Terug naar Statistieken

Statistieken weergave aantallen

Meest getoonde berichten

BerichtAantal
De mooiste albumhoezen2175
Prince zet de kroon op zijn werk met Lovesexy1972
30 jaar geleden, het beste concert dat ik ooit zag1768
Prince glorieert (alweer) met Sign O’ The Times1531
Herman Brood maakt twee fantastische rockplaten in 1 jaar!1319
30 jaar geleden, het meest bijzondere concert dat ik ooit zag1244
Prince – Crystal Ball / The Truth / Kamasutra1224
AC/DC – Let There Be Rock1173
The Black Album: Prince gets funky1140
Mijn 10 beste nummers aller tijden1070
RIP, John Blackwell1008
De beste Australische nummers991
De beste ABBA singles966
Prince – Motherless Child931
Madonna – Ray Of Light893
De beste albums gemaakt door vrouwen848
Nick Cave & The Bad Seeds – Push The Sky Away848
Prince – Een jaar later…810
De lelijkste albumhoezen800
Prince en de naamsverandering798
Singles uit mijn lagere school tijd710
De beste Rolling Stones singles685
Jaarafsluiting 2017679
Saturday Night Fever668
De beste 12-inches661
Vanity 6: sex sells, of toch iets meer?650
David Bowie 1947-2016 & Low en “Heroes” 40 jaar633
Album top 50, nummers 10 tot en met 1630
Mick Karn – Titles624
I Feel Love: de toekomst is hier en nu!605
Queen en fascisme: het Jazz album603
Smashing Pumpkins – Siamese Dream599
Prince 1958-2016597
Schoolreisje, gips en Fats Domino593
Bruce Springsteen – Tunnel Of Love592
Jill Jones, een van de beste Prince satelliet acts591
Verloren en gevonden: mijn Prince ketting590
A Pop Life: één jaar oud; de beste en meest gelezen verhalen!587
Simple Minds – New Gold Dream (81–82–83–84)585
Marilyn Monroe, al 55 jaar ‘forever young’583
Album top 50, nummers 50 tot en met 26578
Prince, top 50, nummers 10 tot en met 1571
Introducing The Hardline According To Terence Trent D’Arby570
Van Halen – Het beste debuut album aller tijden?564
Het muzikale antwoord op 9/11: Bruce Springsteen’s The Rising550
Elvis Presley, 08-01-1935 – 16-08-1977549
Nieuwe foto’s Prince & The Revolution Live 1986546
Prince concert index545
Fischer-Z 1979-1981543
Neil Young – Harvest Moon535
U2: Van Pinkpop via de woestijn naar de supermarkt527
The Congos – Heart Of The Congos522
Frank Zappa’s Joe’s Garage nog steeds actueel521
Queen: mijn allereerste muziekliefde516
One Nite Alone… Solo piano and voice by Prince514
1999: Prince op weg naar de top514
Zonder Eno maakt Roxy Music het album Stranded: hun beste?510
Paradiso, al 50 jaar de mooiste concertzaal509
What Time Is It? Het Verhaal Van The Time508
Bob Marley & The Wailers – Exodus504
Concerten, top 50503
Verjaardag 1977 & Fleetwood Mac’s Go Your Own Way501
Simon And Garfunkel – The Concert In Central Park495
Het meest gehate album in jazz: Miles Davis’ On The Corner480
Tom Waits – Swordfishtrombones474
Madhouse: Prince en jazz466
Eric B. & Rakim – Paid In Full465
Mazzy Star – So Tonight That I Might See440
Prince – Emancipation434
Jaarafsluiting 2016430
Muziek ochtendopening middelbare school428
Lone Justice, een introductie tot Maria McKee427
Reclame 1967, 1987 & 2017: The Beatles – Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band417
Joe Jackson – Night And Day415
Grease is the word411
The Waterboys zegt ‘the big music’ vaarwel: Fisherman’s Blues!406
Prince – C-Note405
Mijn 10 favoriete Nederlandse albums405
Top 50, epiloog398
Killing Joke – Revelations385
Parliament – Flash Light385
Prince debuteert: For You385
Prince, top 50, nummers 25 tot en met 11382
The Jam – Dig The New Breed382
Album top 50, nummers 25 tot en met 11379
Dead Kennedys379
Sinterklaas avond 1976 & ABBA’s Dancing Queen377
The Child Of Lov373
Guns N’ Roses – Appetite For Destruction371
Funkadelic – One Nation Under A Groove371
Chuck Brown & de geschiedenis van go-go365
Iggy Pop – Lust For Life363
Roger Daltrey maakt een solo album361
Sinterklaas avond 1977 & Queen’s News Of The World352
Mijn favoriete muziek, deel 2 (door gastauteur Timur)348
Mijn favoriete muziek (door gastauteur Timur)345
Prince satellieten, top 10344
De geboorte van het beste nummer aller tijden: When Doves Cry344
Prince – N.E.W.S.342
De beste debuut albums341
Hoe Devo zich een klassieker eigen maakte332
King Crimson 1981 – 1984331
Tom Petty & The Heartbreakers – The Live Anthology331
Donny Hathaway – Live326
Voor mama322
Prince – Xpectation322
Elvis’ Christmas Album320
Peter Tosh – Equal Rights319
Neil Young – Comes A Time319
Grinderman318
New Order – Blue Monday314
Underworld, de beste singles311
Discharge – Hear Nothing See Nothing Say Nothing305
Prince, de afsluiting304
Guilty pleasures303
Richie Havens Sings Beatles And Dylan303
Talking Heads: 77303
Sterkste & bekendste band & artiest logo’s302
Kiss Alive II302
Public Enemy – It Takes A Nation Of Millions To Hold Us Back298
Divine – My First Album290
Prince, top 50, nummers 50 tot en met 26284
Beste albums, 1966 – 2017: A Pop Life, 1 jarig jubileum284
Public Image Limited: het leven na The Sex Pistols277
Timur’s 10 beste nummers aller tijden (door gastauteur Timur)276
Zappa In New York276
Prince & The New Power Generation – O(+>275
Japan – Oil On Canvas275
Het live album van Siouxsie And The Banshees: Nocturne274
George Michael – Listen Without Prejudice Vol. 1271
Pavement – Brighten The Corners266
Outkast – Aquemini266
King Sunny Adé – Juju Music265
D’Angelo – Black Messiah262
Kiss solo albums: Ace Frehley261
Culture – Two Sevens Clash257
Concert Allah-Las afgelast vanwege terreurdreiging256
LCD Soundsystem, de beste nummers255
25 jaar geleden: de Bijlmerramp254
Herbie Hancock – Head Hunters252
Anthony Hamilton – Comin’ From Where I’m From248
Crass – How Does It Feel245
Mandrill – Composite Truth239
Aswad – Live And Direct234
24-Carat Black – Ghetto: Misfortune’s Wealth226
Cat Power – Sun215
Junior Murvin – Police & Thieves215
N.W.A. – Straight Outta Compton214
A Resolution Honoring Prince Rogers Nelson – City Of Minneapolis211
Mark Hollis 1955-2019210
Paisley Park Museum – City Of Chanhassen208
The Manor Sessions: The Cult reist van Love via Peace naar Electric196
Lou Reed – Transformer195
Mama, 1943 – 2012193
Prince – Sign O The Times – single – 30 jaar oud192
Japan – Obscure Alternatives191
Foxygen – We Are The 21st Century Ambassadors Of Peace & Magic180
Danko Jones – Born A Lion174
Prince Charles & The City Beat Band – Stone Killers174
Prince – The Chocolate Invasion & The Slaughterhouse: ‘File under P’?172
De beste live albums169
Cheap Trick At Budokan: The Complete Concert166
Iggy And The Stooges – Raw Power159
1984, het beste popmuziek jaar?159
Compact Disc wordt 35 jaar oud158
Herbie Hancock – Future Shock158
Prince – De Lotusflow3r drie album set156
Cody ChesnuTT – The Headphone Masterpiece152
Roy Ayers – Coffy151
Prince Day – State of Minnesota Proclamation143
Prince – Reclame voor de Lotusflow3r drie album set139
Daft Punk – Homework131
Prince bij de Rock & Roll Hall Of Fame: de gitaar solo130
Sun, top funk & soul uit Ohio127
Jaarafsluiting 2018125
Prince Tribute Day – State of Minnesota Proclamation123
Statement by the President on the Passing of Prince – The White House114
Paisley Park Day – City Of Chanhassen Proclamation112
Underworld – Beaucoup Fish112
S.Res.444 – A resolution honoring the life and achievements of Prince110
Scheiden in vol daglicht: Marvin Gaye’s indrukwekkende Here, My Dear110
Antony And The Johnsons – The Crying Light102
Prince Day – City Of Minneapolis Proclamation101
Blood Orange – Cupid Deluxe97
Bauhaus – Bela Lugosi’s Dead97
Keith Flint 1969-201987
James Brown: A Funky Christmas!82
Crass – The Feeding Of The 500081
Gil Scott-Heron: The Revolution Will Not Be Televised69
Thomas Dolby – The Flat Earth65
Paolo Nutini – Caustic Love62
Classixx – Hanging Gardens60
Put Your Slouch Socks On: TV One’s Docuseries Unsung Celebrates the Music and the Legacy of 1980s Family Group The Jets54
Pixies en het verhaal achter de klassieker Doolittle54
Van Hunt debuteert51
Sufjan Stevens – Seven Swans42
Prince Day – City Of St. Paul Proclamation30

Meest getoonde recensies

RecensieAantal
My Name Is Prince Tentoonstelling996
David Bowie – Welcome To The Blackout (Live London ’78)956
Prince – Piano & A Microphone 1983906
Prince – Deliverance904
The Cure: 35 jaar Faith812
Prince & The Revolution – Purple Rain Deluxe Expanded725
Neil Young – Hitchhiker568
David Bowie – Cracked Actor517
Soulwax – From Deewee513
LCD Soundsystem – American Dream385
Japan – Tin Drum366
Altın Gün – On312
Arcade Fire – Everything Now281
Sezen Aksu – Söylüyor253
Cat Power – Wanderer227
Nick Cave & The Bad Seeds – Skeleton Tree179
Prince – The Rainbow Children179
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis – Let It Be You157
Prince – 4Ever156
Amy Winehouse – Back To Black152
Thundercat – Drunk151
Prince & The New Power Generation – Diamonds And Pearls149
Spoon – Hot Thoughts145
Kamasi Washington – Harmony Of Difference143
Public Enemy – Apocalypse 91…The Enemy Strikes Black133
A Christmas Gift For You112
David Bowie – Serious Moonlight (live ’83)94
Solange – When I Get Home82
Leonard Cohen – Greatest Hits76
The Family Stand – Moon In Scorpio73
LCD Soundsystem – Electric Lady Sessions68
Emancipation? No, thank u!39
David Bowie Is tentoonstelling27

Meest getoonde lijsten

LijstAantal
Album jaarlijst 2016298
Beste albums van de 20e eeuw292
Album decennium lijst 1990-1999278
Album jaarlijst 2017268
Album jaarlijst 2007265
Album decennium lijst 2000-2009261
Album jaarlijst 2008250
Album jaarlijst 1987223
Album decennium lijst 1980-1989220
Album decennium lijst 1970-1979215
Album jaarlijst 1999201
Album jaarlijst 2004195
Album jaarlijst 2011194
Album jaarlijst 2006193
Album decennium lijst 1960-1969185
Album jaarlijst 2015182
Album jaarlijst 2010180
Album jaarlijst 2013180
Album jaarlijst 2009178
Album jaarlijst 1989177
Album jaarlijst 1985175
Album jaarlijst 2003165
Album jaarlijst 1993164
Album jaarlijst 2002145
Album jaarlijst 1998141
Album jaarlijst 2005135
Album jaarlijst 1966132
Album jaarlijst 1990131
Album jaarlijst 1995121
Album jaarlijst 1986120
Album jaarlijst 2012115
Album jaarlijst 1982114
Album jaarlijst 1991112
Album jaarlijst 1996110
Album jaarlijst 1983109
Album jaarlijst 1984109
Album jaarlijst 1979106
Album jaarlijst 2000106
Album jaarlijst 1978103
Album jaarlijst 198098
Album jaarlijst 196897
Album jaarlijst 197495
Album jaarlijst 201491
Album jaarlijst 198187
Album jaarlijst 197182
Album jaarlijst 197281
Album jaarlijst 201880
Album jaarlijst 197375
Album jaarlijst 200144
Album jaarlijst 196927
Album jaarlijst 197025
Album jaarlijst 198822
Album jaarlijst 199220
Album jaarlijst 196719
Album jaarlijst 199719
Album jaarlijst 199418
Album jaarlijst 197717
Album jaarlijst 197516
Album jaarlijst 197615

Meest getoonde concerten

ConcertAantal
The Revolution (10-02-2019)341
Best Kept Secret Festival (10-06-2018)278
Orbital (19-10-2018)251
Nick Cave & The Bad Seeds (06-10-2017)249
David Byrne (04-11-2018)249
North Sea Jazz Festival (14-07-2018)244
LCD Soundsystem (12-09-2017)218
The Cure (13-11-2016)217
Rufus Wainwright (05-01-2017)209
Kraftwerk (18-01-2015)194
Jay-Z and Beyoncé (20-06-2018)194
Arcade Fire (19-04-2018)193
Nick Cave & The Bad Seeds (13-10-2017)192
Kamasi Washington (01-06-2018)190
D’Angelo (02-03-2015)182
Father John Misty (05-11-2018)181
North Sea Jazz Festival (13-07-2018)179
Prince (21-06-1987)177
Bryan Ferry (29-09-2016)173
Soulwax (04-04-2017)163
North Sea Jazz Festival (07-07-2017)163
Thundercat (17-11-2017)160
North Sea Jazz Festival (09-07-2017)158
Kendrick Lamar (27-02-2018)156
Massive Attack (01-02-2019)155
Bettie Serveert (01-12-2017)153
U2 (29-07-2017)152
Belle & Sebastian (19-02-2018)151
North Sea Jazz Festival (08-07-2017)144
Ibeyi (05-12-2017)143
Maxwell & Mary J Blige (25-10-2016)140
Metallica (06-09-2017)139
Dead Kennedys (17-10-2016)138
Foxygen (22-02-2017)138
Snarky Puppy (05-06-2017)137
De La Soul (05-12-2016)135
Prince (18-11-2010)130
Elvis Costello (08-03-2017)130
The Human League (18-11-2016)128
King Gizzard & The Lizard Wizard (20-06-2017)126
Dweezil Zappa (25-07-2018)123
Hooverphonic (27-08-2017)120
Michael Kiwanuka (25-11-2016)116
North Sea Jazz Festival (08-07-2016)115
North Sea Jazz Festival (15-07-2018)115
Bunny Wailer (21-07-2015)109
Bootsy Collins’ Funk Unity Band (21-02-2014)108
Pinkpop (08-06-1987)105
Neil Diamond (25-06-2015)104
Patrick Watson (30-11-2018)104
Morrissey (28-10-2014)103
North Sea Jazz Festival (11-07-2015)101
Janelle Monáe (07-09-2018)101
Raymond van het Groenewoud (06-04-2019)100
Beck (08-09-2014)98
D’Angelo (31-01-2012)93
Eels (26-06-2014)92
Prince & 3rd Eye Girl (27-05-2014)90
The Waterboys (06-12-2014)88
Kraftwerk (03-07-2015)87
D’Angelo (03-03-2015)85
Bob Dylan (05-11-2015)85
Arcade Fire (10-06-2014)84
Prince & 3rdEyeGirl (show 2) (11-08-2013)84
Spoon (10-11-2017)83
Anderson .Paak & The Free Nationals (09-03-2019)83
Cat Power (02-07-2013)82
Fleetwood Mac (01-06-2015)81
Nick Cave & The Bad Seeds (04-11-2013)80
Cat Power (06-07-2016)79
D’Angelo (10-02-2012)76
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis (19-03-2017)75
Prince & The Revolution (18-08-1986)72
Doe Maar (18-06-2016)71
Best Kept Secret Festival (17-06-2017)71
Iggy Pop (04-12-1999)70
Altın Gün (06-12-2018)69
North Sea Jazz Festival (10-07-2015)66
Peter Gabriel (30-09-2013)65
Prince & 3rd Eye Girl (25-05-2014)65
Kandace Springs (10-05-2017)65
Nick Cave (16-05-2015)64
alt-J (05-02-2015)63
Prince & 3rdEyeGirl (show 1) (11-08-2013)62
Neil Young & Crazy Horse (05-06-2013)62
Prince (02-11-2002)61
Nick Cave (17-05-2015)61
Jacob Collier (13-02-2019)61
Smashing Pumpkins (26-07-2013)60
Kardes Turkuler & Sezen Aksu (31-05-2014)60
Prince (05-08-1990)59
Prince & The New Power Generation (27-05-1992)58
Pinkpop (19-05-1986)56
Doe Maar (12-02-2013)55
Drum Rhythm Festival (28-05-1999)55
Prince (02-06-1990)52
Patti Smith (11-08-2016)50
Macy Gray (21-12-2012)49
Prince & The New Power Generation (09-08-1993)49
U2 (13-09-2015)47
Queens Of The Stone Age (26-11-2013)47
Prince (17-08-1988)46
Bruce Springsteen & The E Street Band (13-07-2016)46
Neil Finn (07-08-2016)45
The Who (05-07-2013)44
Simple Minds (23-11-2015)44
U2 (03-08-1993)43
Prince (03-11-2002)42
Bruce Springsteen & The E Street Band (22-06-2013)41
Prince (09-07-2011)40
Prince (09-09-1988)40
The Artist Formerly Known As Prince (24-03-1995)40
Doe Maar (02-05-1982)39
Prince & The New Power Generation (04-07-1992)39
Nothing Compares 2 U – A Tribute To Prince (25-04-2016)39
Prince & The New Power Generation (10-08-1993)38
Prince & The New Power Generation (08-07-1992)38
BJ The Chicago Kid (07-10-2016)38
Public Enemy (30-08-1992)37
The Artist Formerly Known As Prince (26-03-1995)37
Prince (06-08-1990)36
Prince & The New Power Generation (28-05-1992)36
Prince (15-10-2002)35
The Artist (23-12-1998)35
Janelle Monáe (20-09-2013)35
Prince (18-08-1988)34
Prince (03-06-1990)34
Prince (08-11-2010)34
The Artist (28-12-1998)33
U2 (31-07-2001)31
Prince (26-07-2011)31
The Artist Formerly Known As Prince (27-03-1995)31
The Artist Formerly Known As Prince (25-03-1995)31
Drum Rhythm Festival (22-05-1998)30
Prince & The New Power Generation (07-07-1992)30
North Sea Jazz Festival (09-07-2016)30
Prince & The New Power Generation (30-05-1992)29
The Artist (23-08-1998)28
Wendy & Lisa (29-04-1989)27
Lenny Kravitz (13-12-1989)27
Nick Cave & The Bad Seeds (17-11-2013)27
Graham Parker & The Rumour (11-06-2014)27
Prince (10-07-2010)26
Tarkan (06-12-1997)26
Prince (11-07-2011)26
Prince (10-07-2011)26
Underworld (31-03-2016)26
The Waterboys (22-11-2000)26
North Sea Jazz Festival (13-07-2014)26
David Sylvian (11-10-2001)25
Prince & The New Power Generation (06-07-1992)25
Prince (18-10-2002)24
Bruce Springsteen & The E Street Band (23-06-2008)24
North Sea Jazz Festival (10-07-2016)24
Prince (19-08-1988)23
The Time (10-10-1996)23
Iggy Pop (10-05-2016)23
Sufjan Stevens (24-09-2015)23
Nick Cave & The Bad Seeds (18-10-1988)23
Kraftwerk (16-01-2015)22
Underworld (24-03-2015)22
Queens Of The Stone Age (15-05-2011)22
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-1988)22
Bruce Springsteen & The E Street Band (05-07-2012)22
George Clinton & Parliament/Funkadelic (22-07-2016)22
Sezen Aksu (15-02-2016)21
Paul McCartney (08-06-2015)21
U2 (19-07-1997)20
Kiss (11-06-1997)20
Radiohead (14-10-2012)20
The Specials (14-09-2011)20
Cody Chesnutt (01-03-2013)20
Peter Gabriel (02-05-2003)20
Dead Can Dance (24-06-2013)20
Sheila E (06-04-2015)19
Radiohead (20-05-2016)19
Roxy Music (13-09-2001)19
The Waterboys (17-03-2012)19
George Clinton (22-01-1990)19
Sheila E & C.O.E.D. (12-03-2007)19
The Rolling Stones (18-05-1990)19
U2 (18-12-1989)18
Arcade Fire (13-11-2007)18
The Ramones (08-06-1988)18
Neil Young + Promise of the Real (24-06-2016)17
Television (16-06-2016)17
Lianne La Havas (30-11-2015)17
Michael Jackson (30-09-1996)17
Pharrell Williams (23-09-2014)17
Raymond van het Groenewoud (05-12-1981)17
Bruce Springsteen & The E Street Band (06-05-2003)17
Herman Brood & His Wild Romance (06-10-1984)17
Racism Beat It! (18-09-1993)17
Sezen Aksu (20-10-2012)16
Danko Jones (29-10-2003)16
Arcade Fire (29-08-2011)16
The Specials (26-11-2014)16
De Jeugd van Tegenwoordig (25-03-2016)16
Van Halen (13-04-1993)15
Tarkan (12-04-1999)15
Pink Floyd (14-06-1988)15
LCD Soundsystem (04-05-2010)15
Graham Central Station (06-04-1996)15
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-2013)15
Ultra (07-04-2012)14
Madonna (06-12-2015)14
fDeluxe (20-01-2012)14
Hot Chip (16-11-2015)14
Leftfield (03-12-2015)14
The Police (14-09-2007)14
Sezen Aksu (23-10-1999)14
Lauryn Hill (12-04-2012)14
Chris Isaak (29-10-1987)14
The Waterboys (08-08-2015)14
George Clinton (01-07-1991)14
Kardes Türküler (24-02-2007)14
The Red Hot Chili Peppers (22-02-1988)14
Tales Of Anatolia (22-10-2017)14
U2 (20-07-2009)13
Aziza-A (14-05-1998)13
The Orb (07-10-2015)13
Faithless (13-12-2015)13
The Roots (01-08-2012)13
Sezen Aksu (29-01-2007)13
Paul Simon (18-07-2012)13
Bryan Ferry (18-11-2014)13
Betty Wright (08-04-2016)13
Lenny Kravitz (28-05-1991)13
Massive Attack (25-02-2016)13
The Libertines (02-03-2016)13
Smashing Pumpkins (08-11-2011)13
Miguel (05-10-2015)12
Kula Shaker (21-02-2016)12
Volkan Konak (18-10-2015)12
Fleetwood Mac (07-10-2013)12
Janet Jackson (21-03-1995)12
The Bevis Frond (13-01-2012)12
Lucinda Williams (27-01-2016)12
Steve Ignorant (Crass) (15-10-2010)12
Bruce Springsteen & The E Street Band (27-05-2012)12
Bruce Springsteen & The E Street Band (30-05-2009)12
The Cult (11-10-2009)11
Jack White (25-06-2012)11
Bryan Ferry (09-09-2002)11
Stevie Wonder (15-09-2008)11
The Family Stand (10-02-2007)11
The Joe Jackson Band (02-07-2003)11
The Joe Jackson Band (30-05-2003)11
Foals (10-11-2013)10
Editors (29-05-2010)10
Editors (08-11-2009)10
Stereo MC’s (04-11-2014)10
George Michael (14-09-2012)10
The Rolling Stones (05-09-1998)10
The Red Hot Chili Peppers (26-08-1989)10
Aziza-A (30-10-1998)8
Bruce Springsteen & The E Street Band (20-06-1999)8