Terug naar Statistieken

Statistieken weergave aantallen

Meest getoonde berichten

BerichtAantal
De mooiste albumhoezen2382
Prince zet de kroon op zijn werk met Lovesexy2188
30 jaar geleden, het beste concert dat ik ooit zag1847
Prince glorieert (alweer) met Sign O’ The Times1582
Herman Brood maakt twee fantastische rockplaten in 1 jaar!1390
30 jaar geleden, het meest bijzondere concert dat ik ooit zag1277
Prince – Crystal Ball / The Truth / Kamasutra1252
AC/DC – Let There Be Rock1192
The Black Album: Prince gets funky1154
De beste Australische nummers1128
Mijn 10 beste nummers aller tijden1080
RIP, John Blackwell1021
De beste ABBA singles1004
Prince – Motherless Child944
Madonna – Ray Of Light909
De beste albums gemaakt door vrouwen855
Nick Cave & The Bad Seeds – Push The Sky Away853
Prince – Een jaar later…831
Prince en de naamsverandering826
De lelijkste albumhoezen804
Prince 1958-2016803
Nieuwe foto’s Prince & The Revolution Live 1986749
Singles uit mijn lagere school tijd715
Jaarafsluiting 2017709
De beste Rolling Stones singles705
Saturday Night Fever697
Vanity 6: sex sells, of toch iets meer?690
De beste 12-inches680
Queen en fascisme: het Jazz album667
David Bowie 1947-2016 & Low en “Heroes” 40 jaar662
Bruce Springsteen – Tunnel Of Love643
Album top 50, nummers 10 tot en met 1641
Mick Karn – Titles630
Prince, top 50, nummers 10 tot en met 1625
Smashing Pumpkins – Siamese Dream621
Prince concert index618
I Feel Love: de toekomst is hier en nu!617
Simple Minds – New Gold Dream (81–82–83–84)610
Jill Jones, een van de beste Prince satelliet acts600
Verloren en gevonden: mijn Prince ketting600
Schoolreisje, gips en Fats Domino598
A Pop Life: één jaar oud; de beste en meest gelezen verhalen!592
Marilyn Monroe, al 55 jaar ‘forever young’589
Album top 50, nummers 50 tot en met 26588
Introducing The Hardline According To Terence Trent D’Arby576
Het muzikale antwoord op 9/11: Bruce Springsteen’s The Rising575
Van Halen – Het beste debuut album aller tijden?567
Fischer-Z 1979-1981566
Elvis Presley, 08-01-1935 – 16-08-1977553
Neil Young – Harvest Moon538
One Nite Alone… Solo piano and voice by Prince535
U2: Van Pinkpop via de woestijn naar de supermarkt533
1999: Prince op weg naar de top533
Concerten, top 50531
The Congos – Heart Of The Congos531
Paradiso, al 50 jaar de mooiste concertzaal531
Zonder Eno maakt Roxy Music het album Stranded: hun beste?531
Queen: mijn allereerste muziekliefde530
Simon And Garfunkel – The Concert In Central Park530
Frank Zappa’s Joe’s Garage nog steeds actueel526
Het meest gehate album in jazz: Miles Davis’ On The Corner524
Bob Marley & The Wailers – Exodus522
What Time Is It? Het Verhaal Van The Time516
Verjaardag 1977 & Fleetwood Mac’s Go Your Own Way506
Tom Waits – Swordfishtrombones483
Madhouse: Prince en jazz476
Eric B. & Rakim – Paid In Full470
Prince – Emancipation469
Mazzy Star – So Tonight That I Might See453
Lone Justice, een introductie tot Maria McKee447
Grease is the word445
Mijn 10 favoriete Nederlandse albums445
Muziek ochtendopening middelbare school444
The Waterboys zegt ‘the big music’ vaarwel: Fisherman’s Blues!443
Jaarafsluiting 2016441
Joe Jackson – Night And Day431
Reclame 1967, 1987 & 2017: The Beatles – Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band422
Prince, top 50, nummers 25 tot en met 11408
Prince – C-Note408
Sinterklaas avond 1976 & ABBA’s Dancing Queen401
Top 50, epiloog400
Dead Kennedys394
Prince debuteert: For You391
Killing Joke – Revelations390
Parliament – Flash Light390
The Jam – Dig The New Breed386
Album top 50, nummers 25 tot en met 11385
The Child Of Lov383
Guns N’ Roses – Appetite For Destruction382
Iggy Pop – Lust For Life378
De geboorte van het beste nummer aller tijden: When Doves Cry377
Funkadelic – One Nation Under A Groove374
Chuck Brown & de geschiedenis van go-go367
Roger Daltrey maakt een solo album366
Sinterklaas avond 1977 & Queen’s News Of The World362
Prince satellieten, top 10350
De beste debuut albums350
Mijn favoriete muziek, deel 2 (door gastauteur Timur)349
Mijn favoriete muziek (door gastauteur Timur)348
Prince – N.E.W.S.343
Hoe Devo zich een klassieker eigen maakte339
King Crimson 1981 – 1984335
Donny Hathaway – Live335
New Order – Blue Monday335
Tom Petty & The Heartbreakers – The Live Anthology334
Neil Young – Comes A Time330
Sterkste & bekendste band & artiest logo’s328
Peter Tosh – Equal Rights326
Public Image Limited: het leven na The Sex Pistols326
Prince – Xpectation325
Voor mama324
Underworld, de beste singles321
Elvis’ Christmas Album321
Grinderman320
Prince, de afsluiting318
Guilty pleasures315
Kiss Alive II315
Prince, top 50, nummers 50 tot en met 26309
Discharge – Hear Nothing See Nothing Say Nothing309
Talking Heads: 77306
Public Enemy – It Takes A Nation Of Millions To Hold Us Back306
Richie Havens Sings Beatles And Dylan304
Divine – My First Album294
D’Angelo – Black Messiah291
George Michael – Listen Without Prejudice Vol. 1291
Japan – Oil On Canvas290
Beste albums, 1966 – 2017: A Pop Life, 1 jarig jubileum288
Zappa In New York287
Prince & The New Power Generation – O(+>281
Kiss solo albums: Ace Frehley281
Het live album van Siouxsie And The Banshees: Nocturne279
Timur’s 10 beste nummers aller tijden (door gastauteur Timur)276
Outkast – Aquemini268
Pavement – Brighten The Corners267
King Sunny Adé – Juju Music267
Crass – How Does It Feel259
Culture – Two Sevens Clash259
LCD Soundsystem, de beste nummers259
Herbie Hancock – Head Hunters259
Concert Allah-Las afgelast vanwege terreurdreiging258
25 jaar geleden: de Bijlmerramp257
Anthony Hamilton – Comin’ From Where I’m From257
Aswad – Live And Direct246
De beste live albums244
N.W.A. – Straight Outta Compton241
Prince – The Chocolate Invasion & The Slaughterhouse: ‘File under P’?240
Mandrill – Composite Truth239
24-Carat Black – Ghetto: Misfortune’s Wealth231
Mark Hollis 1955-2019231
Junior Murvin – Police & Thieves220
Underworld – Beaucoup Fish220
5 jaar geleden maakte ik mijn laatste Prince concert mee, in Antwerpen220
Cat Power – Sun217
A Resolution Honoring Prince Rogers Nelson – City Of Minneapolis213
The Manor Sessions: The Cult reist van Love via Peace naar Electric211
Paisley Park Museum – City Of Chanhassen209
Lou Reed – Transformer203
Japan – Obscure Alternatives198
Prince – Sign O The Times – single – 30 jaar oud197
Prince – De Lotusflow3r drie album set196
Mama, 1943 – 2012193
Foxygen – We Are The 21st Century Ambassadors Of Peace & Magic180
Prince Charles & The City Beat Band – Stone Killers176
Danko Jones – Born A Lion175
Prince bij de Rock & Roll Hall Of Fame: de gitaar solo171
Get the funk up! Prince en Batman: de kroning voorbij?171
Cheap Trick At Budokan: The Complete Concert169
1984, het beste popmuziek jaar?168
Iggy And The Stooges – Raw Power167
Herbie Hancock – Future Shock167
Gil Scott-Heron: The Revolution Will Not Be Televised167
Prince treedt weer op de voorgrond: Musicology161
Compact Disc wordt 35 jaar oud159
Prince – Reclame voor de Lotusflow3r drie album set158
De uitgave van de beste single aller tijden: When Doves Cry156
Cody ChesnuTT – The Headphone Masterpiece155
Jaarafsluiting 2018155
Roy Ayers – Coffy151
Scheiden in vol daglicht: Marvin Gaye’s indrukwekkende Here, My Dear151
Prince Day – State of Minnesota Proclamation143
Daft Punk – Homework134
Sun, top funk & soul uit Ohio132
Antony And The Johnsons – The Crying Light128
Prince Tribute Day – State of Minnesota Proclamation123
Bauhaus – Bela Lugosi’s Dead121
Statement by the President on the Passing of Prince – The White House114
Paisley Park Day – City Of Chanhassen Proclamation112
S.Res.444 – A resolution honoring the life and achievements of Prince110
Keith Flint 1969-2019110
Crass – The Feeding Of The 5000107
Blood Orange – Cupid Deluxe103
Prince Day – City Of Minneapolis Proclamation101
Prince bereikt de wereldtop met Purple Rain, het album, de film en de tour100
Paolo Nutini – Caustic Love99
De beste Donna Summer singles98
Thomas Dolby – The Flat Earth96
Pixies en het verhaal achter de klassieker Doolittle92
James Brown: A Funky Christmas!84
The Who’s Tommy: het ultieme jeugdsentiment84
Put Your Slouch Socks On: TV One’s Docuseries Unsung Celebrates the Music and the Legacy of 1980s Family Group The Jets75
The Blue Nile – A Walk Across The Rooftops (Tinseltown In The Rain)75
Van Hunt debuteert73
Echo & The Bunnymen – Ocean Rain72
Maria McKee brengt haar prachtige debuutalbum uit65
Classixx – Hanging Gardens61
Sufjan Stevens – Seven Swans61
The Waterboys introduceren ‘the big music’ op A Pagan Place60
Nick Cave And The Bad Seeds debuteren met het geweldige From Her To Eternity50
Prince – Trailer voor de film Purple Rain36
De 10 beste Michael Jackson singles32
Prince Day – City Of St. Paul Proclamation30
David Sylvian debuteert met het prachtige, ingetogen Brilliant Trees30

Meest getoonde recensies

RecensieAantal
David Bowie – Welcome To The Blackout (Live London ’78)1023
My Name Is Prince Tentoonstelling1017
Prince – Piano & A Microphone 1983935
Prince – Deliverance912
The Cure: 35 jaar Faith842
Prince & The Revolution – Purple Rain Deluxe Expanded733
Neil Young – Hitchhiker570
David Bowie – Cracked Actor526
Soulwax – From Deewee521
LCD Soundsystem – American Dream386
Japan – Tin Drum379
Prince geeft richting en instructies op Originals339
Altın Gün – On323
Arcade Fire – Everything Now284
Sezen Aksu – Söylüyor258
Cat Power – Wanderer229
Prince – The Rainbow Children190
Nick Cave & The Bad Seeds – Skeleton Tree187
Amy Winehouse – Back To Black159
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis – Let It Be You159
Prince – 4Ever158
Prince & The New Power Generation – Diamonds And Pearls152
Thundercat – Drunk151
Spoon – Hot Thoughts146
David Bowie – Serious Moonlight (live ’83)146
Kamasi Washington – Harmony Of Difference145
Public Enemy – Apocalypse 91…The Enemy Strikes Black137
A Christmas Gift For You116
Solange – When I Get Home112
Leonard Cohen – Greatest Hits86
LCD Soundsystem – Electric Lady Sessions86
The Family Stand – Moon In Scorpio74
Emancipation? No, thank u!40
David Bowie Is tentoonstelling28

Meest getoonde lijsten

LijstAantal
Album jaarlijst 2016300
Beste albums van de 20e eeuw293
Album decennium lijst 1990-1999280
Album jaarlijst 2017269
Album jaarlijst 2007267
Album decennium lijst 2000-2009261
Album jaarlijst 2008251
Album jaarlijst 1987224
Album decennium lijst 1980-1989223
Album decennium lijst 1970-1979216
Album jaarlijst 1999201
Album jaarlijst 2011197
Album jaarlijst 2004196
Album jaarlijst 2006194
Album decennium lijst 1960-1969186
Album jaarlijst 2015183
Album jaarlijst 2010181
Album jaarlijst 2013181
Album jaarlijst 2009180
Album jaarlijst 1989178
Album jaarlijst 1985176
Album jaarlijst 1993166
Album jaarlijst 2003165
Album jaarlijst 2002146
Album jaarlijst 1998142
Album jaarlijst 2005136
Album jaarlijst 1966132
Album jaarlijst 1990132
Album jaarlijst 1986124
Album jaarlijst 1995124
Album jaarlijst 2012116
Album jaarlijst 1982115
Album jaarlijst 1991115
Album jaarlijst 1996112
Album jaarlijst 1983110
Album jaarlijst 1984110
Album jaarlijst 1979107
Album jaarlijst 2000107
Album jaarlijst 1978105
Album jaarlijst 1980100
Album jaarlijst 196897
Album jaarlijst 197495
Album jaarlijst 201492
Album jaarlijst 198188
Album jaarlijst 201886
Album jaarlijst 197185
Album jaarlijst 197283
Album jaarlijst 197375
Album jaarlijst 200144
Album jaarlijst 196928
Album jaarlijst 197027
Album jaarlijst 198824
Album jaarlijst 199221
Album jaarlijst 196720
Album jaarlijst 199720
Album jaarlijst 197719
Album jaarlijst 199419
Album jaarlijst 197617
Album jaarlijst 197516

Meest getoonde concerten

ConcertAantal
The Revolution (10-02-2019)353
Best Kept Secret Festival (10-06-2018)283
Orbital (19-10-2018)254
David Byrne (04-11-2018)252
Nick Cave & The Bad Seeds (06-10-2017)250
North Sea Jazz Festival (14-07-2018)245
LCD Soundsystem (12-09-2017)219
The Cure (13-11-2016)217
Rufus Wainwright (05-01-2017)214
Prince (21-06-1987)197
Kraftwerk (18-01-2015)197
Arcade Fire (19-04-2018)196
Jay-Z and Beyoncé (20-06-2018)195
Kamasi Washington (01-06-2018)194
Nick Cave & The Bad Seeds (13-10-2017)193
Father John Misty (05-11-2018)184
D’Angelo (02-03-2015)183
North Sea Jazz Festival (13-07-2018)179
Bryan Ferry (29-09-2016)173
Soulwax (04-04-2017)170
North Sea Jazz Festival (07-07-2017)164
Thundercat (17-11-2017)160
Massive Attack (01-02-2019)159
North Sea Jazz Festival (09-07-2017)158
Kendrick Lamar (27-02-2018)158
Bettie Serveert (01-12-2017)154
U2 (29-07-2017)153
Belle & Sebastian (19-02-2018)153
Maxwell & Mary J Blige (25-10-2016)147
North Sea Jazz Festival (08-07-2017)146
Ibeyi (05-12-2017)143
Foxygen (22-02-2017)140
Metallica (06-09-2017)139
Dead Kennedys (17-10-2016)138
Snarky Puppy (05-06-2017)138
De La Soul (05-12-2016)135
Prince (18-11-2010)131
Elvis Costello (08-03-2017)131
The Human League (18-11-2016)128
Raymond van het Groenewoud (06-04-2019)127
Pinkpop (08-06-1987)126
King Gizzard & The Lizard Wizard (20-06-2017)126
Dweezil Zappa (25-07-2018)123
Hooverphonic (27-08-2017)120
North Sea Jazz Festival (15-07-2018)118
Michael Kiwanuka (25-11-2016)116
Patrick Watson (30-11-2018)116
North Sea Jazz Festival (08-07-2016)115
Bunny Wailer (21-07-2015)109
Bootsy Collins’ Funk Unity Band (21-02-2014)109
Morrissey (28-10-2014)105
Neil Diamond (25-06-2015)104
Janelle Monáe (07-09-2018)103
Anderson .Paak & The Free Nationals (09-03-2019)102
North Sea Jazz Festival (11-07-2015)101
Beck (08-09-2014)98
D’Angelo (31-01-2012)95
Eels (26-06-2014)93
Prince & 3rd Eye Girl (27-05-2014)93
The Waterboys (06-12-2014)89
Kraftwerk (03-07-2015)87
Arcade Fire (10-06-2014)87
Prince & 3rdEyeGirl (show 2) (11-08-2013)87
Giorgio Moroder (21-05-2019)87
D’Angelo (03-03-2015)86
Bob Dylan (05-11-2015)85
Spoon (10-11-2017)83
Cat Power (02-07-2013)82
Fleetwood Mac (01-06-2015)81
Nick Cave & The Bad Seeds (04-11-2013)80
Cat Power (06-07-2016)80
D’Angelo (10-02-2012)78
Prince & The Revolution (18-08-1986)77
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis (19-03-2017)75
Doe Maar (18-06-2016)74
Best Kept Secret Festival (17-06-2017)72
Iggy Pop (04-12-1999)71
Altın Gün (06-12-2018)71
Prince & 3rd Eye Girl (25-05-2014)70
Jacob Collier (13-02-2019)68
Pinkpop (19-05-1986)67
North Sea Jazz Festival (10-07-2015)67
alt-J (05-02-2015)65
Nick Cave (16-05-2015)65
Peter Gabriel (30-09-2013)65
Kandace Springs (10-05-2017)65
Prince & 3rdEyeGirl (show 1) (11-08-2013)64
Prince (05-08-1990)63
Prince (02-11-2002)63
Neil Young & Crazy Horse (05-06-2013)63
Nick Cave (17-05-2015)61
Drum Rhythm Festival (28-05-1999)61
Kardes Turkuler & Sezen Aksu (31-05-2014)61
Smashing Pumpkins (26-07-2013)60
Prince & The New Power Generation (27-05-1992)60
Prince (02-06-1990)58
Doe Maar (12-02-2013)55
Elton John (08-06-2019)51
Prince (17-08-1988)50
Prince & The New Power Generation (09-08-1993)50
Patti Smith (11-08-2016)50
Altın Gün (03-05-2019)50
Macy Gray (21-12-2012)49
The Fatal Flowers (15-06-2019)49
Simple Minds (23-11-2015)48
U2 (13-09-2015)47
Queens Of The Stone Age (26-11-2013)47
Bruce Springsteen & The E Street Band (13-07-2016)46
Neil Finn (07-08-2016)45
U2 (03-08-1993)44
The Who (05-07-2013)44
Prince & The New Power Generation (04-07-1992)44
Prince (03-11-2002)43
Prince (09-07-2011)42
Prince (09-09-1988)42
Prince & The New Power Generation (08-07-1992)41
Bruce Springsteen & The E Street Band (22-06-2013)41
Nothing Compares 2 U – A Tribute To Prince (25-04-2016)41
The Artist Formerly Known As Prince (24-03-1995)40
Doe Maar (02-05-1982)39
Prince & The New Power Generation (10-08-1993)39
Prince (15-10-2002)38
The Artist (23-12-1998)38
Public Enemy (30-08-1992)38
Prince & The New Power Generation (28-05-1992)38
BJ The Chicago Kid (07-10-2016)38
Prince (18-08-1988)37
Prince (03-06-1990)37
The Artist Formerly Known As Prince (26-03-1995)37
Prince (06-08-1990)36
Drum Rhythm Festival (22-05-1998)36
Prince (08-11-2010)35
Janelle Monáe (20-09-2013)35
Lenny Kravitz (13-12-1989)34
The Artist Formerly Known As Prince (25-03-1995)34
Wendy & Lisa (29-04-1989)33
The Artist (28-12-1998)33
Prince & The New Power Generation (30-05-1992)33
Prince (26-07-2011)32
Prince & The New Power Generation (07-07-1992)32
U2 (31-07-2001)31
The Artist Formerly Known As Prince (27-03-1995)31
North Sea Jazz Festival (09-07-2016)31
Prince (10-07-2011)30
Prince & The New Power Generation (06-07-1992)30
The Artist (23-08-1998)29
Prince (10-07-2010)28
Prince (11-07-2011)28
Underworld (31-03-2016)27
The Waterboys (22-11-2000)27
Nick Cave & The Bad Seeds (17-11-2013)27
Graham Parker & The Rumour (11-06-2014)27
Prince (18-10-2002)26
Tarkan (06-12-1997)26
North Sea Jazz Festival (13-07-2014)26
Prince (19-08-1988)25
The Time (10-10-1996)25
Iggy Pop (10-05-2016)25
David Sylvian (11-10-2001)25
Nick Cave & The Bad Seeds (18-10-1988)24
Bruce Springsteen & The E Street Band (23-06-2008)24
North Sea Jazz Festival (10-07-2016)24
Sufjan Stevens (24-09-2015)23
Racism Beat It! (18-09-1993)23
Kiss (11-06-1997)22
Kraftwerk (16-01-2015)22
Underworld (24-03-2015)22
Paul McCartney (08-06-2015)22
Queens Of The Stone Age (15-05-2011)22
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-1988)22
Bruce Springsteen & The E Street Band (05-07-2012)22
George Clinton & Parliament/Funkadelic (22-07-2016)22
U2 (19-07-1997)21
Sheila E (06-04-2015)21
Radiohead (14-10-2012)21
Sezen Aksu (15-02-2016)21
U2 (18-12-1989)20
Radiohead (20-05-2016)20
Arcade Fire (29-08-2011)20
The Specials (14-09-2011)20
Cody Chesnutt (01-03-2013)20
The Waterboys (17-03-2012)20
Peter Gabriel (02-05-2003)20
Dead Can Dance (24-06-2013)20
Michael Jackson (30-09-1996)20
Roxy Music (13-09-2001)19
Arcade Fire (13-11-2007)19
George Clinton (22-01-1990)19
Sheila E & C.O.E.D. (12-03-2007)19
The Rolling Stones (18-05-1990)19
Neil Young + Promise of the Real (24-06-2016)18
The Ramones (08-06-1988)18
Pharrell Williams (23-09-2014)18
Herman Brood & His Wild Romance (06-10-1984)18
Television (16-06-2016)17
Sezen Aksu (20-10-2012)17
Danko Jones (29-10-2003)17
The Specials (26-11-2014)17
Lianne La Havas (30-11-2015)17
Raymond van het Groenewoud (05-12-1981)17
Bruce Springsteen & The E Street Band (06-05-2003)17
Bruce Springsteen & The E Street Band (30-05-2009)17
Van Halen (13-04-1993)16
Tarkan (12-04-1999)16
LCD Soundsystem (04-05-2010)16
De Jeugd van Tegenwoordig (25-03-2016)16
Madonna (06-12-2015)15
Hot Chip (16-11-2015)15
Pink Floyd (14-06-1988)15
The Police (14-09-2007)15
Lauryn Hill (12-04-2012)15
The Waterboys (08-08-2015)15
Graham Central Station (06-04-1996)15
The Red Hot Chili Peppers (22-02-1988)15
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-2013)15
Ultra (07-04-2012)14
The Orb (07-10-2015)14
fDeluxe (20-01-2012)14
Leftfield (03-12-2015)14
The Roots (01-08-2012)14
Sezen Aksu (23-10-1999)14
Chris Isaak (29-10-1987)14
Lenny Kravitz (28-05-1991)14
George Clinton (01-07-1991)14
Kardes Türküler (24-02-2007)14
Tales Of Anatolia (22-10-2017)14
U2 (20-07-2009)13
Aziza-A (14-05-1998)13
Faithless (13-12-2015)13
Sezen Aksu (29-01-2007)13
Paul Simon (18-07-2012)13
Bryan Ferry (18-11-2014)13
Betty Wright (08-04-2016)13
Volkan Konak (18-10-2015)13
Fleetwood Mac (07-10-2013)13
Janet Jackson (21-03-1995)13
Massive Attack (25-02-2016)13
The Libertines (02-03-2016)13
Smashing Pumpkins (08-11-2011)13
Miguel (05-10-2015)12
Bryan Ferry (09-09-2002)12
Kula Shaker (21-02-2016)12
The Bevis Frond (13-01-2012)12
Lucinda Williams (27-01-2016)12
The Joe Jackson Band (02-07-2003)12
Steve Ignorant (Crass) (15-10-2010)12
The Joe Jackson Band (30-05-2003)12
Bruce Springsteen & The E Street Band (27-05-2012)12
Editors (29-05-2010)11
The Cult (11-10-2009)11
Stereo MC’s (04-11-2014)11
Jack White (25-06-2012)11
Stevie Wonder (15-09-2008)11
The Family Stand (10-02-2007)11
Foals (10-11-2013)10
Editors (08-11-2009)10
George Michael (14-09-2012)10
The Rolling Stones (05-09-1998)10
The Red Hot Chili Peppers (26-08-1989)10
Bruce Springsteen & The E Street Band (20-06-1999)9
Aziza-A (30-10-1998)8