Terug naar Statistieken

Statistieken weergave aantallen

Meest getoonde berichten

BerichtAantal
De mooiste albumhoezen5887
Herman Brood maakt twee fantastische rockplaten in 1 jaar!4683
Prince zet de kroon op zijn werk met Lovesexy3136
De beste Australische nummers3017
Prince – De 25 beste live bootlegs!2903
30 jaar geleden, het beste concert dat ik ooit zag2633
Prince glorieert (alweer) met Sign O’ The Times2409
30 jaar geleden, het meest bijzondere concert dat ik ooit zag2286
Simon And Garfunkel – The Concert In Central Park2283
Prince en de naamsverandering1931
De beste live albums1671
Queen en fascisme: het Jazz album1642
AC/DC – Let There Be Rock1532
Prince – Crystal Ball / The Truth / Kamasutra1490
Prince – Een jaar later…1454
De beste ABBA singles1403
The Black Album: Prince gets funky1367
Mijn 10 favoriete Nederlandse albums1313
RIP, John Blackwell1271
Mijn 10 beste nummers aller tijden1247
Bruce Springsteen – Tunnel Of Love1232
Prince – Motherless Child1181
Prince, top 50, nummers 10 tot en met 11167
Vanity 6: sex sells, of toch iets meer?1140
Prince 1958-20161099
De beste 12-inches1071
Saturday Night Fever1069
Het meest gehate album in jazz: Miles Davis’ On The Corner1065
Prince brengt het prima album Come uit (en niemand lijkt geïnteresseerd)1065
Underworld – Beaucoup Fish1039
Madonna – Ray Of Light1018
De beste albums gemaakt door vrouwen1007
Prince live in 1990, het verhaal van de Nude tour981
Prince – Emancipation973
Nick Cave & The Bad Seeds – Push The Sky Away956
David Sylvian debuteert met het prachtige, ingetogen Brilliant Trees949
De lelijkste albumhoezen943
De beste Rolling Stones singles943
Nieuwe foto’s Prince & The Revolution Live 1986935
Het muzikale antwoord op 9/11: Bruce Springsteen’s The Rising932
Eindelijk wordt Prince’ The Gold Experience uitgebracht!894
In 1984 bestormde liefdadigheid de hitlijst: Do They Know It’s Christmas?880
Mick Karn – Titles864
Prince – De 15 beste B-kantjes!860
Smashing Pumpkins – Siamese Dream856
David Bowie 1947-2016 & Low en “Heroes” 40 jaar855
Simple Minds – New Gold Dream (81–82–83–84)853
Zonder Eno maakt Roxy Music het album Stranded: hun beste?852
Album top 50, nummers 10 tot en met 1850
Jaarafsluiting 2017845
Paradiso, al 50 jaar de mooiste concertzaal843
Schoolreisje, gips en Fats Domino839
Grease is the word833
In 1974 brengt Genesis het meesterlijke The Lamb Lies Down On Broadway uit830
Van Halen – Het beste debuut album aller tijden?829
Sterkste & bekendste band & artiest logo’s825
Fischer-Z 1979-1981814
Singles uit mijn lagere school tijd797
Jill Jones, een van de beste Prince satelliet acts794
Introducing The Hardline According To Terence Trent D’Arby791
I Feel Love: de toekomst is hier en nu!778
The Fatal Flowers waren terug, voor even. Het verhaal van Neerlands beste band!776
1999: Prince op weg naar de top774
Prince bij de Rock & Roll Hall Of Fame: de gitaar solo739
Prince bereikt de wereldtop met Purple Rain, het album, de film en de tour737
Bob Marley & The Wailers – Exodus730
Eric B. & Rakim – Paid In Full729
Concerten, top 50721
Mazzy Star – So Tonight That I Might See713
Muziek ochtendopening middelbare school708
Album top 50, nummers 50 tot en met 26700
Madhouse: Prince en jazz694
5 jaar geleden maakte ik mijn laatste Prince concert mee, in Antwerpen693
Verloren en gevonden: mijn Prince ketting690
Queen: mijn allereerste muziekliefde689
Marilyn Monroe, al 55 jaar ‘forever young’689
What Time Is It? Het Verhaal Van The Time681
Sinterklaas avond 1976 & ABBA’s Dancing Queen675
Neil Young – Harvest Moon675
De 10 beste Michael Jackson singles674
A Pop Life: één jaar oud; de beste en meest gelezen verhalen!668
Prince, top 50, nummers 25 tot en met 11665
Sade verleidt de wereld met Diamond Life662
The Congos – Heart Of The Congos661
De geboorte van het beste nummer aller tijden: When Doves Cry659
Elvis Presley, 08-01-1935 – 16-08-1977657
Mijn 10 beste Joy Division nummers656
U2: Van Pinkpop via de woestijn naar de supermarkt653
The Waterboys zegt ‘the big music’ vaarwel: Fisherman’s Blues!652
Frank Zappa’s Joe’s Garage nog steeds actueel651
Tom Waits – Swordfishtrombones649
One Nite Alone… Solo piano and voice by Prince641
Tröckener Kecks, van punk naar new wave naar rock636
The Family, het ultieme Prince satelliet project630
Kiss solo albums: Ace Frehley623
Joe Jackson – Night And Day620
Prince – Google’s most searched guitar solo620
Lone Justice, een introductie tot Maria McKee616
George Michael – Listen Without Prejudice Vol. 1616
1984, het beste popmuziek jaar?603
Live Aid, de dag dat de wereld compassie toonde (en muziek wilde zien)592
Verjaardag 1977 & Fleetwood Mac’s Go Your Own Way589
New Order – Blue Monday588
Prince maakt psychedelische funk op Around The World In A Day585
N.W.A. – Straight Outta Compton580
Jaarafsluiting 2016578
Prince, top 50, nummers 50 tot en met 26577
Guns N’ Roses – Appetite For Destruction574
Japan – Oil On Canvas573
Iggy Pop – Lust For Life561
Public Enemy – It Takes A Nation Of Millions To Hold Us Back557
35 jaar geleden verschijnt het indrukwekkende Shocking Shades Of Claw Boys Claw556
The Child Of Lov553
De beste Donna Summer singles550
Get the funk up! Prince en Batman: de kroning voorbij?544
Album top 50, nummers 25 tot en met 11540
Dead Kennedys540
Gil Scott-Heron: The Revolution Will Not Be Televised536
Prince debuteert: For You532
Prince – The Chocolate Invasion & The Slaughterhouse: ‘File under P’?521
Donny Hathaway – Live520
Kiss Alive II517
Hoe Devo zich een klassieker eigen maakte514
Roger Daltrey maakt een solo album507
Prince – C-Note506
Top 50, epiloog497
Sinterklaas avond 1977 & Queen’s News Of The World497
Elvis’ Christmas Album495
Prince is alleen met Kerst, Another Lonely Christmas490
Reclame 1967, 1987 & 2017: The Beatles – Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band489
De beste debuut albums487
Prince, de afsluiting486
Het live album van Siouxsie And The Banshees: Nocturne481
Zappa In New York480
Neil Young – Comes A Time477
The Cure verrast met het ijzersterke Seventeen Seconds477
D’Angelo – Black Messiah472
Funkadelic – One Nation Under A Groove472
The Jam – Dig The New Breed469
Underworld, de beste singles466
Killing Joke – Revelations465
Jaarafsluiting 2018463
Emotional Rescue, het vergeten Rolling Stones album461
Crass – How Does It Feel460
Prince en het mislukte filmavontuur, het verhaal van Graffiti Bridge456
Parliament – Flash Light455
Prince 1995 Ultimate Live Experience in Nederland (door gastauteur Edward)454
Peter Tosh – Equal Rights450
Pixies en het verhaal achter de klassieker Doolittle449
Prince & The New Power Generation – O(+>446
Prince satellieten, top 10443
Prince – De Lotusflow3r drie album set440
Voor mama439
The Clash en London Calling, het verhaal van een triomf438
Talking Heads: 77437
Prince – N.E.W.S.437
Public Image Limited: het leven na The Sex Pistols437
Chuck Brown & de geschiedenis van go-go436
Grinderman430
Prince brengt 2 platen op één dag uit: PLECTRUMELECTRUM en ART OFFICIAL AGE430
King Crimson 1981 – 1984429
Mijn favoriete muziek, deel 2 (door gastauteur Timur)428
Guilty pleasures428
Mijn favoriete muziek (door gastauteur Timur)425
Prince – Xpectation425
Prince – De 15 beste remixen!422
Tom Petty & The Heartbreakers – The Live Anthology417
Herbie Hancock – Head Hunters417
Sufjan Stevens brengt zijn prachtige en ontroerende Illinois uit399
Lou Reed – Transformer393
Joy And Pain, het verhaal van Maze387
D’Angelo verbijstert de muziekwereld met Voodoo385
Discharge – Hear Nothing See Nothing Say Nothing383
De uitgave van de beste single aller tijden: When Doves Cry383
Fleetwood Mac na Rumours, the only way is Tusk?381
LCD Soundsystem, de beste nummers380
Divine – My First Album375
Prince start zijn geniale run met het fantastische Dirty Mind373
The Who’s Tommy: het ultieme jeugdsentiment372
Mark Hollis 1955-2019368
Echo & The Bunnymen – Ocean Rain368
Richie Havens Sings Beatles And Dylan367
Scheiden in vol daglicht: Marvin Gaye’s indrukwekkende Here, My Dear367
Outkast – Aquemini365
Beste albums, 1966 – 2017: A Pop Life, 1 jarig jubileum361
Prince treedt weer op de voorgrond: Musicology360
Timur’s 10 beste nummers aller tijden (door gastauteur Timur)356
David Bowie maakt een koerswijziging richting (plastic) soul: Young Americans356
Van Halen’s derde album rockt: Women And Children First354
King Sunny Adé – Juju Music353
The Smiths brengen hun eerste meesterwerk uit: Hatful Of Hollow353
Quiet Life: Japan vindt zichzelf opnieuw uit352
Culture – Two Sevens Clash351
Aswad – Live And Direct351
The Blue Nile – A Walk Across The Rooftops (Tinseltown In The Rain)345
U.K. Subs – Crash Course344
Jesse Johnson – Verbal Penetration339
Pavement – Brighten The Corners337
Prince brengt zijn tweede album uit, de eerste hint naar het echte vervolg?334
The Waterboys introduceren ‘the big music’ op A Pagan Place333
Jaarafsluiting 2019333
Crass – The Feeding Of The 5000327
The Smiths brengen hun tweede meesterwerk uit, Meat Is Murder327
Zapp, revolutionaire electro funk pioniers326
24-Carat Black – Ghetto: Misfortune’s Wealth324
In 1979 brengt Crass hun ultieme statement uit: Stations Of The Crass322
Frank Sinatra’s vergeten meesterwerk Watertown321
Deee-Lite’s Groove Is In the Heart321
25 jaar geleden: de Bijlmerramp319
Anthony Hamilton – Comin’ From Where I’m From319
The Gun Club’s fantastische The Las Vegas Story311
Sufjan Stevens maakt het prachtige, ingetogen en ontroerende Carrie & Lowell311
Concert Allah-Las afgelast vanwege terreurdreiging305
Junior Murvin – Police & Thieves304
Help Paradiso!297
Mandrill – Composite Truth296
The Manor Sessions: The Cult reist van Love via Peace naar Electric296
Japan – Obscure Alternatives290
Lianne La Havas (door gastauteur Timur)290
Thomas Dolby – The Flat Earth289
Paolo Nutini – Caustic Love288
Cheap Trick At Budokan: The Complete Concert286
Prince – Sign O The Times – single – 30 jaar oud285
Linton Kwesi Johnson’s meesterwerk Bass Culture282
The Replacements starten aan hun 3-op-een-rij briljante albums met Let It Be279
Iggy And The Stooges – Raw Power276
Cat Power – Sun275
Neil Young’s eerste meesterwerk, After The Gold Rush!274
Maria McKee brengt haar prachtige debuutalbum uit266
A Resolution Honoring Prince Rogers Nelson – City Of Minneapolis264
Paisley Park Museum – City Of Chanhassen259
The Black Crowes Present $hake Your Money Maker258
Cody ChesnuTT – The Headphone Masterpiece257
Prince – Reclame voor de Lotusflow3r drie album set257
Prince Charles & The City Beat Band – Stone Killers255
Mama, 1943 – 2012251
Bauhaus – Bela Lugosi’s Dead250
Antony And The Johnsons – The Crying Light246
Ook Mayte brengt een album uit, Child Of The Sun244
Foxygen – We Are The 21st Century Ambassadors Of Peace & Magic241
Herbie Hancock – Future Shock240
Romanthony – R.Hide In Plain Site240
De eerste postume Joy Division uitgave: Love Will Tear Us Apart237
Mijn 10 favoriete soundtracks235
Alweer een Public Enemy hip-hop klassieker, Fear Of A Black Planet232
Nick Cave And The Bad Seeds debuteren met het geweldige From Her To Eternity230
Danko Jones – Born A Lion228
War Is Over (If You Want It)227
Mijn 10 favoriete muziekfilms225
Devo’s derde (en beste?) album, Freedom Of Choice225
Kiss breekt (eindelijk) door met Alive!216
Roy Ayers – Coffy215
Compact Disc wordt 35 jaar oud211
Sun, top funk & soul uit Ohio208
Sufjan Stevens – Seven Swans207
Bob Dylan – De 10 beste albums205
Spoon sprankelt, rockt en funkt op They Want My Soul195
Prince Day – State of Minnesota Proclamation194
Keith Flint 1969-2019194
Het einde van The Waterboys’ ‘big music’ trilogie: This Is The Sea193
Daft Punk – Homework192
Black Lives Matter191
Sly And The Family Stone brengen een van de beste verzamelaars aller tijden uit189
Japan – Gentlemen Take Polaroids188
Bob Marley And The Wailers Live!, het beste live album aller tijden?188
More Specials, het beste album van 1980?185
Put Your Slouch Socks On: TV One’s Docuseries Unsung Celebrates the Music and the Legacy of 1980s Family Group The Jets182
Blood Orange – Cupid Deluxe180
Bruce Springsteen: vandaag 70 jaar oud!180
Kate Bush maakt haar comeback met het prachtige Aerial178
Prince Tribute Day – State of Minnesota Proclamation172
The Cult breekt door met Love!171
Arcade Fire debuteert met het briljante Funeral170
Aart Staartjes 1938-2020160
Prince Day – City Of Minneapolis Proclamation157
The Clash overklassen zichzelf met het verbijsterende Sandinista!157
Statement by the President on the Passing of Prince – The White House156
S.Res.444 – A resolution honoring the life and achievements of Prince155
Paisley Park Day – City Of Chanhassen Proclamation152
James Brown: A Funky Christmas!152
Van Hunt debuteert142
Prince – Trailer voor de film Purple Rain142
COVID-19: livemuziek in nood? Je kunt wat doen!141
Claw Boys Claw – With Love From The Boys139
Timur’s top tien beste nummers aller tijden (door gastauteur Timur)137
Outkast brengt het fantastische Stankonia uit!128
Jaarafsluiting 2020119
Classixx – Hanging Gardens117
Vandaag in 1980 speelde Frank Zappa in Buffalo117
LCD Soundsystem – Christmas Will Break Your Heart89
Prince Day – City Of St. Paul Proclamation74

Meest getoonde recensies

RecensieAantal
David Bowie – Welcome To The Blackout (Live London ’78)1468
My Name Is Prince Tentoonstelling1177
The Cure: 35 jaar Faith1126
Prince – Piano & A Microphone 19831102
Prince – Deliverance1065
Prince & The Revolution – Purple Rain Deluxe Expanded866
Neil Young – Hitchhiker677
David Bowie – Cracked Actor634
Prince geeft richting en instructies op Originals602
Soulwax – From Deewee591
Japan – Tin Drum581
Prince – 1999 Super Deluxe Edition581
Prince – Sign O’ The Times Super Deluxe Edition476
LCD Soundsystem – American Dream446
Altın Gün – On392
Prince – The Rainbow Children383
Neil Young – Homegrown358
Father John Misty – Off-​Key In Hamburg351
Arcade Fire – Everything Now347
David Bowie – Serious Moonlight (live ’83)347
Sezen Aksu – Söylüyor346
David Bowie – LIVEANDWELL.COM312
Nick Cave & The Bad Seeds – Skeleton Tree304
Run The Jewels – RTJ4: eerbetoon aan slachtoffers, demonstranten en activisten300
Cat Power – Wanderer292
Prince & The New Power Generation – Diamonds And Pearls276
Amy Winehouse – Back To Black261
Public Enemy – Apocalypse 91…The Enemy Strikes Black234
Prince – 4Ever232
LCD Soundsystem – Electric Lady Sessions222
Solange – When I Get Home216
Thundercat – Drunk207
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis – Let It Be You201
Spoon – Hot Thoughts199
Kamasi Washington – Harmony Of Difference194
A Christmas Gift For You164
Leonard Cohen – Greatest Hits155
The Family Stand – Moon In Scorpio131
Emancipation? No, thank u!115
David Bowie Is tentoonstelling76

Meest getoonde lijsten

LijstAantal
Beste albums van de 20e eeuw383
Album jaarlijst 2016370
Album decennium lijst 1990-1999354
Album decennium lijst 2000-2009329
Album jaarlijst 2017325
Album jaarlijst 2007314
Album decennium lijst 1980-1989296
Album jaarlijst 2008293
Album decennium lijst 1970-1979290
Album jaarlijst 1987269
Album decennium lijst 1960-1969269
Album jaarlijst 1999249
Album jaarlijst 2004249
Album jaarlijst 2006248
Album jaarlijst 2011248
Album jaarlijst 2013242
Album jaarlijst 2015234
Album jaarlijst 1989230
Album jaarlijst 2009230
Album jaarlijst 2010229
Album jaarlijst 1985227
Album jaarlijst 1993227
Album jaarlijst 2003209
Album decennium lijst 2010-2019199
Album jaarlijst 1998192
Album jaarlijst 2005192
Album jaarlijst 2002191
Album jaarlijst 1990188
Album jaarlijst 1966187
Album jaarlijst 1986178
Album jaarlijst 1995177
Album jaarlijst 1991171
Album jaarlijst 2012171
Album jaarlijst 2000170
Album jaarlijst 1982168
Album jaarlijst 1983168
Album jaarlijst 1984168
Album jaarlijst 2018166
Album jaarlijst 2019166
Album jaarlijst 1979164
Album jaarlijst 1980164
Album jaarlijst 1996163
Album jaarlijst 1978157
Album jaarlijst 2014148
Album jaarlijst 1968147
Album jaarlijst 1981147
Album jaarlijst 1971144
Album jaarlijst 1974144
Album jaarlijst 1972136
Album jaarlijst 1973123
Album jaarlijst 202095
Album jaarlijst 199289
Album jaarlijst 200189
Album jaarlijst 196983
Album jaarlijst 197082
Album jaarlijst 199479
Album jaarlijst 197775
Album jaarlijst 198874
Album jaarlijst 199771
Album jaarlijst 197668
Album jaarlijst 196767
Album jaarlijst 197565

Meest getoonde concerten

ConcertAantal
Prince (21-06-1987)700
The Revolution (10-02-2019)431
Best Kept Secret Festival (10-06-2018)350
Nick Cave & The Bad Seeds (06-10-2017)310
North Sea Jazz Festival (14-07-2018)303
David Byrne (04-11-2018)302
Orbital (19-10-2018)301
Prince & The Revolution (18-08-1986)283
Rufus Wainwright (05-01-2017)283
LCD Soundsystem (12-09-2017)283
The Cure (13-11-2016)272
Kraftwerk (18-01-2015)259
Patrick Watson (30-11-2018)254
Maxwell & Mary J Blige (25-10-2016)251
Kamasi Washington (01-06-2018)248
Nick Cave & The Bad Seeds (13-10-2017)245
Prince (18-11-2010)242
Prince (02-06-1990)241
D’Angelo (02-03-2015)240
Jay-Z and Beyoncé (20-06-2018)240
Arcade Fire (19-04-2018)238
Bryan Ferry (29-09-2016)231
Father John Misty (05-11-2018)231
Pinkpop (08-06-1987)230
North Sea Jazz Festival (13-07-2018)229
New Order (17-10-2019)228
Soulwax (04-04-2017)221
Thundercat (17-11-2017)217
North Sea Jazz Festival (07-07-2017)216
U2 (29-07-2017)216
Bettie Serveert (01-12-2017)213
Kendrick Lamar (27-02-2018)206
Massive Attack (01-02-2019)205
North Sea Jazz Festival (09-07-2017)204
Belle & Sebastian (19-02-2018)203
Raymond van het Groenewoud (06-04-2019)200
North Sea Jazz Festival (08-07-2017)199
Foxygen (22-02-2017)194
Snarky Puppy (05-06-2017)193
Ibeyi (05-12-2017)192
Metallica (06-09-2017)191
The Human League (18-11-2016)190
Prince & 3rd Eye Girl (27-05-2014)188
Underworld (23-11-2019)187
Dead Kennedys (17-10-2016)186
De La Soul (05-12-2016)185
Prince (17-08-1988)184
Prince & 3rdEyeGirl (show 2) (11-08-2013)182
King Gizzard & The Lizard Wizard (20-06-2017)179
Prince (05-08-1990)177
Sheila E (07-11-2019)177
Hooverphonic (27-08-2017)175
Bootsy Collins’ Funk Unity Band (21-02-2014)172
Elvis Costello (08-03-2017)172
U.K. Subs (15-02-2020)172
North Sea Jazz Festival (15-07-2018)171
Cat Power (10-07-2019)171
Fırat Tanış (14-12-2019)171
Michael Kiwanuka (25-11-2016)169
Dweezil Zappa (25-07-2018)167
FKA Twigs (03-12-2019)167
Prince & The New Power Generation (27-05-1992)166
Bunny Wailer (21-07-2015)166
North Sea Jazz Festival (12-07-2019)166
Pinkpop (19-05-1986)161
North Sea Jazz Festival (14-07-2019)161
Prince & 3rd Eye Girl (25-05-2014)160
North Sea Jazz Festival (08-07-2016)160
Sibel Can (07-12-2019)160
Prince (15-10-2002)159
Prince (02-11-2002)159
Ibrahim Maalouf (10-11-2019)159
Anderson .Paak & The Free Nationals (09-03-2019)158
Giorgio Moroder (21-05-2019)155
The Fatal Flowers (27-06-2019)155
Morrissey (28-10-2014)154
D’Angelo (03-03-2015)152
North Sea Jazz Festival (13-07-2019)152
Prince & 3rdEyeGirl (show 1) (11-08-2013)151
Beck (08-09-2014)151
Neil Diamond (25-06-2015)150
The Waterboys (06-12-2014)149
North Sea Jazz Festival (11-07-2015)147
D’Angelo (31-01-2012)146
Neil Young (09-07-2019)146
Janelle Monáe (07-09-2018)145
Arcade Fire (10-06-2014)143
Eels (26-06-2014)140
Bob Dylan (05-11-2015)140
Prince & The New Power Generation (09-08-1993)137
Spoon (10-11-2017)136
Jacob Collier (13-02-2019)136
Cat Power (02-07-2013)135
Prince (03-06-1990)134
Kraftwerk (03-07-2015)134
Drum Rhythm Festival (28-05-1999)132
D’Angelo (10-02-2012)132
The Artist (23-12-1998)131
Fleetwood Mac (01-06-2015)131
Doe Maar (18-06-2016)128
Cat Power (06-07-2016)128
Elton John (08-06-2019)128
Prince (18-08-1988)127
Prince (09-07-2011)127
Nick Cave & The Bad Seeds (04-11-2013)126
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis (19-03-2017)125
Altın Gün (03-05-2019)124
Wendy & Lisa (29-04-1989)123
Iggy Pop (04-12-1999)123
The Artist Formerly Known As Prince (24-03-1995)122
Best Kept Secret Festival (17-06-2017)121
The Fatal Flowers (15-06-2019)121
Peter Gabriel (30-09-2013)120
Van Halen (13-04-1993)119
Raphael Saadiq (24-10-2019)119
The Artist Formerly Known As Prince (26-03-1995)117
Prince (26-07-2011)117
North Sea Jazz Festival (10-07-2015)117
Altın Gün (06-12-2018)117
Smashing Pumpkins (26-07-2013)116
Drum Rhythm Festival (22-05-1998)115
Prince (03-11-2002)115
Nick Cave (16-05-2015)115
Public Enemy (30-08-1992)113
Prince & The New Power Generation (10-08-1993)112
Racism Beat It! (18-09-1993)111
Prince (11-07-2011)111
Neil Young & Crazy Horse (05-06-2013)111
alt-J (05-02-2015)111
Prince & The New Power Generation (04-07-1992)110
Prince (09-09-1988)109
The Artist (28-12-1998)108
Kardes Turkuler & Sezen Aksu (31-05-2014)108
Nick Cave (17-05-2015)106
Prince (10-07-2011)105
Kandace Springs (10-05-2017)105
Prince & The New Power Generation (28-05-1992)104
The Artist Formerly Known As Prince (27-03-1995)103
U2 (13-09-2015)103
Prince (06-08-1990)102
The Artist Formerly Known As Prince (25-03-1995)102
The Who (05-07-2013)102
Prince (19-08-1988)101
Prince (10-07-2010)101
Doe Maar (12-02-2013)101
Prince & The New Power Generation (06-07-1992)100
Prince & The New Power Generation (08-07-1992)100
Macy Gray (21-12-2012)100
U2 (03-08-1993)99
Prince (08-11-2010)99
The Time (10-10-1996)98
Nothing Compares 2 U – A Tribute To Prince (25-04-2016)98
Simple Minds (23-11-2015)97
BJ The Chicago Kid (07-10-2016)97
Lenny Kravitz (13-12-1989)96
Patti Smith (11-08-2016)96
Taksim Trio (15-11-2019)96
Queens Of The Stone Age (26-11-2013)94
Neil Finn (07-08-2016)94
Bruce Springsteen & The E Street Band (13-07-2016)93
Doe Maar (02-05-1982)92
Bruce Springsteen & The E Street Band (22-06-2013)90
U2 (31-07-2001)89
Graham Parker & The Rumour (11-06-2014)89
Underworld (31-03-2016)89
Altın Gün (28-11-2019)89
Prince & The New Power Generation (07-07-1992)88
Michael Jackson (30-09-1996)87
Prince & The New Power Generation (30-05-1992)85
The Artist (23-08-1998)85
The Waterboys (22-11-2000)85
Kraftwerk (16-01-2015)84
Prince (18-10-2002)83
North Sea Jazz Festival (09-07-2016)83
Janelle Monáe (20-09-2013)81
Sheila E & C.O.E.D. (12-03-2007)80
The Specials (14-09-2011)80
Underworld (24-03-2015)80
Sheila E (06-04-2015)80
George Clinton & Parliament/Funkadelic (22-07-2016)80
U2 (18-12-1989)79
Queens Of The Stone Age (15-05-2011)79
Kiss (11-06-1997)78
Bruce Springsteen & The E Street Band (20-06-1999)78
Nick Cave & The Bad Seeds (17-11-2013)78
Paul McCartney (08-06-2015)78
Lianne La Havas (30-11-2015)77
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-1988)76
Tarkan (06-12-1997)76
Chris Isaak (29-10-1987)75
The Ramones (08-06-1988)74
North Sea Jazz Festival (13-07-2014)74
North Sea Jazz Festival (10-07-2016)74
Nick Cave & The Bad Seeds (18-10-1988)73
Peter Gabriel (02-05-2003)73
Hot Chip (16-11-2015)73
Leftfield (03-12-2015)73
Betty Wright (08-04-2016)73
George Clinton (22-01-1990)72
George Clinton (01-07-1991)72
Roxy Music (13-09-2001)72
David Sylvian (11-10-2001)72
LCD Soundsystem (04-05-2010)72
De Jeugd van Tegenwoordig (25-03-2016)72
Raymond van het Groenewoud (05-12-1981)71
The Red Hot Chili Peppers (20-02-1988)71
Graham Central Station (06-04-1996)71
fDeluxe (20-01-2012)71
Lucinda Williams (27-01-2016)71
Sezen Aksu (15-02-2016)71
Herman Brood & His Wild Romance (06-10-1984)70
The Rolling Stones (18-05-1990)70
Aziza-A (14-05-1998)70
Bruce Springsteen & The E Street Band (05-07-2012)70
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-2013)70
Sufjan Stevens (24-09-2015)70
Iggy Pop (10-05-2016)70
Arcade Fire (29-08-2011)69
The Waterboys (17-03-2012)69
Cody Chesnutt (01-03-2013)69
Radiohead (20-05-2016)69
U2 (19-07-1997)68
Bruce Springsteen & The E Street Band (23-06-2008)68
The Roots (01-08-2012)68
Miguel (05-10-2015)68
Kula Shaker (21-02-2016)68
Pink Floyd (14-06-1988)67
Arcade Fire (13-11-2007)67
U2 (20-07-2009)67
The Libertines (02-03-2016)67
Neil Young + Promise of the Real (24-06-2016)67
Fleetwood Mac (07-10-2013)66
Bruce Springsteen & The E Street Band (06-05-2003)65
Radiohead (14-10-2012)65
Lenny Kravitz (28-05-1991)64
The Family Stand (10-02-2007)64
Faithless (13-12-2015)64
Tarkan (12-04-1999)63
Kardes Türküler (24-02-2007)63
The Police (14-09-2007)63
Smashing Pumpkins (08-11-2011)63
Bruce Springsteen & The E Street Band (30-05-2009)62
Lauryn Hill (12-04-2012)62
Sezen Aksu (20-10-2012)62
Dead Can Dance (24-06-2013)62
The Specials (26-11-2014)62
Janet Jackson (21-03-1995)61
Sezen Aksu (29-01-2007)61
Pharrell Williams (23-09-2014)61
Danko Jones (29-10-2003)60
The Waterboys (08-08-2015)60
Television (16-06-2016)60
The Joe Jackson Band (30-05-2003)59
Ultra (07-04-2012)59
George Michael (14-09-2012)59
Bryan Ferry (09-09-2002)58
Editors (29-05-2010)58
Paul Simon (18-07-2012)58
Madonna (06-12-2015)58
Massive Attack (25-02-2016)58
Stereo MC’s (04-11-2014)57
Bryan Ferry (18-11-2014)57
The Rolling Stones (05-09-1998)56
Aziza-A (30-10-1998)56
The Cult (11-10-2009)56
Jack White (25-06-2012)56
Volkan Konak (18-10-2015)56
Tales Of Anatolia (22-10-2017)56
Stevie Wonder (15-09-2008)55
Steve Ignorant (Crass) (15-10-2010)55
Bruce Springsteen & The E Street Band (27-05-2012)55
Foals (10-11-2013)55
The Orb (07-10-2015)55
The Red Hot Chili Peppers (26-08-1989)54
The Bevis Frond (13-01-2012)54
Sezen Aksu (23-10-1999)53
Editors (08-11-2009)53
The Joe Jackson Band (02-07-2003)50
The Fatal Flowers (11-06-1986)49
The Fatal Flowers (17-01-1987)49
The Fatal Flowers (07-12-1985)46
Altın Gün & Metropole Orkest (01-10-2020)30
Claw Boys Claw (23-11-1985)5