Terug naar Statistieken

Statistieken weergave aantallen

Meest getoonde berichten

BerichtAantal
De mooiste albumhoezen3250
Prince zet de kroon op zijn werk met Lovesexy2489
30 jaar geleden, het beste concert dat ik ooit zag2041
Prince glorieert (alweer) met Sign O’ The Times1774
De beste Australische nummers1721
Herman Brood maakt twee fantastische rockplaten in 1 jaar!1584
30 jaar geleden, het meest bijzondere concert dat ik ooit zag1433
Prince – Crystal Ball / The Truth / Kamasutra1352
AC/DC – Let There Be Rock1265
The Black Album: Prince gets funky1212
Mijn 10 beste nummers aller tijden1145
RIP, John Blackwell1127
De beste ABBA singles1112
Prince en de naamsverandering1030
Prince – Een jaar later…1024
Prince – Motherless Child1016
Queen en fascisme: het Jazz album947
Madonna – Ray Of Light941
De beste albums gemaakt door vrouwen888
Nick Cave & The Bad Seeds – Push The Sky Away888
Prince 1958-2016867
De lelijkste albumhoezen846
Vanity 6: sex sells, of toch iets meer?842
Prince – Emancipation833
Bruce Springsteen – Tunnel Of Love832
Saturday Night Fever832
Nieuwe foto’s Prince & The Revolution Live 1986807
De beste 12-inches780
De beste Rolling Stones singles761
Jaarafsluiting 2017761
Singles uit mijn lagere school tijd741
Prince – De 25 beste live bootlegs!728
Prince, top 50, nummers 10 tot en met 1725
Het meest gehate album in jazz: Miles Davis’ On The Corner725
David Bowie 1947-2016 & Low en “Heroes” 40 jaar721
Album top 50, nummers 10 tot en met 1695
Simon And Garfunkel – The Concert In Central Park691
Mijn 10 favoriete Nederlandse albums687
Smashing Pumpkins – Siamese Dream686
Mick Karn – Titles683
Prince brengt het prima album Come uit (en niemand lijkt geïnteresseerd)675
Simple Minds – New Gold Dream (81–82–83–84)672
I Feel Love: de toekomst is hier en nu!661
Fischer-Z 1979-1981652
Jill Jones, een van de beste Prince satelliet acts646
Zonder Eno maakt Roxy Music het album Stranded: hun beste?646
Het muzikale antwoord op 9/11: Bruce Springsteen’s The Rising643
Marilyn Monroe, al 55 jaar ‘forever young’642
Verloren en gevonden: mijn Prince ketting634
Paradiso, al 50 jaar de mooiste concertzaal631
Schoolreisje, gips en Fats Domino630
A Pop Life: één jaar oud; de beste en meest gelezen verhalen!627
Introducing The Hardline According To Terence Trent D’Arby627
Album top 50, nummers 50 tot en met 26625
Grease is the word625
De beste live albums617
Van Halen – Het beste debuut album aller tijden?613
1999: Prince op weg naar de top610
Concerten, top 50597
Bob Marley & The Wailers – Exodus581
Elvis Presley, 08-01-1935 – 16-08-1977579
One Nite Alone… Solo piano and voice by Prince578
Neil Young – Harvest Moon576
The Congos – Heart Of The Congos575
Queen: mijn allereerste muziekliefde569
U2: Van Pinkpop via de woestijn naar de supermarkt562
What Time Is It? Het Verhaal Van The Time553
Frank Zappa’s Joe’s Garage nog steeds actueel547
Madhouse: Prince en jazz542
Verjaardag 1977 & Fleetwood Mac’s Go Your Own Way533
Eric B. & Rakim – Paid In Full528
Tom Waits – Swordfishtrombones528
Prince, top 50, nummers 25 tot en met 11525
The Waterboys zegt ‘the big music’ vaarwel: Fisherman’s Blues!518
Mazzy Star – So Tonight That I Might See516
Underworld – Beaucoup Fish515
Lone Justice, een introductie tot Maria McKee496
Muziek ochtendopening middelbare school495
Jaarafsluiting 2016482
Joe Jackson – Night And Day481
The Fatal Flowers waren terug, voor even. Het verhaal van Neerlands beste band!480
Sinterklaas avond 1976 & ABBA’s Dancing Queen474
De geboorte van het beste nummer aller tijden: When Doves Cry460
The Child Of Lov451
Reclame 1967, 1987 & 2017: The Beatles – Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band449
Sterkste & bekendste band & artiest logo’s448
Prince – C-Note442
Dead Kennedys440
Iggy Pop – Lust For Life439
New Order – Blue Monday438
Prince debuteert: For You435
N.W.A. – Straight Outta Compton433
Top 50, epiloog432
5 jaar geleden maakte ik mijn laatste Prince concert mee, in Antwerpen431
Album top 50, nummers 25 tot en met 11428
Guns N’ Roses – Appetite For Destruction424
Prince bij de Rock & Roll Hall Of Fame: de gitaar solo424
The Jam – Dig The New Breed423
Killing Joke – Revelations419
Parliament – Flash Light416
Sinterklaas avond 1977 & Queen’s News Of The World409
Funkadelic – One Nation Under A Groove407
Jaarafsluiting 2018398
Roger Daltrey maakt een solo album396
Chuck Brown & de geschiedenis van go-go393
Prince – The Chocolate Invasion & The Slaughterhouse: ‘File under P’?390
Neil Young – Comes A Time389
De beste debuut albums388
Elvis’ Christmas Album388
Mijn favoriete muziek, deel 2 (door gastauteur Timur)387
Get the funk up! Prince en Batman: de kroning voorbij?387
Prince, top 50, nummers 50 tot en met 26386
Prince satellieten, top 10385
Gil Scott-Heron: The Revolution Will Not Be Televised385
Underworld, de beste singles384
Hoe Devo zich een klassieker eigen maakte382
Prince – N.E.W.S.380
Mijn favoriete muziek (door gastauteur Timur)379
Prince, de afsluiting377
Kiss solo albums: Ace Frehley377
Kiss Alive II373
Donny Hathaway – Live371
Tom Petty & The Heartbreakers – The Live Anthology369
Japan – Oil On Canvas369
King Crimson 1981 – 1984364
Public Image Limited: het leven na The Sex Pistols363
George Michael – Listen Without Prejudice Vol. 1362
Peter Tosh – Equal Rights362
Prince – Xpectation360
Voor mama354
Talking Heads: 77354
Zappa In New York352
Guilty pleasures351
Grinderman345
D’Angelo – Black Messiah342
Herbie Hancock – Head Hunters341
Prince & The New Power Generation – O(+>338
Discharge – Hear Nothing See Nothing Say Nothing336
LCD Soundsystem, de beste nummers336
Richie Havens Sings Beatles And Dylan334
Public Enemy – It Takes A Nation Of Millions To Hold Us Back334
Divine – My First Album330
Prince – De Lotusflow3r drie album set317
Beste albums, 1966 – 2017: A Pop Life, 1 jarig jubileum314
Prince bereikt de wereldtop met Purple Rain, het album, de film en de tour312
Het live album van Siouxsie And The Banshees: Nocturne311
Timur’s 10 beste nummers aller tijden (door gastauteur Timur)309
Outkast – Aquemini309
Mark Hollis 1955-2019302
Crass – How Does It Feel300
King Sunny Adé – Juju Music299
De uitgave van de beste single aller tijden: When Doves Cry293
Culture – Two Sevens Clash291
Pavement – Brighten The Corners289
Aswad – Live And Direct283
Anthony Hamilton – Comin’ From Where I’m From281
25 jaar geleden: de Bijlmerramp280
Concert Allah-Las afgelast vanwege terreurdreiging277
1984, het beste popmuziek jaar?277
24-Carat Black – Ghetto: Misfortune’s Wealth275
Mandrill – Composite Truth268
David Sylvian debuteert met het prachtige, ingetogen Brilliant Trees262
Lou Reed – Transformer255
The Manor Sessions: The Cult reist van Love via Peace naar Electric246
Junior Murvin – Police & Thieves243
Prince treedt weer op de voorgrond: Musicology240
Cat Power – Sun239
Prince is alleen met Kerst, Another Lonely Christmas236
Prince – Sign O The Times – single – 30 jaar oud234
De beste Donna Summer singles233
Japan – Obscure Alternatives232
A Resolution Honoring Prince Rogers Nelson – City Of Minneapolis231
Paisley Park Museum – City Of Chanhassen226
Mama, 1943 – 2012219
Foxygen – We Are The 21st Century Ambassadors Of Peace & Magic208
35 jaar geleden verschijnt het indrukwekkende Shocking Shades Of Claw Boys Claw208
The Who’s Tommy: het ultieme jeugdsentiment206
Prince Charles & The City Beat Band – Stone Killers200
Scheiden in vol daglicht: Marvin Gaye’s indrukwekkende Here, My Dear200
Cheap Trick At Budokan: The Complete Concert199
Sade verleidt de wereld met Diamond Life199
Iggy And The Stooges – Raw Power197
Danko Jones – Born A Lion194
Prince – Reclame voor de Lotusflow3r drie album set194
Cody ChesnuTT – The Headphone Masterpiece193
Pixies en het verhaal achter de klassieker Doolittle190
Herbie Hancock – Future Shock187
Paolo Nutini – Caustic Love187
In 1984 bestormde liefdadigheid de hitlijst: Do They Know It’s Christmas?187
Mijn 10 favoriete soundtracks182
Compact Disc wordt 35 jaar oud179
In 1974 brengt Genesis het meesterlijke The Lamb Lies Down On Broadway uit172
Antony And The Johnsons – The Crying Light171
Roy Ayers – Coffy170
Prince brengt 2 platen op één dag uit: PLECTRUMELECTRUM en ART OFFICIAL AGE168
Echo & The Bunnymen – Ocean Rain166
The Waterboys introduceren ‘the big music’ op A Pagan Place165
Prince Day – State of Minnesota Proclamation162
Maria McKee brengt haar prachtige debuutalbum uit159
Bauhaus – Bela Lugosi’s Dead158
Daft Punk – Homework155
Crass – The Feeding Of The 5000155
Thomas Dolby – The Flat Earth155
Keith Flint 1969-2019155
Sun, top funk & soul uit Ohio152
The Blue Nile – A Walk Across The Rooftops (Tinseltown In The Rain)150
Prince brengt zijn tweede album uit, de eerste hint naar het echte vervolg?150
Prince Tribute Day – State of Minnesota Proclamation141
De 10 beste Michael Jackson singles138
The Gun Club’s fantastische The Las Vegas Story137
Mijn 10 favoriete muziekfilms137
Blood Orange – Cupid Deluxe135
Nick Cave And The Bad Seeds debuteren met het geweldige From Her To Eternity132
Fleetwood Mac na Rumours, the only way is Tusk?132
Statement by the President on the Passing of Prince – The White House129
The Smiths brengen hun eerste meesterwerk uit: Hatful Of Hollow129
Paisley Park Day – City Of Chanhassen Proclamation127
Sufjan Stevens – Seven Swans125
In 1979 brengt Crass hun ultieme statement uit: Stations Of The Crass125
S.Res.444 – A resolution honoring the life and achievements of Prince124
The Replacements starten aan hun 3-op-een-rij briljante albums met Let It Be124
Put Your Slouch Socks On: TV One’s Docuseries Unsung Celebrates the Music and the Legacy of 1980s Family Group The Jets123
Spoon sprankelt, rockt en funkt op They Want My Soul120
Prince Day – City Of Minneapolis Proclamation119
James Brown: A Funky Christmas!115
The Clash en London Calling, het verhaal van een triomf112
Jesse Johnson – Verbal Penetration107
Arcade Fire debuteert met het briljante Funeral103
Quiet Life: Japan vindt zichzelf opnieuw uit102
Van Hunt debuteert99
Bruce Springsteen: vandaag 70 jaar oud!93
Prince – Trailer voor de film Purple Rain84
Classixx – Hanging Gardens77
Jaarafsluiting 201973
Timur’s top tien beste nummers aller tijden (door gastauteur Timur)72
Claw Boys Claw – With Love From The Boys62
War Is Over (If You Want It)61
Prince Day – City Of St. Paul Proclamation48
Aart Staartjes 1938-202048

Meest getoonde recensies

RecensieAantal
David Bowie – Welcome To The Blackout (Live London ’78)1228
My Name Is Prince Tentoonstelling1078
Prince – Piano & A Microphone 19831002
Prince – Deliverance959
The Cure: 35 jaar Faith897
Prince & The Revolution – Purple Rain Deluxe Expanded765
Neil Young – Hitchhiker604
David Bowie – Cracked Actor570
Soulwax – From Deewee549
Prince geeft richting en instructies op Originals473
Japan – Tin Drum428
LCD Soundsystem – American Dream412
Altın Gün – On343
Arcade Fire – Everything Now307
Sezen Aksu – Söylüyor285
Prince – 1999 Super Deluxe Edition264
Cat Power – Wanderer258
Nick Cave & The Bad Seeds – Skeleton Tree235
Prince – The Rainbow Children234
David Bowie – Serious Moonlight (live ’83)220
Prince – 4Ever192
Prince & The New Power Generation – Diamonds And Pearls191
Amy Winehouse – Back To Black182
Thundercat – Drunk174
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis – Let It Be You172
Public Enemy – Apocalypse 91…The Enemy Strikes Black170
Spoon – Hot Thoughts167
Solange – When I Get Home166
Kamasi Washington – Harmony Of Difference165
A Christmas Gift For You134
LCD Soundsystem – Electric Lady Sessions128
Leonard Cohen – Greatest Hits125
The Family Stand – Moon In Scorpio94
Emancipation? No, thank u!71
David Bowie Is tentoonstelling41

Meest getoonde lijsten

LijstAantal
Album jaarlijst 2016337
Beste albums van de 20e eeuw326
Album decennium lijst 1990-1999311
Album jaarlijst 2017299
Album decennium lijst 2000-2009290
Album jaarlijst 2007287
Album jaarlijst 2008269
Album decennium lijst 1980-1989252
Album decennium lijst 1970-1979248
Album jaarlijst 1987242
Album decennium lijst 1960-1969224
Album jaarlijst 1999222
Album jaarlijst 2006221
Album jaarlijst 2004220
Album jaarlijst 2011218
Album jaarlijst 2013213
Album jaarlijst 2015204
Album jaarlijst 2009201
Album jaarlijst 2010200
Album jaarlijst 1989198
Album jaarlijst 1985196
Album jaarlijst 1993188
Album jaarlijst 2003185
Album jaarlijst 1998164
Album jaarlijst 2002163
Album jaarlijst 2005163
Album jaarlijst 1966155
Album jaarlijst 1990155
Album jaarlijst 1995150
Album jaarlijst 1986143
Album jaarlijst 1991140
Album jaarlijst 2000140
Album jaarlijst 2012140
Album jaarlijst 1982138
Album jaarlijst 1996136
Album jaarlijst 1984135
Album jaarlijst 2018135
Album jaarlijst 1983133
Album jaarlijst 1979130
Album jaarlijst 1978126
Album jaarlijst 1980124
Album jaarlijst 1968119
Album jaarlijst 1974118
Album jaarlijst 2014116
Album jaarlijst 1981111
Album jaarlijst 1971107
Album jaarlijst 1972107
Album jaarlijst 197395
Album jaarlijst 201972
Album jaarlijst 200165
Album decennium lijst 2010-201958
Album jaarlijst 196955
Album jaarlijst 199253
Album jaarlijst 197052
Album jaarlijst 198845
Album jaarlijst 199443
Album jaarlijst 196742
Album jaarlijst 197742
Album jaarlijst 197641
Album jaarlijst 199741
Album jaarlijst 197537

Meest getoonde concerten

ConcertAantal
The Revolution (10-02-2019)391
Best Kept Secret Festival (10-06-2018)321
Orbital (19-10-2018)275
North Sea Jazz Festival (14-07-2018)274
Nick Cave & The Bad Seeds (06-10-2017)273
David Byrne (04-11-2018)271
Prince (21-06-1987)264
Rufus Wainwright (05-01-2017)249
The Cure (13-11-2016)238
LCD Soundsystem (12-09-2017)237
Kraftwerk (18-01-2015)222
Kamasi Washington (01-06-2018)213
Nick Cave & The Bad Seeds (13-10-2017)212
Jay-Z and Beyoncé (20-06-2018)212
Arcade Fire (19-04-2018)211
North Sea Jazz Festival (13-07-2018)203
Father John Misty (05-11-2018)201
D’Angelo (02-03-2015)199
Bryan Ferry (29-09-2016)193
Maxwell & Mary J Blige (25-10-2016)192
Soulwax (04-04-2017)187
North Sea Jazz Festival (07-07-2017)187
Massive Attack (01-02-2019)181
U2 (29-07-2017)179
North Sea Jazz Festival (09-07-2017)178
Thundercat (17-11-2017)177
Bettie Serveert (01-12-2017)177
Kendrick Lamar (27-02-2018)177
Belle & Sebastian (19-02-2018)176
Patrick Watson (30-11-2018)175
Prince (18-11-2010)171
North Sea Jazz Festival (08-07-2017)169
Raymond van het Groenewoud (06-04-2019)165
Pinkpop (08-06-1987)159
Snarky Puppy (05-06-2017)159
Metallica (06-09-2017)159
Ibeyi (05-12-2017)158
Foxygen (22-02-2017)157
Dead Kennedys (17-10-2016)156
De La Soul (05-12-2016)152
The Human League (18-11-2016)149
Hooverphonic (27-08-2017)146
Elvis Costello (08-03-2017)144
North Sea Jazz Festival (15-07-2018)144
King Gizzard & The Lizard Wizard (20-06-2017)142
Dweezil Zappa (25-07-2018)138
Bootsy Collins’ Funk Unity Band (21-02-2014)132
North Sea Jazz Festival (08-07-2016)132
Michael Kiwanuka (25-11-2016)132
Anderson .Paak & The Free Nationals (09-03-2019)131
Prince & The Revolution (18-08-1986)129
New Order (17-10-2019)127
Prince & 3rd Eye Girl (27-05-2014)126
Bunny Wailer (21-07-2015)125
Morrissey (28-10-2014)124
Prince & 3rdEyeGirl (show 2) (11-08-2013)122
Underworld (23-11-2019)122
Neil Diamond (25-06-2015)121
North Sea Jazz Festival (11-07-2015)121
Cat Power (10-07-2019)121
Beck (08-09-2014)120
North Sea Jazz Festival (12-07-2019)120
Janelle Monáe (07-09-2018)119
Giorgio Moroder (21-05-2019)119
The Fatal Flowers (27-06-2019)118
Eels (26-06-2014)114
The Waterboys (06-12-2014)114
North Sea Jazz Festival (14-07-2019)114
Arcade Fire (10-06-2014)113
D’Angelo (03-03-2015)110
Prince (02-06-1990)109
D’Angelo (31-01-2012)109
Kraftwerk (03-07-2015)107
Neil Young (09-07-2019)106
Bob Dylan (05-11-2015)104
Sheila E (07-11-2019)103
Fleetwood Mac (01-06-2015)101
Prince & 3rd Eye Girl (25-05-2014)100
Spoon (10-11-2017)99
Cat Power (02-07-2013)98
Jacob Collier (13-02-2019)98
Prince (02-11-2002)97
Cat Power (06-07-2016)97
North Sea Jazz Festival (13-07-2019)97
Prince (05-08-1990)96
Nick Cave & The Bad Seeds (04-11-2013)96
Pinkpop (19-05-1986)95
Prince & The New Power Generation (27-05-1992)95
D’Angelo (10-02-2012)95
Doe Maar (18-06-2016)95
Peter Gabriel (30-09-2013)93
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis (19-03-2017)93
Best Kept Secret Festival (17-06-2017)92
FKA Twigs (03-12-2019)92
Prince & 3rdEyeGirl (show 1) (11-08-2013)91
Altın Gün (06-12-2018)90
North Sea Jazz Festival (10-07-2015)89
Elton John (08-06-2019)89
Drum Rhythm Festival (28-05-1999)88
Iggy Pop (04-12-1999)88
Ibrahim Maalouf (10-11-2019)88
Altın Gün (03-05-2019)87
The Fatal Flowers (15-06-2019)85
Sibel Can (07-12-2019)85
Prince & The New Power Generation (09-08-1993)82
Nick Cave (16-05-2015)82
Prince (17-08-1988)81
Kardes Turkuler & Sezen Aksu (31-05-2014)81
alt-J (05-02-2015)81
Kandace Springs (10-05-2017)81
Neil Young & Crazy Horse (05-06-2013)80
Smashing Pumpkins (26-07-2013)78
Nick Cave (17-05-2015)78
Prince (03-06-1990)74
The Artist Formerly Known As Prince (24-03-1995)74
Prince (15-10-2002)74
Doe Maar (12-02-2013)73
Prince & The New Power Generation (04-07-1992)72
Drum Rhythm Festival (22-05-1998)71
The Who (05-07-2013)71
Raphael Saadiq (24-10-2019)70
Prince (09-07-2011)69
Macy Gray (21-12-2012)69
U2 (13-09-2015)69
Patti Smith (11-08-2016)69
Simple Minds (23-11-2015)68
Prince (18-08-1988)67
U2 (03-08-1993)67
Prince (09-09-1988)66
Prince (06-08-1990)66
Prince & The New Power Generation (10-08-1993)66
Prince (03-11-2002)66
Neil Finn (07-08-2016)66
Prince & The New Power Generation (08-07-1992)65
The Artist (23-12-1998)65
Queens Of The Stone Age (26-11-2013)65
Bruce Springsteen & The E Street Band (13-07-2016)64
Doe Maar (02-05-1982)62
The Artist Formerly Known As Prince (26-03-1995)62
The Artist Formerly Known As Prince (25-03-1995)61
Prince & The New Power Generation (28-05-1992)60
Bruce Springsteen & The E Street Band (22-06-2013)60
The Artist (28-12-1998)59
Public Enemy (30-08-1992)58
Prince & The New Power Generation (07-07-1992)57
Nothing Compares 2 U – A Tribute To Prince (25-04-2016)57
BJ The Chicago Kid (07-10-2016)57
Racism Beat It! (18-09-1993)56
The Artist Formerly Known As Prince (27-03-1995)56
Prince (08-11-2010)56
Prince (10-07-2011)56
Prince (11-07-2011)56
Taksim Trio (15-11-2019)56
Fırat Tanış (14-12-2019)56
Prince & The New Power Generation (06-07-1992)55
Prince (26-07-2011)55
Wendy & Lisa (29-04-1989)54
U2 (31-07-2001)54
Prince (10-07-2010)54
North Sea Jazz Festival (09-07-2016)54
Prince (19-08-1988)53
The Time (10-10-1996)53
Prince (18-10-2002)53
Lenny Kravitz (13-12-1989)52
Janelle Monáe (20-09-2013)52
Prince & The New Power Generation (30-05-1992)51
The Artist (23-08-1998)51
Paul McCartney (08-06-2015)49
Underworld (31-03-2016)49
North Sea Jazz Festival (13-07-2014)47
Tarkan (06-12-1997)46
Graham Parker & The Rumour (11-06-2014)46
Kiss (11-06-1997)45
The Waterboys (22-11-2000)45
Nick Cave & The Bad Seeds (17-11-2013)45
Michael Jackson (30-09-1996)44
North Sea Jazz Festival (10-07-2016)44
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-1988)43
The Specials (14-09-2011)43
Kraftwerk (16-01-2015)43
Pink Floyd (14-06-1988)42
Nick Cave & The Bad Seeds (18-10-1988)42
U2 (18-12-1989)41
George Clinton (22-01-1990)41
David Sylvian (11-10-2001)41
Bruce Springsteen & The E Street Band (05-07-2012)41
Underworld (24-03-2015)41
George Clinton & Parliament/Funkadelic (22-07-2016)41
Sheila E & C.O.E.D. (12-03-2007)40
Queens Of The Stone Age (15-05-2011)40
The Waterboys (17-03-2012)40
Sezen Aksu (15-02-2016)40
Iggy Pop (10-05-2016)40
The Rolling Stones (18-05-1990)39
U2 (19-07-1997)39
Roxy Music (13-09-2001)39
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-2013)39
Sheila E (06-04-2015)39
Sufjan Stevens (24-09-2015)39
Radiohead (20-05-2016)39
Raymond van het Groenewoud (05-12-1981)38
Herman Brood & His Wild Romance (06-10-1984)38
The Ramones (08-06-1988)38
Peter Gabriel (02-05-2003)38
Arcade Fire (13-11-2007)38
Bruce Springsteen & The E Street Band (23-06-2008)38
Neil Young + Promise of the Real (24-06-2016)38
Arcade Fire (29-08-2011)37
Tarkan (12-04-1999)36
The Family Stand (10-02-2007)36
The Police (14-09-2007)36
U2 (20-07-2009)36
Radiohead (14-10-2012)36
Pharrell Williams (23-09-2014)36
Lianne La Havas (30-11-2015)36
Bruce Springsteen & The E Street Band (06-05-2003)35
Bruce Springsteen & The E Street Band (30-05-2009)35
Sezen Aksu (20-10-2012)35
Cody Chesnutt (01-03-2013)35
Dead Can Dance (24-06-2013)35
The Specials (26-11-2014)35
De Jeugd van Tegenwoordig (25-03-2016)35
The Red Hot Chili Peppers (20-02-1988)34
Graham Central Station (06-04-1996)34
Lauryn Hill (12-04-2012)34
Fleetwood Mac (07-10-2013)34
Altın Gün (28-11-2019)34
Lenny Kravitz (28-05-1991)33
Bruce Springsteen & The E Street Band (20-06-1999)33
LCD Soundsystem (04-05-2010)33
Smashing Pumpkins (08-11-2011)33
Hot Chip (16-11-2015)33
Television (16-06-2016)33
George Clinton (01-07-1991)32
Van Halen (13-04-1993)32
Sezen Aksu (29-01-2007)32
Betty Wright (08-04-2016)32
Aziza-A (14-05-1998)31
Danko Jones (29-10-2003)31
Kardes Türküler (24-02-2007)31
The Cult (11-10-2009)31
fDeluxe (20-01-2012)31
The Waterboys (08-08-2015)31
Leftfield (03-12-2015)31
Faithless (13-12-2015)31
Tales Of Anatolia (22-10-2017)31
Chris Isaak (29-10-1987)30
Janet Jackson (21-03-1995)30
Bryan Ferry (09-09-2002)30
The Roots (01-08-2012)30
Miguel (05-10-2015)30
The Orb (07-10-2015)30
Madonna (06-12-2015)30
Lucinda Williams (27-01-2016)30
The Libertines (02-03-2016)30
The Joe Jackson Band (30-05-2003)29
Steve Ignorant (Crass) (15-10-2010)29
Ultra (07-04-2012)29
Jack White (25-06-2012)29
Paul Simon (18-07-2012)29
Kula Shaker (21-02-2016)29
Massive Attack (25-02-2016)29
The Rolling Stones (05-09-1998)28
Sezen Aksu (23-10-1999)28
Stevie Wonder (15-09-2008)28
The Bevis Frond (13-01-2012)28
Bruce Springsteen & The E Street Band (27-05-2012)28
Stereo MC’s (04-11-2014)28
Bryan Ferry (18-11-2014)28
Volkan Konak (18-10-2015)28
The Red Hot Chili Peppers (26-08-1989)27
Aziza-A (30-10-1998)27
Foals (10-11-2013)27
The Joe Jackson Band (02-07-2003)26
George Michael (14-09-2012)26
Editors (29-05-2010)25
Editors (08-11-2009)23
The Fatal Flowers (17-01-1987)18
The Fatal Flowers (11-06-1986)17
The Fatal Flowers (07-12-1985)16