 (17-01-1987)12
The Fatal Flowers (11-06-1986)10
The Fatal Flowers (07-12-1985)9