Terug naar Statistieken

Statistieken weergave aantallen

Meest getoonde berichten

BerichtAantal
De mooiste albumhoezen6453
Herman Brood maakt twee fantastische rockplaten in 1 jaar!4807
Prince – De 25 beste live bootlegs!3442
De beste Australische nummers3245
Prince zet de kroon op zijn werk met Lovesexy3241
30 jaar geleden, het beste concert dat ik ooit zag2714
Prince glorieert (alweer) met Sign O’ The Times2474
Simon And Garfunkel – The Concert In Central Park2433
30 jaar geleden, het meest bijzondere concert dat ik ooit zag2387
Prince en de naamsverandering2098
De beste live albums1802
Queen en fascisme: het Jazz album1780
AC/DC – Let There Be Rock1565
Prince – Crystal Ball / The Truth / Kamasutra1512
Mijn 10 favoriete Nederlandse albums1493
Prince – Een jaar later…1469
De beste ABBA singles1457
The Black Album: Prince gets funky1400
RIP, John Blackwell1305
Bruce Springsteen – Tunnel Of Love1303
Prince, top 50, nummers 10 tot en met 11257
Mijn 10 beste nummers aller tijden1255
Prince – Motherless Child1198
Vanity 6: sex sells, of toch iets meer?1181
Het meest gehate album in jazz: Miles Davis’ On The Corner1145
De beste 12-inches1143
Prince brengt het prima album Come uit (en niemand lijkt geïnteresseerd)1137
Saturday Night Fever1116
Prince 1958-20161115
Prince live in 1990, het verhaal van de Nude tour1095
Underworld – Beaucoup Fish1055
David Sylvian debuteert met het prachtige, ingetogen Brilliant Trees1045
Madonna – Ray Of Light1039
De beste albums gemaakt door vrouwen1024
In 1974 brengt Genesis het meesterlijke The Lamb Lies Down On Broadway uit990
Prince – Emancipation986
De beste Rolling Stones singles970
Nick Cave & The Bad Seeds – Push The Sky Away968
Het muzikale antwoord op 9/11: Bruce Springsteen’s The Rising965
De lelijkste albumhoezen963
In 1984 bestormde liefdadigheid de hitlijst: Do They Know It’s Christmas?946
Nieuwe foto’s Prince & The Revolution Live 1986940
Eindelijk wordt Prince’ The Gold Experience uitgebracht!940
Prince – De 15 beste B-kantjes!933
Sterkste & bekendste band & artiest logo’s902
Zonder Eno maakt Roxy Music het album Stranded: hun beste?901
Paradiso, al 50 jaar de mooiste concertzaal893
Album top 50, nummers 10 tot en met 1880
Simple Minds – New Gold Dream (81–82–83–84)880
Mick Karn – Titles879
Grease is the word876
David Bowie 1947-2016 & Low en “Heroes” 40 jaar871
Smashing Pumpkins – Siamese Dream869
Fischer-Z 1979-1981863
Jaarafsluiting 2017849
Schoolreisje, gips en Fats Domino847
The Fatal Flowers waren terug, voor even. Het verhaal van Neerlands beste band!841
Van Halen – Het beste debuut album aller tijden?834
De 10 beste Michael Jackson singles818
I Feel Love: de toekomst is hier en nu!817
Prince bereikt de wereldtop met Purple Rain, het album, de film en de tour814
Singles uit mijn lagere school tijd807
Jill Jones, een van de beste Prince satelliet acts806
1999: Prince op weg naar de top806
Prince bij de Rock & Roll Hall Of Fame: de gitaar solo805
Introducing The Hardline According To Terence Trent D’Arby804
Eric B. & Rakim – Paid In Full773
Live Aid, de dag dat de wereld compassie toonde (en muziek wilde zien)757
Bob Marley & The Wailers – Exodus756
5 jaar geleden maakte ik mijn laatste Prince concert mee, in Antwerpen745
Concerten, top 50743
Mazzy Star – So Tonight That I Might See743
Queen: mijn allereerste muziekliefde737
Madhouse: Prince en jazz731
Sade verleidt de wereld met Diamond Life725
Album top 50, nummers 50 tot en met 26717
Muziek ochtendopening middelbare school714
Mijn 10 beste Joy Division nummers713
Tröckener Kecks, van punk naar new wave naar rock711
Verloren en gevonden: mijn Prince ketting700
Marilyn Monroe, al 55 jaar ‘forever young’700
What Time Is It? Het Verhaal Van The Time699
Sinterklaas avond 1976 & ABBA’s Dancing Queen694
Neil Young – Harvest Moon686
Prince, top 50, nummers 25 tot en met 11685
De geboorte van het beste nummer aller tijden: When Doves Cry685
The Congos – Heart Of The Congos679
A Pop Life: één jaar oud; de beste en meest gelezen verhalen!673
Elvis Presley, 08-01-1935 – 16-08-1977672
U2: Van Pinkpop via de woestijn naar de supermarkt669
1984, het beste popmuziek jaar?668
The Waterboys zegt ‘the big music’ vaarwel: Fisherman’s Blues!667
Frank Zappa’s Joe’s Garage nog steeds actueel664
Tom Waits – Swordfishtrombones661
Kiss solo albums: Ace Frehley656
The Family, het ultieme Prince satelliet project652
One Nite Alone… Solo piano and voice by Prince649
Prince – Google’s most searched guitar solo646
Prince maakt psychedelische funk op Around The World In A Day644
De beste Donna Summer singles639
Joe Jackson – Night And Day637
Lone Justice, een introductie tot Maria McKee633
35 jaar geleden verschijnt het indrukwekkende Shocking Shades Of Claw Boys Claw626
George Michael – Listen Without Prejudice Vol. 1624
Guns N’ Roses – Appetite For Destruction622
New Order – Blue Monday617
Japan – Oil On Canvas612
Prince, top 50, nummers 50 tot en met 26611
N.W.A. – Straight Outta Compton610
Verjaardag 1977 & Fleetwood Mac’s Go Your Own Way598
Jaarafsluiting 2016587
Iggy Pop – Lust For Life580
Prince – De 15 beste remixen!579
Public Enemy – It Takes A Nation Of Millions To Hold Us Back570
Get the funk up! Prince en Batman: de kroning voorbij?569
Album top 50, nummers 25 tot en met 11565
The Child Of Lov561
Dead Kennedys560
Prince debuteert: For You548
Prince – The Chocolate Invasion & The Slaughterhouse: ‘File under P’?542
Gil Scott-Heron: The Revolution Will Not Be Televised542
Donny Hathaway – Live539
Kiss Alive II535
Hoe Devo zich een klassieker eigen maakte532
The Cure verrast met het ijzersterke Seventeen Seconds532
Top 50, epiloog522
Prince – C-Note515
Roger Daltrey maakt een solo album515
Sinterklaas avond 1977 & Queen’s News Of The World514
Zappa In New York511
Het live album van Siouxsie And The Banshees: Nocturne506
Emotional Rescue, het vergeten Rolling Stones album506
De beste debuut albums504
Elvis’ Christmas Album503
The Clash en London Calling, het verhaal van een triomf500
Prince is alleen met Kerst, Another Lonely Christmas499
Reclame 1967, 1987 & 2017: The Beatles – Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band497
Prince, de afsluiting496
Talking Heads: 77493
Jaarafsluiting 2018492
Neil Young – Comes A Time491
D’Angelo – Black Messiah486
Underworld, de beste singles485
Prince 1995 Ultimate Live Experience in Nederland (door gastauteur Edward)482
Funkadelic – One Nation Under A Groove478
Prince en het mislukte filmavontuur, het verhaal van Graffiti Bridge478
Killing Joke – Revelations476
The Jam – Dig The New Breed475
Pixies en het verhaal achter de klassieker Doolittle473
Crass – How Does It Feel471
Peter Tosh – Equal Rights471
Parliament – Flash Light465
Guilty pleasures458
Public Image Limited: het leven na The Sex Pistols458
Prince & The New Power Generation – O(+>456
Prince – De Lotusflow3r drie album set454
Prince satellieten, top 10452
Help Paradiso!452
Voor mama445
Prince – N.E.W.S.445
Prince brengt 2 platen op één dag uit: PLECTRUMELECTRUM en ART OFFICIAL AGE445
Grinderman444
Chuck Brown & de geschiedenis van go-go444
D’Angelo verbijstert de muziekwereld met Voodoo442
King Crimson 1981 – 1984441
Prince – Xpectation435
Mijn favoriete muziek (door gastauteur Timur)432
Mijn favoriete muziek, deel 2 (door gastauteur Timur)432
Herbie Hancock – Head Hunters429
Tom Petty & The Heartbreakers – The Live Anthology425
Sufjan Stevens brengt zijn prachtige en ontroerende Illinois uit418
Scheiden in vol daglicht: Marvin Gaye’s indrukwekkende Here, My Dear410
Lou Reed – Transformer407
The Who’s Tommy: het ultieme jeugdsentiment402
Quiet Life: Japan vindt zichzelf opnieuw uit401
Fleetwood Mac na Rumours, the only way is Tusk?398
Joy And Pain, het verhaal van Maze398
Prince start zijn geniale run met het fantastische Dirty Mind398
De uitgave van de beste single aller tijden: When Doves Cry395
Echo & The Bunnymen – Ocean Rain392
Discharge – Hear Nothing See Nothing Say Nothing389
LCD Soundsystem, de beste nummers387
Prince treedt weer op de voorgrond: Musicology385
Ook Mayte brengt een album uit, Child Of The Sun385
Divine – My First Album384
David Bowie maakt een koerswijziging richting (plastic) soul: Young Americans382
Outkast – Aquemini377
Mark Hollis 1955-2019377
Van Halen’s derde album rockt: Women And Children First377
The Blue Nile – A Walk Across The Rooftops (Tinseltown In The Rain)373
Richie Havens Sings Beatles And Dylan372
The Smiths brengen hun eerste meesterwerk uit: Hatful Of Hollow372
Beste albums, 1966 – 2017: A Pop Life, 1 jarig jubileum367
King Sunny Adé – Juju Music364
Timur’s 10 beste nummers aller tijden (door gastauteur Timur)361
Culture – Two Sevens Clash360
Aswad – Live And Direct360
U.K. Subs – Crash Course355
Prince brengt zijn tweede album uit, de eerste hint naar het echte vervolg?354
The Smiths brengen hun tweede meesterwerk uit, Meat Is Murder352
The Waterboys introduceren ‘the big music’ op A Pagan Place350
Jesse Johnson – Verbal Penetration347
Crass – The Feeding Of The 5000344
Pavement – Brighten The Corners342
Frank Sinatra’s vergeten meesterwerk Watertown339
In 1979 brengt Crass hun ultieme statement uit: Stations Of The Crass338
Jaarafsluiting 2019338
Zapp, revolutionaire electro funk pioniers338
Deee-Lite’s Groove Is In the Heart338
The Gun Club’s fantastische The Las Vegas Story335
Bob Dylan – De 10 beste albums333
24-Carat Black – Ghetto: Misfortune’s Wealth328
Anthony Hamilton – Comin’ From Where I’m From328
25 jaar geleden: de Bijlmerramp325
Linton Kwesi Johnson’s meesterwerk Bass Culture325
Neil Young’s eerste meesterwerk, After The Gold Rush!323
Sufjan Stevens maakt het prachtige, ingetogen en ontroerende Carrie & Lowell320
Junior Murvin – Police & Thieves312
Concert Allah-Las afgelast vanwege terreurdreiging309
Japan – Obscure Alternatives304
Cheap Trick At Budokan: The Complete Concert302
The Manor Sessions: The Cult reist van Love via Peace naar Electric302
Thomas Dolby – The Flat Earth302
Mandrill – Composite Truth301
Lianne La Havas (door gastauteur Timur)301
Paolo Nutini – Caustic Love299
Iggy And The Stooges – Raw Power297
Bob Marley And The Wailers Live!, het beste live album aller tijden?294
The Replacements starten aan hun 3-op-een-rij briljante albums met Let It Be293
Prince – Sign O The Times – single – 30 jaar oud291
Cat Power – Sun280
Kate Bush maakt haar comeback met het prachtige Aerial280
Maria McKee brengt haar prachtige debuutalbum uit276
Prince Charles & The City Beat Band – Stone Killers270
Antony And The Johnsons – The Crying Light269
A Resolution Honoring Prince Rogers Nelson – City Of Minneapolis268
The Black Crowes Present $hake Your Money Maker266
Paisley Park Museum – City Of Chanhassen265
Prince – Reclame voor de Lotusflow3r drie album set265
Cody ChesnuTT – The Headphone Masterpiece264
Bauhaus – Bela Lugosi’s Dead263
Mama, 1943 – 2012256
Sly And The Family Stone brengen een van de beste verzamelaars aller tijden uit254
Japan – Gentlemen Take Polaroids253
Herbie Hancock – Future Shock252
De eerste postume Joy Division uitgave: Love Will Tear Us Apart251
War Is Over (If You Want It)249
Alweer een Public Enemy hip-hop klassieker, Fear Of A Black Planet249
Romanthony – R.Hide In Plain Site247
Devo’s derde (en beste?) album, Freedom Of Choice247
Foxygen – We Are The 21st Century Ambassadors Of Peace & Magic246
Nick Cave And The Bad Seeds debuteren met het geweldige From Her To Eternity245
Mijn 10 favoriete soundtracks241
The Clash overklassen zichzelf met het verbijsterende Sandinista!240
Kiss breekt (eindelijk) door met Alive!237
Mijn 10 favoriete muziekfilms235
Danko Jones – Born A Lion233
The Cult breekt door met Love!220
Sun, top funk & soul uit Ohio219
Roy Ayers – Coffy219
Sufjan Stevens – Seven Swans217
Compact Disc wordt 35 jaar oud215
Het einde van The Waterboys’ ‘big music’ trilogie: This Is The Sea213
Keith Flint 1969-2019207
Put Your Slouch Socks On: TV One’s Docuseries Unsung Celebrates the Music and the Legacy of 1980s Family Group The Jets204
Spoon sprankelt, rockt en funkt op They Want My Soul203
Daft Punk – Homework202
Prince Day – State of Minnesota Proclamation199
Black Lives Matter196
More Specials, het beste album van 1980?194
Blood Orange – Cupid Deluxe186
Bruce Springsteen: vandaag 70 jaar oud!186
Prince en 3121, de echte comeback?186
Arcade Fire debuteert met het briljante Funeral184
Prince Tribute Day – State of Minnesota Proclamation176
Outkast brengt het fantastische Stankonia uit!174
Mazarati170
Aart Staartjes 1938-2020165
Prince Day – City Of Minneapolis Proclamation161
Statement by the President on the Passing of Prince – The White House160
S.Res.444 – A resolution honoring the life and achievements of Prince159
James Brown: A Funky Christmas!157
Paisley Park Day – City Of Chanhassen Proclamation156
Claw Boys Claw – With Love From The Boys149
Van Hunt debuteert148
Prince – Trailer voor de film Purple Rain147
COVID-19: livemuziek in nood? Je kunt wat doen!146
Prince’ tweede soundtrack, het sublieme Parade145
Timur’s top tien beste nummers aller tijden (door gastauteur Timur)143
Vandaag in 1980 speelde Frank Zappa in Buffalo143
Jaarafsluiting 2020129
Classixx – Hanging Gardens122
LCD Soundsystem – Christmas Will Break Your Heart110
PIL en het fantastische Album91
Prince Day – City Of St. Paul Proclamation79
Max Romeo’s klassieke War Ina Babylon71
J Dilla – Donuts65
Marvin Gaye verandert van richting: I Want You60
Crass, Freud en feminisme: Penis Envy59
Rick James en het klassieke Street Songs49
The Cure imponeert met Faith27

Meest getoonde recensies

RecensieAantal
David Bowie – Welcome To The Blackout (Live London ’78)1497
My Name Is Prince Tentoonstelling1192
The Cure: 35 jaar Faith1166
Prince – Piano & A Microphone 19831118
Prince – Deliverance1091
Prince & The Revolution – Purple Rain Deluxe Expanded880
Neil Young – Hitchhiker684
David Bowie – Cracked Actor644
Prince geeft richting en instructies op Originals619
Japan – Tin Drum601
Prince – 1999 Super Deluxe Edition599
Soulwax – From Deewee598
Prince – Sign O’ The Times Super Deluxe Edition544
LCD Soundsystem – American Dream451
Prince – The Rainbow Children412
Altın Gün – On402
Neil Young – Homegrown382
David Bowie – Serious Moonlight (live ’83)362
Father John Misty – Off-​Key In Hamburg359
Sezen Aksu – Söylüyor358
Arcade Fire – Everything Now352
David Bowie – LIVEANDWELL.COM342
Run The Jewels – RTJ4: eerbetoon aan slachtoffers, demonstranten en activisten325
Nick Cave & The Bad Seeds – Skeleton Tree309
Cat Power – Wanderer296
Prince & The New Power Generation – Diamonds And Pearls288
Amy Winehouse – Back To Black277
LCD Soundsystem – Electric Lady Sessions247
Public Enemy – Apocalypse 91…The Enemy Strikes Black244
Prince – 4Ever237
Solange – When I Get Home224
Thundercat – Drunk213
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis – Let It Be You205
Spoon – Hot Thoughts203
Kamasi Washington – Harmony Of Difference200
A Christmas Gift For You168
Leonard Cohen – Greatest Hits161
The Family Stand – Moon In Scorpio136
Emancipation? No, thank u!121
David Bowie Is tentoonstelling81

Meest getoonde lijsten

LijstAantal
Beste albums van de 20e eeuw392
Album jaarlijst 2016374
Album decennium lijst 1990-1999360
Album decennium lijst 2000-2009337
Album jaarlijst 2017329
Album jaarlijst 2007318
Album decennium lijst 1980-1989306
Album decennium lijst 1970-1979300
Album jaarlijst 2008298
Album jaarlijst 1987275
Album decennium lijst 1960-1969275
Album jaarlijst 1999253
Album jaarlijst 2004253
Album jaarlijst 2006252
Album jaarlijst 2011252
Album jaarlijst 2013246
Album jaarlijst 2015238
Album jaarlijst 1989236
Album jaarlijst 2009234
Album jaarlijst 1985233
Album jaarlijst 2010233
Album jaarlijst 1993232
Album jaarlijst 2003213
Album decennium lijst 2010-2019212
Album jaarlijst 1998196
Album jaarlijst 2005196
Album jaarlijst 2002195
Album jaarlijst 1990193
Album jaarlijst 1966191
Album jaarlijst 1986186
Album jaarlijst 1995181
Album jaarlijst 1991176
Album jaarlijst 1982175
Album jaarlijst 2012175
Album jaarlijst 1983174
Album jaarlijst 1984174
Album jaarlijst 2000174
Album jaarlijst 2019171
Album jaarlijst 2018170
Album jaarlijst 1979169
Album jaarlijst 1980169
Album jaarlijst 1996168
Album jaarlijst 1978161
Album jaarlijst 1981153
Album jaarlijst 2014152
Album jaarlijst 1968151
Album jaarlijst 1971150
Album jaarlijst 1974148
Album jaarlijst 1972143
Album jaarlijst 1973127
Album jaarlijst 2020121
Album jaarlijst 199294
Album jaarlijst 200193
Album jaarlijst 196987
Album jaarlijst 197086
Album jaarlijst 199483
Album jaarlijst 198880
Album jaarlijst 197779
Album jaarlijst 199775
Album jaarlijst 197672
Album jaarlijst 196771
Album jaarlijst 197569

Meest getoonde concerten

ConcertAantal
Prince (21-06-1987)732
The Revolution (10-02-2019)436
Best Kept Secret Festival (10-06-2018)354
Nick Cave & The Bad Seeds (06-10-2017)314
North Sea Jazz Festival (14-07-2018)308
David Byrne (04-11-2018)308
Orbital (19-10-2018)305
Prince & The Revolution (18-08-1986)299
Rufus Wainwright (05-01-2017)288
LCD Soundsystem (12-09-2017)288
The Cure (13-11-2016)276
Kraftwerk (18-01-2015)265
Maxwell & Mary J Blige (25-10-2016)258
Patrick Watson (30-11-2018)258
Prince (02-06-1990)254
Kamasi Washington (01-06-2018)252
Prince (18-11-2010)251
Nick Cave & The Bad Seeds (13-10-2017)251
D’Angelo (02-03-2015)246
Jay-Z and Beyoncé (20-06-2018)244
New Order (17-10-2019)244
Arcade Fire (19-04-2018)243
Pinkpop (08-06-1987)240
Bryan Ferry (29-09-2016)236
Father John Misty (05-11-2018)235
North Sea Jazz Festival (13-07-2018)233
Soulwax (04-04-2017)226
U2 (29-07-2017)223
Thundercat (17-11-2017)222
North Sea Jazz Festival (07-07-2017)220
Bettie Serveert (01-12-2017)219
Kendrick Lamar (27-02-2018)210
Massive Attack (01-02-2019)209
North Sea Jazz Festival (09-07-2017)208
Belle & Sebastian (19-02-2018)207
Raymond van het Groenewoud (06-04-2019)204
North Sea Jazz Festival (08-07-2017)203
Foxygen (22-02-2017)199
Snarky Puppy (05-06-2017)198
Ibeyi (05-12-2017)197
The Human League (18-11-2016)196
Prince (17-08-1988)195
Prince & 3rd Eye Girl (27-05-2014)195
Metallica (06-09-2017)195
Prince & 3rdEyeGirl (show 2) (11-08-2013)191
Underworld (23-11-2019)191
Dead Kennedys (17-10-2016)190
De La Soul (05-12-2016)190
Prince (05-08-1990)185
King Gizzard & The Lizard Wizard (20-06-2017)184
U.K. Subs (15-02-2020)183
Fırat Tanış (14-12-2019)182
Sheila E (07-11-2019)181
Hooverphonic (27-08-2017)179
Bootsy Collins’ Funk Unity Band (21-02-2014)177
Elvis Costello (08-03-2017)176
Prince & The New Power Generation (27-05-1992)175
North Sea Jazz Festival (15-07-2018)175
Cat Power (10-07-2019)175
Michael Kiwanuka (25-11-2016)174
Prince & 3rd Eye Girl (25-05-2014)172
Bunny Wailer (21-07-2015)171
Dweezil Zappa (25-07-2018)171
FKA Twigs (03-12-2019)171
Pinkpop (19-05-1986)170
North Sea Jazz Festival (12-07-2019)170
Prince (02-11-2002)169
Prince (15-10-2002)166
North Sea Jazz Festival (08-07-2016)166
North Sea Jazz Festival (14-07-2019)165
Ibrahim Maalouf (10-11-2019)164
Sibel Can (07-12-2019)164
Anderson .Paak & The Free Nationals (09-03-2019)162
Giorgio Moroder (21-05-2019)162
The Fatal Flowers (27-06-2019)159
Prince & 3rdEyeGirl (show 1) (11-08-2013)158
Morrissey (28-10-2014)158
D’Angelo (03-03-2015)158
North Sea Jazz Festival (13-07-2019)156
Beck (08-09-2014)155
The Waterboys (06-12-2014)154
Neil Diamond (25-06-2015)154
D’Angelo (31-01-2012)151
North Sea Jazz Festival (11-07-2015)151
Neil Young (09-07-2019)150
Janelle Monáe (07-09-2018)149
Arcade Fire (10-06-2014)147
Eels (26-06-2014)144
Bob Dylan (05-11-2015)144
Prince & The New Power Generation (09-08-1993)142
Drum Rhythm Festival (28-05-1999)141
Spoon (10-11-2017)141
Prince (03-06-1990)140
Cat Power (02-07-2013)140
Jacob Collier (13-02-2019)140
Kraftwerk (03-07-2015)138
D’Angelo (10-02-2012)137
Fleetwood Mac (01-06-2015)136
The Artist (23-12-1998)135
Doe Maar (18-06-2016)133
Prince (18-08-1988)132
Prince (09-07-2011)132
Cat Power (06-07-2016)132
Elton John (08-06-2019)132
Wendy & Lisa (29-04-1989)130
Nick Cave & The Bad Seeds (04-11-2013)130
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis (19-03-2017)129
Altın Gün (03-05-2019)128
Iggy Pop (04-12-1999)127
The Artist Formerly Known As Prince (24-03-1995)126
The Fatal Flowers (15-06-2019)126
Drum Rhythm Festival (22-05-1998)125
Best Kept Secret Festival (17-06-2017)125
Peter Gabriel (30-09-2013)124
Van Halen (13-04-1993)123
The Artist Formerly Known As Prince (26-03-1995)123
Raphael Saadiq (24-10-2019)123
Prince & The New Power Generation (10-08-1993)122
Prince (26-07-2011)122
Smashing Pumpkins (26-07-2013)121
North Sea Jazz Festival (10-07-2015)121
Altın Gün (06-12-2018)121
Prince (03-11-2002)119
Nick Cave (16-05-2015)119
Public Enemy (30-08-1992)117
Prince (11-07-2011)117
Prince (09-09-1988)115
Prince & The New Power Generation (04-07-1992)115
Racism Beat It! (18-09-1993)115
Neil Young & Crazy Horse (05-06-2013)115
alt-J (05-02-2015)115
The Artist (28-12-1998)113
Prince (10-07-2011)113
Kardes Turkuler & Sezen Aksu (31-05-2014)112
Nick Cave (17-05-2015)110
Kandace Springs (10-05-2017)110
Prince & The New Power Generation (28-05-1992)109
Prince (10-07-2010)109
The Artist Formerly Known As Prince (27-03-1995)108
Prince (08-11-2010)107
Doe Maar (12-02-2013)107
U2 (13-09-2015)107
Prince (19-08-1988)106
Prince & The New Power Generation (06-07-1992)106
Prince & The New Power Generation (08-07-1992)106
The Who (05-07-2013)106
Prince (06-08-1990)105
The Artist Formerly Known As Prince (25-03-1995)105
U2 (03-08-1993)104
The Time (10-10-1996)104
Macy Gray (21-12-2012)104
Nothing Compares 2 U – A Tribute To Prince (25-04-2016)103
Simple Minds (23-11-2015)102
BJ The Chicago Kid (07-10-2016)102
Lenny Kravitz (13-12-1989)100
Patti Smith (11-08-2016)100
Taksim Trio (15-11-2019)100
Queens Of The Stone Age (26-11-2013)98
Neil Finn (07-08-2016)98
Doe Maar (02-05-1982)97
Bruce Springsteen & The E Street Band (13-07-2016)97
Bruce Springsteen & The E Street Band (20-06-1999)95
Bruce Springsteen & The E Street Band (22-06-2013)94
Graham Parker & The Rumour (11-06-2014)94
Underworld (31-03-2016)94
Altın Gün (28-11-2019)94
Prince & The New Power Generation (07-07-1992)93
U2 (31-07-2001)93
Prince & The New Power Generation (30-05-1992)90
Michael Jackson (30-09-1996)90
The Waterboys (22-11-2000)89
Kraftwerk (16-01-2015)89
The Artist (23-08-1998)88
Prince (18-10-2002)88
North Sea Jazz Festival (09-07-2016)87
Sheila E & C.O.E.D. (12-03-2007)86
George Clinton & Parliament/Funkadelic (22-07-2016)86
Kiss (11-06-1997)85
The Specials (14-09-2011)85
Janelle Monáe (20-09-2013)85
Underworld (24-03-2015)85
Sheila E (06-04-2015)85
U2 (18-12-1989)84
Queens Of The Stone Age (15-05-2011)84
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-1988)82
Nick Cave & The Bad Seeds (17-11-2013)82
Paul McCartney (08-06-2015)82
Lianne La Havas (30-11-2015)82
Chris Isaak (29-10-1987)79
Tarkan (06-12-1997)79
De Jeugd van Tegenwoordig (25-03-2016)79
The Ramones (08-06-1988)78
North Sea Jazz Festival (13-07-2014)78
Hot Chip (16-11-2015)78
Leftfield (03-12-2015)78
Betty Wright (08-04-2016)78
North Sea Jazz Festival (10-07-2016)78
Raymond van het Groenewoud (05-12-1981)77
David Sylvian (11-10-2001)77
Peter Gabriel (02-05-2003)77
LCD Soundsystem (04-05-2010)77
Nick Cave & The Bad Seeds (18-10-1988)76
George Clinton (01-07-1991)76
Roxy Music (13-09-2001)76
fDeluxe (20-01-2012)76
Lucinda Williams (27-01-2016)76
The Red Hot Chili Peppers (20-02-1988)75
George Clinton (22-01-1990)75
Graham Central Station (06-04-1996)75
Aziza-A (14-05-1998)75
Sezen Aksu (15-02-2016)75
Bruce Springsteen & The E Street Band (05-07-2012)74
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-2013)74
Sufjan Stevens (24-09-2015)74
Iggy Pop (10-05-2016)74
Herman Brood & His Wild Romance (06-10-1984)73
The Rolling Stones (18-05-1990)73
Arcade Fire (29-08-2011)73
The Waterboys (17-03-2012)73
The Roots (01-08-2012)73
Cody Chesnutt (01-03-2013)73
Miguel (05-10-2015)73
Radiohead (20-05-2016)73
Bruce Springsteen & The E Street Band (23-06-2008)72
U2 (20-07-2009)72
Kula Shaker (21-02-2016)72
U2 (19-07-1997)71
Arcade Fire (13-11-2007)71
The Libertines (02-03-2016)71
Neil Young + Promise of the Real (24-06-2016)71
Pink Floyd (14-06-1988)70
Radiohead (14-10-2012)70
Fleetwood Mac (07-10-2013)70
Bruce Springsteen & The E Street Band (06-05-2003)69
Kardes Türküler (24-02-2007)69
Smashing Pumpkins (08-11-2011)69
Lenny Kravitz (28-05-1991)68
The Family Stand (10-02-2007)68
Faithless (13-12-2015)68
The Police (14-09-2007)67
Sezen Aksu (20-10-2012)67
Tarkan (12-04-1999)66
Sezen Aksu (29-01-2007)66
Bruce Springsteen & The E Street Band (30-05-2009)66
Lauryn Hill (12-04-2012)66
Dead Can Dance (24-06-2013)66
The Specials (26-11-2014)66
Pharrell Williams (23-09-2014)65
Janet Jackson (21-03-1995)64
Danko Jones (29-10-2003)64
The Waterboys (08-08-2015)64
Television (16-06-2016)64
The Joe Jackson Band (30-05-2003)63
Ultra (07-04-2012)63
George Michael (14-09-2012)63
Bryan Ferry (09-09-2002)62
Editors (29-05-2010)62
Paul Simon (18-07-2012)62
Madonna (06-12-2015)62
Stereo MC’s (04-11-2014)61
Bryan Ferry (18-11-2014)61
Massive Attack (25-02-2016)61
The Cult (11-10-2009)60
Jack White (25-06-2012)60
Volkan Konak (18-10-2015)60
Tales Of Anatolia (22-10-2017)60
The Rolling Stones (05-09-1998)59
Aziza-A (30-10-1998)59
Stevie Wonder (15-09-2008)59
Steve Ignorant (Crass) (15-10-2010)59
Bruce Springsteen & The E Street Band (27-05-2012)59
Foals (10-11-2013)59
The Orb (07-10-2015)59
The Bevis Frond (13-01-2012)58
The Red Hot Chili Peppers (26-08-1989)57
Sezen Aksu (23-10-1999)57
Editors (08-11-2009)57
The Joe Jackson Band (02-07-2003)54
The Fatal Flowers (11-06-1986)53
The Fatal Flowers (17-01-1987)52
The Fatal Flowers (07-12-1985)51
Altın Gün & Metropole Orkest (01-10-2020)44
Claw Boys Claw (23-11-1985)7