Terug naar Statistieken

Statistieken weergave aantallen

Meest getoonde berichten

BerichtAantal
De mooiste albumhoezen3384
Prince zet de kroon op zijn werk met Lovesexy2553
30 jaar geleden, het beste concert dat ik ooit zag2092
De beste Australische nummers1864
Prince glorieert (alweer) met Sign O’ The Times1816
Herman Brood maakt twee fantastische rockplaten in 1 jaar!1624
30 jaar geleden, het meest bijzondere concert dat ik ooit zag1489
Prince – Crystal Ball / The Truth / Kamasutra1363
AC/DC – Let There Be Rock1285
The Black Album: Prince gets funky1227
Mijn 10 beste nummers aller tijden1157
RIP, John Blackwell1142
De beste ABBA singles1131
Prince en de naamsverandering1073
Prince – Een jaar later…1056
Prince – Motherless Child1036
Queen en fascisme: het Jazz album1018
Prince – De 25 beste live bootlegs!987
Madonna – Ray Of Light946
De beste albums gemaakt door vrouwen892
Nick Cave & The Bad Seeds – Push The Sky Away892
Prince 1958-2016875
Vanity 6: sex sells, of toch iets meer?866
Bruce Springsteen – Tunnel Of Love864
Saturday Night Fever862
De lelijkste albumhoezen851
Prince – Emancipation843
Nieuwe foto’s Prince & The Revolution Live 1986820
De beste 12-inches799
De beste Rolling Stones singles775
Jaarafsluiting 2017763
Het meest gehate album in jazz: Miles Davis’ On The Corner755
Prince, top 50, nummers 10 tot en met 1748
Singles uit mijn lagere school tijd745
Mijn 10 favoriete Nederlandse albums733
Simon And Garfunkel – The Concert In Central Park728
David Bowie 1947-2016 & Low en “Heroes” 40 jaar725
Prince brengt het prima album Come uit (en niemand lijkt geïnteresseerd)707
Album top 50, nummers 10 tot en met 1706
Mick Karn – Titles697
Smashing Pumpkins – Siamese Dream694
De beste live albums687
Simple Minds – New Gold Dream (81–82–83–84)676
Het muzikale antwoord op 9/11: Bruce Springsteen’s The Rising667
I Feel Love: de toekomst is hier en nu!665
Zonder Eno maakt Roxy Music het album Stranded: hun beste?665
Fischer-Z 1979-1981663
Paradiso, al 50 jaar de mooiste concertzaal659
Jill Jones, een van de beste Prince satelliet acts658
Marilyn Monroe, al 55 jaar ‘forever young’645
Verloren en gevonden: mijn Prince ketting639
Schoolreisje, gips en Fats Domino638
Grease is the word636
Introducing The Hardline According To Terence Trent D’Arby634
A Pop Life: één jaar oud; de beste en meest gelezen verhalen!631
1999: Prince op weg naar de top628
Album top 50, nummers 50 tot en met 26627
Van Halen – Het beste debuut album aller tijden?622
Concerten, top 50608
Bob Marley & The Wailers – Exodus594
One Nite Alone… Solo piano and voice by Prince586
Neil Young – Harvest Moon586
Elvis Presley, 08-01-1935 – 16-08-1977584
The Congos – Heart Of The Congos578
Queen: mijn allereerste muziekliefde575
U2: Van Pinkpop via de woestijn naar de supermarkt563
Underworld – Beaucoup Fish563
What Time Is It? Het Verhaal Van The Time559
Frank Zappa’s Joe’s Garage nog steeds actueel550
Madhouse: Prince en jazz550
Tom Waits – Swordfishtrombones537
Verjaardag 1977 & Fleetwood Mac’s Go Your Own Way535
Eric B. & Rakim – Paid In Full535
Prince, top 50, nummers 25 tot en met 11532
Mazzy Star – So Tonight That I Might See525
The Waterboys zegt ‘the big music’ vaarwel: Fisherman’s Blues!525
The Fatal Flowers waren terug, voor even. Het verhaal van Neerlands beste band!506
Jaarafsluiting 2016503
Muziek ochtendopening middelbare school503
Lone Justice, een introductie tot Maria McKee501
Joe Jackson – Night And Day490
Sinterklaas avond 1976 & ABBA’s Dancing Queen484
De geboorte van het beste nummer aller tijden: When Doves Cry475
Sterkste & bekendste band & artiest logo’s465
New Order – Blue Monday464
The Child Of Lov462
Prince – C-Note453
Prince bij de Rock & Roll Hall Of Fame: de gitaar solo452
Reclame 1967, 1987 & 2017: The Beatles – Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band450
5 jaar geleden maakte ik mijn laatste Prince concert mee, in Antwerpen449
Prince debuteert: For You448
Iggy Pop – Lust For Life447
N.W.A. – Straight Outta Compton447
Dead Kennedys445
Top 50, epiloog435
Album top 50, nummers 25 tot en met 11432
Guns N’ Roses – Appetite For Destruction432
The Jam – Dig The New Breed426
Donny Hathaway – Live424
Killing Joke – Revelations421
Parliament – Flash Light420
Sinterklaas avond 1977 & Queen’s News Of The World414
Funkadelic – One Nation Under A Groove412
Roger Daltrey maakt een solo album405
Jaarafsluiting 2018401
Prince – The Chocolate Invasion & The Slaughterhouse: ‘File under P’?399
Neil Young – Comes A Time398
Get the funk up! Prince en Batman: de kroning voorbij?398
Gil Scott-Heron: The Revolution Will Not Be Televised396
Prince, top 50, nummers 50 tot en met 26395
Chuck Brown & de geschiedenis van go-go395
De beste debuut albums392
Elvis’ Christmas Album392
Mijn favoriete muziek, deel 2 (door gastauteur Timur)390
Kiss solo albums: Ace Frehley390
Prince satellieten, top 10389
Hoe Devo zich een klassieker eigen maakte388
Underworld, de beste singles387
Prince – N.E.W.S.385
Prince, de afsluiting384
Kiss Alive II383
Mijn favoriete muziek (door gastauteur Timur)381
Japan – Oil On Canvas377
George Michael – Listen Without Prejudice Vol. 1375
Tom Petty & The Heartbreakers – The Live Anthology372
Peter Tosh – Equal Rights369
Public Image Limited: het leven na The Sex Pistols369
King Crimson 1981 – 1984368
Prince – Xpectation366
Zappa In New York366
Talking Heads: 77358
Guilty pleasures357
Voor mama357
Public Enemy – It Takes A Nation Of Millions To Hold Us Back355
Herbie Hancock – Head Hunters349
D’Angelo – Black Messiah348
Grinderman348
Prince & The New Power Generation – O(+>342
Prince bereikt de wereldtop met Purple Rain, het album, de film en de tour342
Discharge – Hear Nothing See Nothing Say Nothing340
LCD Soundsystem, de beste nummers338
Richie Havens Sings Beatles And Dylan336
Divine – My First Album334
Prince – De Lotusflow3r drie album set331
David Sylvian debuteert met het prachtige, ingetogen Brilliant Trees327
Het live album van Siouxsie And The Banshees: Nocturne320
Beste albums, 1966 – 2017: A Pop Life, 1 jarig jubileum316
Outkast – Aquemini312
Timur’s 10 beste nummers aller tijden (door gastauteur Timur)311
Crass – How Does It Feel306
Mark Hollis 1955-2019306
King Sunny Adé – Juju Music304
1984, het beste popmuziek jaar?301
De uitgave van de beste single aller tijden: When Doves Cry299
Culture – Two Sevens Clash296
Pavement – Brighten The Corners295
25 jaar geleden: de Bijlmerramp287
Aswad – Live And Direct287
Anthony Hamilton – Comin’ From Where I’m From284
24-Carat Black – Ghetto: Misfortune’s Wealth280
Concert Allah-Las afgelast vanwege terreurdreiging279
Mandrill – Composite Truth272
Lou Reed – Transformer260
De beste Donna Summer singles257
Prince is alleen met Kerst, Another Lonely Christmas257
The Manor Sessions: The Cult reist van Love via Peace naar Electric249
Junior Murvin – Police & Thieves246
Prince treedt weer op de voorgrond: Musicology244
Cat Power – Sun242
Prince – Sign O The Times – single – 30 jaar oud237
Japan – Obscure Alternatives236
35 jaar geleden verschijnt het indrukwekkende Shocking Shades Of Claw Boys Claw235
A Resolution Honoring Prince Rogers Nelson – City Of Minneapolis233
Paisley Park Museum – City Of Chanhassen228
Prince brengt 2 platen op één dag uit: PLECTRUMELECTRUM en ART OFFICIAL AGE226
Sade verleidt de wereld met Diamond Life224
Mama, 1943 – 2012222
In 1984 bestormde liefdadigheid de hitlijst: Do They Know It’s Christmas?222
The Who’s Tommy: het ultieme jeugdsentiment221
In 1974 brengt Genesis het meesterlijke The Lamb Lies Down On Broadway uit219
Foxygen – We Are The 21st Century Ambassadors Of Peace & Magic211
Scheiden in vol daglicht: Marvin Gaye’s indrukwekkende Here, My Dear210
Cheap Trick At Budokan: The Complete Concert207
Iggy And The Stooges – Raw Power203
Prince – Reclame voor de Lotusflow3r drie album set203
Prince Charles & The City Beat Band – Stone Killers201
Danko Jones – Born A Lion195
Cody ChesnuTT – The Headphone Masterpiece195
Paolo Nutini – Caustic Love195
Pixies en het verhaal achter de klassieker Doolittle194
Herbie Hancock – Future Shock190
Mijn 10 favoriete soundtracks188
Compact Disc wordt 35 jaar oud181
Roy Ayers – Coffy175
Echo & The Bunnymen – Ocean Rain175
The Waterboys introduceren ‘the big music’ op A Pagan Place175
Antony And The Johnsons – The Crying Light174
Prince brengt zijn tweede album uit, de eerste hint naar het echte vervolg?171
Fleetwood Mac na Rumours, the only way is Tusk?169
Maria McKee brengt haar prachtige debuutalbum uit168
Crass – The Feeding Of The 5000165
Thomas Dolby – The Flat Earth165
De 10 beste Michael Jackson singles164
Prince Day – State of Minnesota Proclamation163
In 1979 brengt Crass hun ultieme statement uit: Stations Of The Crass163
Bauhaus – Bela Lugosi’s Dead162
The Blue Nile – A Walk Across The Rooftops (Tinseltown In The Rain)162
Keith Flint 1969-2019159
Daft Punk – Homework158
The Smiths brengen hun eerste meesterwerk uit: Hatful Of Hollow158
The Replacements starten aan hun 3-op-een-rij briljante albums met Let It Be156
Sun, top funk & soul uit Ohio155
The Gun Club’s fantastische The Las Vegas Story150
Mijn 10 favoriete muziekfilms144
Prince Tribute Day – State of Minnesota Proclamation143
Nick Cave And The Bad Seeds debuteren met het geweldige From Her To Eternity143
The Clash en London Calling, het verhaal van een triomf143
Blood Orange – Cupid Deluxe138
Sufjan Stevens – Seven Swans133
Put Your Slouch Socks On: TV One’s Docuseries Unsung Celebrates the Music and the Legacy of 1980s Family Group The Jets131
Statement by the President on the Passing of Prince – The White House130
Spoon sprankelt, rockt en funkt op They Want My Soul129
Paisley Park Day – City Of Chanhassen Proclamation128
Quiet Life: Japan vindt zichzelf opnieuw uit126
S.Res.444 – A resolution honoring the life and achievements of Prince125
Prince Day – City Of Minneapolis Proclamation124
Jesse Johnson – Verbal Penetration124
James Brown: A Funky Christmas!118
Bruce Springsteen: vandaag 70 jaar oud!109
Arcade Fire debuteert met het briljante Funeral108
Jaarafsluiting 2019104
Van Hunt debuteert103
D’Angelo verbijstert de muziekwereld met Voodoo95
Prince – Trailer voor de film Purple Rain91
The Smiths brengen hun tweede meesterwerk uit, Meat Is Murder90
U.K. Subs – Crash Course88
Classixx – Hanging Gardens81
Aart Staartjes 1938-202080
War Is Over (If You Want It)78
Timur’s top tien beste nummers aller tijden (door gastauteur Timur)77
The Black Crowes Present $hake Your Money Maker69
Claw Boys Claw – With Love From The Boys66
Prince Day – City Of St. Paul Proclamation49

Meest getoonde recensies

RecensieAantal
David Bowie – Welcome To The Blackout (Live London ’78)1246
My Name Is Prince Tentoonstelling1089
Prince – Piano & A Microphone 19831008
Prince – Deliverance967
The Cure: 35 jaar Faith906
Prince & The Revolution – Purple Rain Deluxe Expanded769
Neil Young – Hitchhiker605
David Bowie – Cracked Actor573
Soulwax – From Deewee554
Prince geeft richting en instructies op Originals487
Japan – Tin Drum433
LCD Soundsystem – American Dream416
Altın Gün – On348
Arcade Fire – Everything Now309
Prince – 1999 Super Deluxe Edition303
Sezen Aksu – Söylüyor287
Cat Power – Wanderer259
Prince – The Rainbow Children245
Nick Cave & The Bad Seeds – Skeleton Tree241
David Bowie – Serious Moonlight (live ’83)238
Prince – 4Ever195
Prince & The New Power Generation – Diamonds And Pearls194
Amy Winehouse – Back To Black186
Thundercat – Drunk176
Public Enemy – Apocalypse 91…The Enemy Strikes Black175
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis – Let It Be You173
Solange – When I Get Home172
Spoon – Hot Thoughts169
Kamasi Washington – Harmony Of Difference167
A Christmas Gift For You136
LCD Soundsystem – Electric Lady Sessions134
Leonard Cohen – Greatest Hits128
The Family Stand – Moon In Scorpio97
Emancipation? No, thank u!75
David Bowie Is tentoonstelling45

Meest getoonde lijsten

LijstAantal
Album jaarlijst 2016338
Beste albums van de 20e eeuw332
Album decennium lijst 1990-1999313
Album jaarlijst 2017301
Album decennium lijst 2000-2009293
Album jaarlijst 2007289
Album jaarlijst 2008270
Album decennium lijst 1980-1989256
Album decennium lijst 1970-1979251
Album jaarlijst 1987244
Album decennium lijst 1960-1969231
Album jaarlijst 1999224
Album jaarlijst 2004223
Album jaarlijst 2006223
Album jaarlijst 2011219
Album jaarlijst 2013214
Album jaarlijst 2015205
Album jaarlijst 2009203
Album jaarlijst 2010203
Album jaarlijst 1989200
Album jaarlijst 1985198
Album jaarlijst 1993192
Album jaarlijst 2003186
Album jaarlijst 1998167
Album jaarlijst 2002166
Album jaarlijst 2005165
Album jaarlijst 1966159
Album jaarlijst 1990156
Album jaarlijst 1995152
Album jaarlijst 1986147
Album jaarlijst 2012143
Album jaarlijst 1991142
Album jaarlijst 2000142
Album jaarlijst 1982140
Album jaarlijst 1984138
Album jaarlijst 1996138
Album jaarlijst 2018137
Album jaarlijst 1983136
Album jaarlijst 1979134
Album jaarlijst 1978128
Album jaarlijst 1980127
Album jaarlijst 1968122
Album jaarlijst 1974120
Album jaarlijst 2014117
Album jaarlijst 1971114
Album jaarlijst 1981113
Album jaarlijst 1972108
Album jaarlijst 197398
Album jaarlijst 201986
Album decennium lijst 2010-201976
Album jaarlijst 200166
Album jaarlijst 196958
Album jaarlijst 197055
Album jaarlijst 199255
Album jaarlijst 198847
Album jaarlijst 196745
Album jaarlijst 197745
Album jaarlijst 199445
Album jaarlijst 197643
Album jaarlijst 199743
Album jaarlijst 197538

Meest getoonde concerten

ConcertAantal
The Revolution (10-02-2019)395
Best Kept Secret Festival (10-06-2018)322
Prince (21-06-1987)285
Nick Cave & The Bad Seeds (06-10-2017)277
Orbital (19-10-2018)276
North Sea Jazz Festival (14-07-2018)275
David Byrne (04-11-2018)273
Rufus Wainwright (05-01-2017)253
The Cure (13-11-2016)243
LCD Soundsystem (12-09-2017)241
Kraftwerk (18-01-2015)225
Nick Cave & The Bad Seeds (13-10-2017)216
Kamasi Washington (01-06-2018)216
Arcade Fire (19-04-2018)213
Jay-Z and Beyoncé (20-06-2018)213
North Sea Jazz Festival (13-07-2018)204
Father John Misty (05-11-2018)203
D’Angelo (02-03-2015)202
Maxwell & Mary J Blige (25-10-2016)198
Bryan Ferry (29-09-2016)196
Soulwax (04-04-2017)190
North Sea Jazz Festival (07-07-2017)190
U2 (29-07-2017)183
Massive Attack (01-02-2019)182
Thundercat (17-11-2017)181
Patrick Watson (30-11-2018)181
North Sea Jazz Festival (09-07-2017)180
Bettie Serveert (01-12-2017)179
Belle & Sebastian (19-02-2018)179
Kendrick Lamar (27-02-2018)179
Prince (18-11-2010)174
North Sea Jazz Festival (08-07-2017)171
Raymond van het Groenewoud (06-04-2019)168
Pinkpop (08-06-1987)166
Snarky Puppy (05-06-2017)162
Foxygen (22-02-2017)161
Metallica (06-09-2017)161
Dead Kennedys (17-10-2016)160
Ibeyi (05-12-2017)160
De La Soul (05-12-2016)155
The Human League (18-11-2016)153
Hooverphonic (27-08-2017)150
Elvis Costello (08-03-2017)148
King Gizzard & The Lizard Wizard (20-06-2017)145
North Sea Jazz Festival (15-07-2018)145
Prince & The Revolution (18-08-1986)142
Dweezil Zappa (25-07-2018)142
New Order (17-10-2019)140
Bootsy Collins’ Funk Unity Band (21-02-2014)136
Michael Kiwanuka (25-11-2016)136
North Sea Jazz Festival (08-07-2016)134
Underworld (23-11-2019)134
Anderson .Paak & The Free Nationals (09-03-2019)133
Prince & 3rd Eye Girl (27-05-2014)129
Bunny Wailer (21-07-2015)129
North Sea Jazz Festival (12-07-2019)127
Morrissey (28-10-2014)126
Cat Power (10-07-2019)126
Prince & 3rdEyeGirl (show 2) (11-08-2013)125
The Fatal Flowers (27-06-2019)124
Neil Diamond (25-06-2015)123
North Sea Jazz Festival (11-07-2015)123
Beck (08-09-2014)122
North Sea Jazz Festival (14-07-2019)122
Janelle Monáe (07-09-2018)120
Giorgio Moroder (21-05-2019)120
Prince (02-06-1990)119
The Waterboys (06-12-2014)118
Arcade Fire (10-06-2014)115
Eels (26-06-2014)115
Sheila E (07-11-2019)115
D’Angelo (03-03-2015)113
D’Angelo (31-01-2012)112
Neil Young (09-07-2019)111
Kraftwerk (03-07-2015)108
FKA Twigs (03-12-2019)108
Prince & 3rd Eye Girl (25-05-2014)106
Bob Dylan (05-11-2015)106
Fleetwood Mac (01-06-2015)103
Spoon (10-11-2017)103
North Sea Jazz Festival (13-07-2019)103
Prince (05-08-1990)102
Jacob Collier (13-02-2019)102
Cat Power (02-07-2013)101
Ibrahim Maalouf (10-11-2019)101
Prince & The New Power Generation (27-05-1992)100
Nick Cave & The Bad Seeds (04-11-2013)100
Prince (02-11-2002)99
D’Angelo (10-02-2012)98
Cat Power (06-07-2016)98
Sibel Can (07-12-2019)98
Pinkpop (19-05-1986)97
Doe Maar (18-06-2016)96
Prince & 3rdEyeGirl (show 1) (11-08-2013)94
Peter Gabriel (30-09-2013)94
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis (19-03-2017)94
Best Kept Secret Festival (17-06-2017)94
Elton John (08-06-2019)94
Drum Rhythm Festival (28-05-1999)92
Altın Gün (06-12-2018)92
Iggy Pop (04-12-1999)91
North Sea Jazz Festival (10-07-2015)91
Prince (17-08-1988)90
Altın Gün (03-05-2019)90
Prince & The New Power Generation (09-08-1993)86
The Fatal Flowers (15-06-2019)86
Nick Cave (16-05-2015)85
alt-J (05-02-2015)84
Neil Young & Crazy Horse (05-06-2013)82
Smashing Pumpkins (26-07-2013)82
Kardes Turkuler & Sezen Aksu (31-05-2014)82
Kandace Springs (10-05-2017)82
The Artist Formerly Known As Prince (24-03-1995)81
Raphael Saadiq (24-10-2019)81
Nick Cave (17-05-2015)80
Prince (15-10-2002)78
Prince (03-06-1990)77
U.K. Subs (15-02-2020)77
Prince & The New Power Generation (04-07-1992)75
Drum Rhythm Festival (22-05-1998)74
Doe Maar (12-02-2013)74
Fırat Tanış (14-12-2019)74
Prince (18-08-1988)73
Macy Gray (21-12-2012)73
The Who (05-07-2013)73
U2 (13-09-2015)73
Prince (09-07-2011)72
Simple Minds (23-11-2015)70
Patti Smith (11-08-2016)70
U2 (03-08-1993)69
Prince & The New Power Generation (10-08-1993)69
The Artist (23-12-1998)69
Prince (06-08-1990)68
Prince (03-11-2002)68
Neil Finn (07-08-2016)68
Prince (09-09-1988)67
Prince & The New Power Generation (08-07-1992)67
Queens Of The Stone Age (26-11-2013)67
The Artist Formerly Known As Prince (26-03-1995)66
Bruce Springsteen & The E Street Band (13-07-2016)66
Doe Maar (02-05-1982)64
Public Enemy (30-08-1992)64
Prince & The New Power Generation (28-05-1992)63
The Artist Formerly Known As Prince (25-03-1995)63
Bruce Springsteen & The E Street Band (22-06-2013)63
The Artist (28-12-1998)62
Taksim Trio (15-11-2019)62
Nothing Compares 2 U – A Tribute To Prince (25-04-2016)61
BJ The Chicago Kid (07-10-2016)61
Wendy & Lisa (29-04-1989)60
Prince & The New Power Generation (07-07-1992)60
The Artist Formerly Known As Prince (27-03-1995)60
Prince (10-07-2010)60
Prince (11-07-2011)60
Prince (26-07-2011)60
Racism Beat It! (18-09-1993)59
Prince (08-11-2010)58
U2 (31-07-2001)57
Prince (10-07-2011)57
Prince (19-08-1988)56
Prince & The New Power Generation (06-07-1992)56
The Time (10-10-1996)56
North Sea Jazz Festival (09-07-2016)56
Lenny Kravitz (13-12-1989)55
Prince & The New Power Generation (30-05-1992)55
The Artist (23-08-1998)55
Janelle Monáe (20-09-2013)55
Prince (18-10-2002)54
Underworld (31-03-2016)53
North Sea Jazz Festival (13-07-2014)51
Graham Parker & The Rumour (11-06-2014)50
Paul McCartney (08-06-2015)50
Tarkan (06-12-1997)49
The Waterboys (22-11-2000)49
Michael Jackson (30-09-1996)48
The Specials (14-09-2011)48
Nick Cave & The Bad Seeds (17-11-2013)47
Kraftwerk (16-01-2015)47
Nick Cave & The Bad Seeds (18-10-1988)46
Kiss (11-06-1997)46
North Sea Jazz Festival (10-07-2016)46
Underworld (24-03-2015)45
George Clinton & Parliament/Funkadelic (22-07-2016)45
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-1988)44
U2 (18-12-1989)44
George Clinton (22-01-1990)44
Sheila E & C.O.E.D. (12-03-2007)44
Queens Of The Stone Age (15-05-2011)44
Sezen Aksu (15-02-2016)44
Pink Floyd (14-06-1988)43
U2 (19-07-1997)43
David Sylvian (11-10-2001)43
Bruce Springsteen & The E Street Band (05-07-2012)43
The Ramones (08-06-1988)42
The Waterboys (17-03-2012)42
Sheila E (06-04-2015)42
Sufjan Stevens (24-09-2015)42
Iggy Pop (10-05-2016)42
Roxy Music (13-09-2001)41
Arcade Fire (29-08-2011)41
Radiohead (20-05-2016)41
Raymond van het Groenewoud (05-12-1981)40
Herman Brood & His Wild Romance (06-10-1984)40
The Rolling Stones (18-05-1990)40
Arcade Fire (13-11-2007)40
Bruce Springsteen & The E Street Band (23-06-2008)40
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-2013)40
Neil Young + Promise of the Real (24-06-2016)40
The Red Hot Chili Peppers (20-02-1988)39
Peter Gabriel (02-05-2003)39
Bruce Springsteen & The E Street Band (06-05-2003)39
The Family Stand (10-02-2007)39
Lianne La Havas (30-11-2015)39
De Jeugd van Tegenwoordig (25-03-2016)39
Altın Gün (28-11-2019)39
Tarkan (12-04-1999)38
U2 (20-07-2009)38
Radiohead (14-10-2012)38
Graham Central Station (06-04-1996)37
The Police (14-09-2007)37
Cody Chesnutt (01-03-2013)37
Pharrell Williams (23-09-2014)37
The Specials (26-11-2014)37
George Clinton (01-07-1991)36
Bruce Springsteen & The E Street Band (20-06-1999)36
Bruce Springsteen & The E Street Band (30-05-2009)36
LCD Soundsystem (04-05-2010)36
Lauryn Hill (12-04-2012)36
Sezen Aksu (20-10-2012)36
Dead Can Dance (24-06-2013)36
Fleetwood Mac (07-10-2013)36
Hot Chip (16-11-2015)36
Betty Wright (08-04-2016)36
Lenny Kravitz (28-05-1991)35
Aziza-A (14-05-1998)35
Sezen Aksu (29-01-2007)35
Smashing Pumpkins (08-11-2011)35
Leftfield (03-12-2015)35
Television (16-06-2016)35
Chris Isaak (29-10-1987)34
Van Halen (13-04-1993)34
The Roots (01-08-2012)34
Lucinda Williams (27-01-2016)34
The Cult (11-10-2009)33
fDeluxe (20-01-2012)33
Miguel (05-10-2015)33
Kula Shaker (21-02-2016)33
Massive Attack (25-02-2016)33
The Libertines (02-03-2016)33
Tales Of Anatolia (22-10-2017)33
Janet Jackson (21-03-1995)32
The Joe Jackson Band (30-05-2003)32
Danko Jones (29-10-2003)32
Kardes Türküler (24-02-2007)32
The Waterboys (08-08-2015)32
Madonna (06-12-2015)32
Faithless (13-12-2015)32
Bryan Ferry (09-09-2002)31
Steve Ignorant (Crass) (15-10-2010)31
Ultra (07-04-2012)31
Bruce Springsteen & The E Street Band (27-05-2012)31
Paul Simon (18-07-2012)31
The Orb (07-10-2015)31
The Rolling Stones (05-09-1998)30
Stevie Wonder (15-09-2008)30
The Bevis Frond (13-01-2012)30
Jack White (25-06-2012)30
Foals (10-11-2013)30
Stereo MC’s (04-11-2014)30
Bryan Ferry (18-11-2014)30
Volkan Konak (18-10-2015)30
The Red Hot Chili Peppers (26-08-1989)29
Aziza-A (30-10-1998)29
Sezen Aksu (23-10-1999)29
George Michael (14-09-2012)28
The Joe Jackson Band (02-07-2003)27
Editors (29-05-2010)27
Editors (08-11-2009)25
The Fatal Flowers (17-01-1987)20
The Fatal Flowers (11-06-1986)18
The Fatal Flowers (07-12-1985)17