Terug naar Statistieken

Statistieken weergave aantallen

Meest getoonde berichten

BerichtAantal
De mooiste albumhoezen4334
Herman Brood maakt twee fantastische rockplaten in 1 jaar!4091
Prince zet de kroon op zijn werk met Lovesexy2746
30 jaar geleden, het beste concert dat ik ooit zag2264
De beste Australische nummers2176
Prince glorieert (alweer) met Sign O’ The Times1963
Prince – De 25 beste live bootlegs!1930
30 jaar geleden, het meest bijzondere concert dat ik ooit zag1647
Prince – Crystal Ball / The Truth / Kamasutra1405
AC/DC – Let There Be Rock1364
The Black Album: Prince gets funky1287
Queen en fascisme: het Jazz album1252
Prince en de naamsverandering1223
De beste ABBA singles1219
Prince – Een jaar later…1184
RIP, John Blackwell1182
Mijn 10 beste nummers aller tijden1182
Prince – Motherless Child1092
De beste live albums1007
Prince 1958-2016997
Simon And Garfunkel – The Concert In Central Park981
Bruce Springsteen – Tunnel Of Love974
Madonna – Ray Of Light974
Saturday Night Fever956
Vanity 6: sex sells, of toch iets meer?944
De beste albums gemaakt door vrouwen935
Mijn 10 favoriete Nederlandse albums931
Nick Cave & The Bad Seeds – Push The Sky Away909
De lelijkste albumhoezen884
Prince – Emancipation880
Het meest gehate album in jazz: Miles Davis’ On The Corner878
De beste 12-inches867
Nieuwe foto’s Prince & The Revolution Live 1986851
Prince brengt het prima album Come uit (en niemand lijkt geïnteresseerd)831
De beste Rolling Stones singles822
Jaarafsluiting 2017820
Prince, top 50, nummers 10 tot en met 1818
David Bowie 1947-2016 & Low en “Heroes” 40 jaar780
Het muzikale antwoord op 9/11: Bruce Springsteen’s The Rising770
Singles uit mijn lagere school tijd770
Smashing Pumpkins – Siamese Dream769
Album top 50, nummers 10 tot en met 1755
Simple Minds – New Gold Dream (81–82–83–84)748
Mick Karn – Titles740
Grease is the word724
Introducing The Hardline According To Terence Trent D’Arby722
Zonder Eno maakt Roxy Music het album Stranded: hun beste?721
I Feel Love: de toekomst is hier en nu!720
Paradiso, al 50 jaar de mooiste concertzaal717
Fischer-Z 1979-1981715
Underworld – Beaucoup Fish715
Jill Jones, een van de beste Prince satelliet acts711
Van Halen – Het beste debuut album aller tijden?694
Schoolreisje, gips en Fats Domino692
1999: Prince op weg naar de top672
Marilyn Monroe, al 55 jaar ‘forever young’665
Verloren en gevonden: mijn Prince ketting661
Album top 50, nummers 50 tot en met 26655
Concerten, top 50653
A Pop Life: één jaar oud; de beste en meest gelezen verhalen!647
Bob Marley & The Wailers – Exodus643
Queen: mijn allereerste muziekliefde621
Neil Young – Harvest Moon619
Elvis Presley, 08-01-1935 – 16-08-1977617
The Congos – Heart Of The Congos616
One Nite Alone… Solo piano and voice by Prince614
Mazzy Star – So Tonight That I Might See613
The Fatal Flowers waren terug, voor even. Het verhaal van Neerlands beste band!607
Madhouse: Prince en jazz601
U2: Van Pinkpop via de woestijn naar de supermarkt598
Tom Waits – Swordfishtrombones590
Eric B. & Rakim – Paid In Full589
What Time Is It? Het Verhaal Van The Time588
Muziek ochtendopening middelbare school582
Sterkste & bekendste band & artiest logo’s581
The Waterboys zegt ‘the big music’ vaarwel: Fisherman’s Blues!575
Frank Zappa’s Joe’s Garage nog steeds actueel571
Prince, top 50, nummers 25 tot en met 11563
Lone Justice, een introductie tot Maria McKee563
Verjaardag 1977 & Fleetwood Mac’s Go Your Own Way558
5 jaar geleden maakte ik mijn laatste Prince concert mee, in Antwerpen551
Joe Jackson – Night And Day550
Sinterklaas avond 1976 & ABBA’s Dancing Queen549
Jaarafsluiting 2016546
De geboorte van het beste nummer aller tijden: When Doves Cry546
Prince bij de Rock & Roll Hall Of Fame: de gitaar solo541
David Sylvian debuteert met het prachtige, ingetogen Brilliant Trees526
New Order – Blue Monday506
Prince bereikt de wereldtop met Purple Rain, het album, de film en de tour500
N.W.A. – Straight Outta Compton496
Iggy Pop – Lust For Life493
The Child Of Lov491
George Michael – Listen Without Prejudice Vol. 1489
Donny Hathaway – Live479
Gil Scott-Heron: The Revolution Will Not Be Televised477
Dead Kennedys476
Japan – Oil On Canvas476
Album top 50, nummers 25 tot en met 11471
Prince – C-Note471
Prince debuteert: For You470
Reclame 1967, 1987 & 2017: The Beatles – Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band466
Guns N’ Roses – Appetite For Destruction465
Top 50, epiloog463
Roger Daltrey maakt een solo album463
Kiss solo albums: Ace Frehley454
Kiss Alive II453
In 1974 brengt Genesis het meesterlijke The Lamb Lies Down On Broadway uit449
The Jam – Dig The New Breed447
Get the funk up! Prince en Batman: de kroning voorbij?447
Sinterklaas avond 1977 & Queen’s News Of The World446
Prince, top 50, nummers 50 tot en met 26445
Prince – De 15 beste B-kantjes!444
Public Enemy – It Takes A Nation Of Millions To Hold Us Back443
Prince – The Chocolate Invasion & The Slaughterhouse: ‘File under P’?439
Killing Joke – Revelations437
Funkadelic – One Nation Under A Groove436
Hoe Devo zich een klassieker eigen maakte435
Parliament – Flash Light434
D’Angelo – Black Messiah431
Neil Young – Comes A Time424
De beste debuut albums423
Jaarafsluiting 2018422
Prince, de afsluiting415
Crass – How Does It Feel414
Chuck Brown & de geschiedenis van go-go413
Zappa In New York411
Elvis’ Christmas Album410
Underworld, de beste singles408
Prince satellieten, top 10407
Peter Tosh – Equal Rights407
Mijn favoriete muziek (door gastauteur Timur)406
Mijn favoriete muziek, deel 2 (door gastauteur Timur)405
Prince is alleen met Kerst, Another Lonely Christmas405
Prince – N.E.W.S.403
Talking Heads: 77393
Guilty pleasures391
Public Image Limited: het leven na The Sex Pistols389
Tom Petty & The Heartbreakers – The Live Anthology388
Prince – Xpectation388
1984, het beste popmuziek jaar?386
King Crimson 1981 – 1984385
Herbie Hancock – Head Hunters381
Prince – De Lotusflow3r drie album set378
Voor mama376
Prince & The New Power Generation – O(+>374
Grinderman370
Het live album van Siouxsie And The Banshees: Nocturne367
In 1984 bestormde liefdadigheid de hitlijst: Do They Know It’s Christmas?365
Discharge – Hear Nothing See Nothing Say Nothing364
Divine – My First Album352
Richie Havens Sings Beatles And Dylan351
LCD Soundsystem, de beste nummers351
Prince – Google’s most searched guitar solo351
De uitgave van de beste single aller tijden: When Doves Cry341
35 jaar geleden verschijnt het indrukwekkende Shocking Shades Of Claw Boys Claw341
De beste Donna Summer singles338
Mark Hollis 1955-2019337
Beste albums, 1966 – 2017: A Pop Life, 1 jarig jubileum334
Outkast – Aquemini329
Timur’s 10 beste nummers aller tijden (door gastauteur Timur)328
Prince brengt 2 platen op één dag uit: PLECTRUMELECTRUM en ART OFFICIAL AGE326
King Sunny Adé – Juju Music324
Aswad – Live And Direct322
Culture – Two Sevens Clash319
Pixies en het verhaal achter de klassieker Doolittle319
Lou Reed – Transformer318
Sade verleidt de wereld met Diamond Life318
Pavement – Brighten The Corners317
Fleetwood Mac na Rumours, the only way is Tusk?304
25 jaar geleden: de Bijlmerramp301
Anthony Hamilton – Comin’ From Where I’m From301
24-Carat Black – Ghetto: Misfortune’s Wealth299
Prince treedt weer op de voorgrond: Musicology293
Concert Allah-Las afgelast vanwege terreurdreiging291
The Clash en London Calling, het verhaal van een triomf291
Prince brengt zijn tweede album uit, de eerste hint naar het echte vervolg?286
Mandrill – Composite Truth284
Jesse Johnson – Verbal Penetration282
The Who’s Tommy: het ultieme jeugdsentiment279
Prince 1995 Ultimate Live Experience in Nederland (door gastauteur Edward)279
The Smiths brengen hun eerste meesterwerk uit: Hatful Of Hollow273
In 1979 brengt Crass hun ultieme statement uit: Stations Of The Crass271
The Manor Sessions: The Cult reist van Love via Peace naar Electric270
Junior Murvin – Police & Thieves268
Japan – Obscure Alternatives266
De 10 beste Michael Jackson singles260
Jaarafsluiting 2019258
Cat Power – Sun257
Echo & The Bunnymen – Ocean Rain256
Prince – Sign O The Times – single – 30 jaar oud254
Quiet Life: Japan vindt zichzelf opnieuw uit248
A Resolution Honoring Prince Rogers Nelson – City Of Minneapolis246
Scheiden in vol daglicht: Marvin Gaye’s indrukwekkende Here, My Dear246
Paisley Park Museum – City Of Chanhassen243
D’Angelo verbijstert de muziekwereld met Voodoo238
Mama, 1943 – 2012237
Cheap Trick At Budokan: The Complete Concert235
Prince – Reclame voor de Lotusflow3r drie album set235
Iggy And The Stooges – Raw Power234
Tröckener Kecks, van punk naar new wave naar rock234
Paolo Nutini – Caustic Love233
Prince maakt psychedelische funk op Around The World In A Day231
The Waterboys introduceren ‘the big music’ op A Pagan Place228
Cody ChesnuTT – The Headphone Masterpiece227
Foxygen – We Are The 21st Century Ambassadors Of Peace & Magic223
Prince Charles & The City Beat Band – Stone Killers222
The Replacements starten aan hun 3-op-een-rij briljante albums met Let It Be217
Mijn 10 favoriete soundtracks215
The Blue Nile – A Walk Across The Rooftops (Tinseltown In The Rain)213
Maria McKee brengt haar prachtige debuutalbum uit213
Herbie Hancock – Future Shock212
Thomas Dolby – The Flat Earth212
The Gun Club’s fantastische The Las Vegas Story210
Danko Jones – Born A Lion209
Crass – The Feeding Of The 5000206
Antony And The Johnsons – The Crying Light200
Bauhaus – Bela Lugosi’s Dead196
Compact Disc wordt 35 jaar oud195
Roy Ayers – Coffy195
Prince – De spaghetti controverse!193
The Cure verrast met het ijzersterke Seventeen Seconds193
Van Halen’s derde album rockt: Women And Children First190
The Smiths brengen hun tweede meesterwerk uit, Meat Is Murder187
David Bowie maakt een koerswijziging richting (plastic) soul: Young Americans187
U.K. Subs – Crash Course186
Prince probeert de schade te herstellen: het grote Rolling Stone interview uit 1985186
Nick Cave And The Bad Seeds debuteren met het geweldige From Her To Eternity185
Keith Flint 1969-2019181
Sun, top funk & soul uit Ohio180
Frank Sinatra’s vergeten meesterwerk Watertown179
Prince Day – State of Minnesota Proclamation177
Daft Punk – Homework175
Mijn 10 favoriete muziekfilms169
Spoon sprankelt, rockt en funkt op They Want My Soul163
The Black Crowes Present $hake Your Money Maker163
Sufjan Stevens maakt het prachtige, ingetogen en ontroerende Carrie & Lowell162
Sufjan Stevens – Seven Swans161
Prince Tribute Day – State of Minnesota Proclamation156
Blood Orange – Cupid Deluxe153
Put Your Slouch Socks On: TV One’s Docuseries Unsung Celebrates the Music and the Legacy of 1980s Family Group The Jets151
Bruce Springsteen: vandaag 70 jaar oud!150
War Is Over (If You Want It)147
Romanthony – R.Hide In Plain Site145
Prince Day – City Of Minneapolis Proclamation143
Prince – Around The World In A Day – De recensies143
Statement by the President on the Passing of Prince – The White House142
Paisley Park Day – City Of Chanhassen Proclamation139
S.Res.444 – A resolution honoring the life and achievements of Prince138
Aart Staartjes 1938-2020137
Arcade Fire debuteert met het briljante Funeral136
James Brown: A Funky Christmas!130
Alweer een Public Enemy hip-hop klassieker, Fear Of A Black Planet129
Van Hunt debuteert122
Prince – Trailer voor de film Purple Rain119
Timur’s top tien beste nummers aller tijden (door gastauteur Timur)113
Prince – Het MTV interview113
Linton Kwesi Johnson’s meesterwerk Bass Culture106
Classixx – Hanging Gardens100
Claw Boys Claw – With Love From The Boys95
Prince Day – City Of St. Paul Proclamation61
Devo’s derde (en beste?) album, Freedom Of Choice53

Meest getoonde recensies

RecensieAantal
David Bowie – Welcome To The Blackout (Live London ’78)1356
My Name Is Prince Tentoonstelling1119
Prince – Piano & A Microphone 19831037
The Cure: 35 jaar Faith1012
Prince – Deliverance1007
Prince & The Revolution – Purple Rain Deluxe Expanded808
Neil Young – Hitchhiker629
David Bowie – Cracked Actor597
Soulwax – From Deewee573
Prince geeft richting en instructies op Originals539
Japan – Tin Drum518
LCD Soundsystem – American Dream429
Prince – 1999 Super Deluxe Edition418
Altın Gün – On367
Arcade Fire – Everything Now324
Sezen Aksu – Söylüyor314
David Bowie – Serious Moonlight (live ’83)288
Prince – The Rainbow Children286
Cat Power – Wanderer272
Nick Cave & The Bad Seeds – Skeleton Tree262
Father John Misty – Off-​Key In Hamburg225
Prince & The New Power Generation – Diamonds And Pearls221
Amy Winehouse – Back To Black211
Prince – 4Ever211
Public Enemy – Apocalypse 91…The Enemy Strikes Black206
Solange – When I Get Home196
Thundercat – Drunk189
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis – Let It Be You187
Spoon – Hot Thoughts185
Kamasi Washington – Harmony Of Difference180
LCD Soundsystem – Electric Lady Sessions156
A Christmas Gift For You150
Leonard Cohen – Greatest Hits144
David Bowie – LIVEANDWELL.COM114
The Family Stand – Moon In Scorpio113
Emancipation? No, thank u!93
David Bowie Is tentoonstelling59

Meest getoonde lijsten

LijstAantal
Album jaarlijst 2016349
Beste albums van de 20e eeuw347
Album decennium lijst 1990-1999328
Album jaarlijst 2017311
Album decennium lijst 2000-2009304
Album jaarlijst 2007302
Album jaarlijst 2008281
Album decennium lijst 1980-1989268
Album decennium lijst 1970-1979265
Album jaarlijst 1987254
Album decennium lijst 1960-1969244
Album jaarlijst 2004236
Album jaarlijst 1999235
Album jaarlijst 2006235
Album jaarlijst 2011232
Album jaarlijst 2013226
Album jaarlijst 2015217
Album jaarlijst 2009216
Album jaarlijst 1989214
Album jaarlijst 2010214
Album jaarlijst 1985211
Album jaarlijst 1993206
Album jaarlijst 2003197
Album jaarlijst 1998180
Album jaarlijst 2005179
Album jaarlijst 2002178
Album jaarlijst 1966173
Album jaarlijst 1990171
Album jaarlijst 1995165
Album jaarlijst 1986157
Album jaarlijst 1991157
Album jaarlijst 2000155
Album jaarlijst 2012155
Album jaarlijst 1982151
Album jaarlijst 1984151
Album jaarlijst 1996151
Album jaarlijst 2018150
Album jaarlijst 1983149
Album jaarlijst 1979146
Album jaarlijst 2019142
Album jaarlijst 1980140
Album jaarlijst 1978138
Album decennium lijst 2010-2019137
Album jaarlijst 1968133
Album jaarlijst 1974131
Album jaarlijst 2014131
Album jaarlijst 1971129
Album jaarlijst 1981126
Album jaarlijst 1972120
Album jaarlijst 1973109
Album jaarlijst 200177
Album jaarlijst 199270
Album jaarlijst 196969
Album jaarlijst 197067
Album jaarlijst 198859
Album jaarlijst 199458
Album jaarlijst 197757
Album jaarlijst 199757
Album jaarlijst 196755
Album jaarlijst 197652
Album jaarlijst 197549

Meest getoonde concerten

ConcertAantal
The Revolution (10-02-2019)415
Prince (21-06-1987)363
Best Kept Secret Festival (10-06-2018)335
Nick Cave & The Bad Seeds (06-10-2017)293
North Sea Jazz Festival (14-07-2018)288
Orbital (19-10-2018)288
David Byrne (04-11-2018)285
Rufus Wainwright (05-01-2017)268
LCD Soundsystem (12-09-2017)262
The Cure (13-11-2016)259
Kraftwerk (18-01-2015)244
Kamasi Washington (01-06-2018)231
Nick Cave & The Bad Seeds (13-10-2017)229
Arcade Fire (19-04-2018)226
Jay-Z and Beyoncé (20-06-2018)226
D’Angelo (02-03-2015)224
Maxwell & Mary J Blige (25-10-2016)223
Father John Misty (05-11-2018)219
North Sea Jazz Festival (13-07-2018)217
Bryan Ferry (29-09-2016)215
Patrick Watson (30-11-2018)210
Soulwax (04-04-2017)208
North Sea Jazz Festival (07-07-2017)201
Thundercat (17-11-2017)201
U2 (29-07-2017)199
Prince (18-11-2010)197
Bettie Serveert (01-12-2017)196
Massive Attack (01-02-2019)194
Kendrick Lamar (27-02-2018)193
North Sea Jazz Festival (09-07-2017)192
Belle & Sebastian (19-02-2018)191
Prince & The Revolution (18-08-1986)189
Pinkpop (08-06-1987)185
North Sea Jazz Festival (08-07-2017)185
Raymond van het Groenewoud (06-04-2019)184
Foxygen (22-02-2017)180
Snarky Puppy (05-06-2017)180
New Order (17-10-2019)179
Ibeyi (05-12-2017)178
Metallica (06-09-2017)174
De La Soul (05-12-2016)172
Dead Kennedys (17-10-2016)171
The Human League (18-11-2016)169
Underworld (23-11-2019)166
King Gizzard & The Lizard Wizard (20-06-2017)164
Hooverphonic (27-08-2017)162
Elvis Costello (08-03-2017)160
North Sea Jazz Festival (15-07-2018)157
Michael Kiwanuka (25-11-2016)156
Bootsy Collins’ Funk Unity Band (21-02-2014)155
Prince (02-06-1990)154
Dweezil Zappa (25-07-2018)154
Cat Power (10-07-2019)154
Prince & 3rdEyeGirl (show 2) (11-08-2013)152
Prince & 3rd Eye Girl (27-05-2014)152
Bunny Wailer (21-07-2015)149
North Sea Jazz Festival (08-07-2016)147
North Sea Jazz Festival (12-07-2019)147
Anderson .Paak & The Free Nationals (09-03-2019)146
Sheila E (07-11-2019)146
North Sea Jazz Festival (14-07-2019)144
Morrissey (28-10-2014)140
FKA Twigs (03-12-2019)140
The Fatal Flowers (27-06-2019)139
The Waterboys (06-12-2014)136
D’Angelo (03-03-2015)136
Neil Diamond (25-06-2015)136
Giorgio Moroder (21-05-2019)136
Beck (08-09-2014)135
North Sea Jazz Festival (11-07-2015)135
Janelle Monáe (07-09-2018)134
Sibel Can (07-12-2019)133
U.K. Subs (15-02-2020)133
D’Angelo (31-01-2012)132
Fırat Tanış (14-12-2019)131
Arcade Fire (10-06-2014)128
Eels (26-06-2014)128
Neil Young (09-07-2019)128
Ibrahim Maalouf (10-11-2019)128
Prince & The New Power Generation (27-05-1992)126
North Sea Jazz Festival (13-07-2019)126
Prince & 3rd Eye Girl (25-05-2014)125
Prince (05-08-1990)122
Kraftwerk (03-07-2015)122
Cat Power (02-07-2013)121
Bob Dylan (05-11-2015)121
Spoon (10-11-2017)121
Prince (17-08-1988)119
Prince (02-11-2002)119
Prince & 3rdEyeGirl (show 1) (11-08-2013)119
D’Angelo (10-02-2012)118
Fleetwood Mac (01-06-2015)118
Pinkpop (19-05-1986)117
Jacob Collier (13-02-2019)117
Nick Cave & The Bad Seeds (04-11-2013)113
Cat Power (06-07-2016)113
Doe Maar (18-06-2016)111
Elton John (08-06-2019)111
Drum Rhythm Festival (28-05-1999)110
Iggy Pop (04-12-1999)109
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis (19-03-2017)108
Altın Gün (03-05-2019)107
Peter Gabriel (30-09-2013)106
Best Kept Secret Festival (17-06-2017)106
North Sea Jazz Festival (10-07-2015)105
Altın Gün (06-12-2018)105
Prince & The New Power Generation (09-08-1993)104
Raphael Saadiq (24-10-2019)103
Prince (15-10-2002)102
Prince (03-06-1990)100
Smashing Pumpkins (26-07-2013)100
The Artist Formerly Known As Prince (24-03-1995)99
The Fatal Flowers (15-06-2019)99
Nick Cave (16-05-2015)98
Neil Young & Crazy Horse (05-06-2013)97
alt-J (05-02-2015)97
Prince (09-07-2011)95
Kardes Turkuler & Sezen Aksu (31-05-2014)94
Drum Rhythm Festival (22-05-1998)93
Nick Cave (17-05-2015)93
Kandace Springs (10-05-2017)93
The Artist Formerly Known As Prince (26-03-1995)91
Prince (18-08-1988)89
Doe Maar (12-02-2013)89
Prince & The New Power Generation (04-07-1992)87
The Who (05-07-2013)87
U2 (13-09-2015)87
Prince & The New Power Generation (10-08-1993)86
The Artist (23-12-1998)86
Macy Gray (21-12-2012)85
Prince (09-09-1988)84
Wendy & Lisa (29-04-1989)84
Prince (06-08-1990)84
Public Enemy (30-08-1992)84
U2 (03-08-1993)84
Prince (03-11-2002)84
Patti Smith (11-08-2016)84
Taksim Trio (15-11-2019)83
The Artist Formerly Known As Prince (27-03-1995)82
Simple Minds (23-11-2015)82
Queens Of The Stone Age (26-11-2013)81
Nothing Compares 2 U – A Tribute To Prince (25-04-2016)81
Neil Finn (07-08-2016)81
Prince & The New Power Generation (28-05-1992)80
BJ The Chicago Kid (07-10-2016)80
Prince & The New Power Generation (08-07-1992)79
The Artist (28-12-1998)79
Prince (26-07-2011)79
Bruce Springsteen & The E Street Band (13-07-2016)79
Doe Maar (02-05-1982)78
The Artist Formerly Known As Prince (25-03-1995)78
The Time (10-10-1996)78
Prince (11-07-2011)78
Prince (10-07-2011)77
Lenny Kravitz (13-12-1989)76
Racism Beat It! (18-09-1993)76
Prince (08-11-2010)76
Bruce Springsteen & The E Street Band (22-06-2013)76
Prince (10-07-2010)75
Underworld (31-03-2016)73
Prince (19-08-1988)72
Prince & The New Power Generation (06-07-1992)72
Prince & The New Power Generation (07-07-1992)72
Prince & The New Power Generation (30-05-1992)70
U2 (31-07-2001)70
The Artist (23-08-1998)69
Janelle Monáe (20-09-2013)69
Graham Parker & The Rumour (11-06-2014)69
North Sea Jazz Festival (09-07-2016)68
The Waterboys (22-11-2000)67
Prince (18-10-2002)66
The Specials (14-09-2011)66
Kraftwerk (16-01-2015)66
Underworld (24-03-2015)65
Michael Jackson (30-09-1996)64
Tarkan (06-12-1997)64
George Clinton & Parliament/Funkadelic (22-07-2016)64
Sheila E & C.O.E.D. (12-03-2007)63
Queens Of The Stone Age (15-05-2011)63
Paul McCartney (08-06-2015)63
North Sea Jazz Festival (13-07-2014)62
Nick Cave & The Bad Seeds (17-11-2013)61
Sheila E (06-04-2015)61
North Sea Jazz Festival (10-07-2016)61
The Ramones (08-06-1988)60
Kiss (11-06-1997)60
Nick Cave & The Bad Seeds (18-10-1988)59
U2 (18-12-1989)59
George Clinton (22-01-1990)59
Altın Gün (28-11-2019)59
Graham Central Station (06-04-1996)58
Lianne La Havas (30-11-2015)58
De Jeugd van Tegenwoordig (25-03-2016)58
Raymond van het Groenewoud (05-12-1981)57
The Red Hot Chili Peppers (20-02-1988)57
George Clinton (01-07-1991)57
Roxy Music (13-09-2001)57
Sufjan Stevens (24-09-2015)57
Sezen Aksu (15-02-2016)57
Pink Floyd (14-06-1988)56
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-1988)56
Van Halen (13-04-1993)56
U2 (19-07-1997)56
Bruce Springsteen & The E Street Band (20-06-1999)56
David Sylvian (11-10-2001)56
Betty Wright (08-04-2016)56
Radiohead (20-05-2016)56
Aziza-A (14-05-1998)55
The Waterboys (17-03-2012)55
Bruce Springsteen & The E Street Band (05-07-2012)55
Leftfield (03-12-2015)55
Iggy Pop (10-05-2016)55
Herman Brood & His Wild Romance (06-10-1984)54
The Rolling Stones (18-05-1990)54
LCD Soundsystem (04-05-2010)54
Arcade Fire (29-08-2011)54
The Roots (01-08-2012)54
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-2013)54
Hot Chip (16-11-2015)54
Lucinda Williams (27-01-2016)54
Chris Isaak (29-10-1987)53
Arcade Fire (13-11-2007)53
fDeluxe (20-01-2012)53
Radiohead (14-10-2012)53
Miguel (05-10-2015)53
Neil Young + Promise of the Real (24-06-2016)53
Peter Gabriel (02-05-2003)52
Bruce Springsteen & The E Street Band (23-06-2008)52
Cody Chesnutt (01-03-2013)52
Bruce Springsteen & The E Street Band (06-05-2003)51
U2 (20-07-2009)51
Kula Shaker (21-02-2016)51
Lenny Kravitz (28-05-1991)50
Tarkan (12-04-1999)50
The Family Stand (10-02-2007)50
Sezen Aksu (20-10-2012)50
The Libertines (02-03-2016)50
Lauryn Hill (12-04-2012)49
Dead Can Dance (24-06-2013)49
Fleetwood Mac (07-10-2013)49
Pharrell Williams (23-09-2014)49
The Specials (26-11-2014)49
Danko Jones (29-10-2003)48
The Police (14-09-2007)48
Bruce Springsteen & The E Street Band (30-05-2009)48
Smashing Pumpkins (08-11-2011)48
Sezen Aksu (29-01-2007)47
Television (16-06-2016)47
Madonna (06-12-2015)46
Faithless (13-12-2015)46
Janet Jackson (21-03-1995)45
Bryan Ferry (09-09-2002)45
The Joe Jackson Band (30-05-2003)45
Kardes Türküler (24-02-2007)45
The Cult (11-10-2009)45
Ultra (07-04-2012)45
The Waterboys (08-08-2015)45
Massive Attack (25-02-2016)45
Tales Of Anatolia (22-10-2017)45
The Rolling Stones (05-09-1998)44
Bruce Springsteen & The E Street Band (27-05-2012)43
Jack White (25-06-2012)43
Paul Simon (18-07-2012)43
Foals (10-11-2013)43
Stereo MC’s (04-11-2014)43
Bryan Ferry (18-11-2014)43
The Orb (07-10-2015)43
Volkan Konak (18-10-2015)43
Aziza-A (30-10-1998)42
Sezen Aksu (23-10-1999)42
Steve Ignorant (Crass) (15-10-2010)42
The Bevis Frond (13-01-2012)42
George Michael (14-09-2012)42
The Red Hot Chili Peppers (26-08-1989)41
Stevie Wonder (15-09-2008)41
Editors (29-05-2010)40
The Joe Jackson Band (02-07-2003)39
Editors (08-11-2009)38
The Fatal Flowers (17-01-1987)33
The Fatal Flowers (11-06-1986)31
The Fatal Flowers (07-12-1985)30