Terug naar Statistieken

Statistieken weergave aantallen

Meest getoonde berichten

BerichtAantal
De mooiste albumhoezen4836
Herman Brood maakt twee fantastische rockplaten in 1 jaar!4407
Prince zet de kroon op zijn werk met Lovesexy2934
De beste Australische nummers2468
30 jaar geleden, het beste concert dat ik ooit zag2441
Prince – De 25 beste live bootlegs!2381
Prince glorieert (alweer) met Sign O’ The Times2191
30 jaar geleden, het meest bijzondere concert dat ik ooit zag2000
Simon And Garfunkel – The Concert In Central Park1891
Prince en de naamsverandering1536
Queen en fascisme: het Jazz album1456
Prince – Crystal Ball / The Truth / Kamasutra1447
AC/DC – Let There Be Rock1439
Prince – Een jaar later…1349
The Black Album: Prince gets funky1329
De beste live albums1321
De beste ABBA singles1296
RIP, John Blackwell1229
Mijn 10 beste nummers aller tijden1203
Prince – Motherless Child1129
Mijn 10 favoriete Nederlandse albums1093
Bruce Springsteen – Tunnel Of Love1084
Prince 1958-20161063
Vanity 6: sex sells, of toch iets meer?1034
Saturday Night Fever999
Madonna – Ray Of Light994
De beste albums gemaakt door vrouwen977
Het meest gehate album in jazz: Miles Davis’ On The Corner973
Prince, top 50, nummers 10 tot en met 1956
De beste 12-inches948
Nick Cave & The Bad Seeds – Push The Sky Away933
Prince – Emancipation923
Prince brengt het prima album Come uit (en niemand lijkt geïnteresseerd)919
De lelijkste albumhoezen912
Nieuwe foto’s Prince & The Revolution Live 1986886
De beste Rolling Stones singles876
Underworld – Beaucoup Fish875
Jaarafsluiting 2017825
Het muzikale antwoord op 9/11: Bruce Springsteen’s The Rising814
Simple Minds – New Gold Dream (81–82–83–84)813
Smashing Pumpkins – Siamese Dream811
David Bowie 1947-2016 & Low en “Heroes” 40 jaar808
Mick Karn – Titles800
Grease is the word790
Album top 50, nummers 10 tot en met 1789
Schoolreisje, gips en Fats Domino785
Singles uit mijn lagere school tijd779
Zonder Eno maakt Roxy Music het album Stranded: hun beste?779
Paradiso, al 50 jaar de mooiste concertzaal777
Jill Jones, een van de beste Prince satelliet acts764
Fischer-Z 1979-1981757
Introducing The Hardline According To Terence Trent D’Arby756
I Feel Love: de toekomst is hier en nu!755
David Sylvian debuteert met het prachtige, ingetogen Brilliant Trees745
Van Halen – Het beste debuut album aller tijden?728
1999: Prince op weg naar de top718
Bob Marley & The Wailers – Exodus692
The Fatal Flowers waren terug, voor even. Het verhaal van Neerlands beste band!687
Concerten, top 50679
Verloren en gevonden: mijn Prince ketting676
Marilyn Monroe, al 55 jaar ‘forever young’676
Album top 50, nummers 50 tot en met 26673
Sterkste & bekendste band & artiest logo’s671
Muziek ochtendopening middelbare school671
Mazzy Star – So Tonight That I Might See660
Eric B. & Rakim – Paid In Full658
Prince live in 1990, het verhaal van de Nude tour657
A Pop Life: één jaar oud; de beste en meest gelezen verhalen!656
Madhouse: Prince en jazz649
Queen: mijn allereerste muziekliefde647
Neil Young – Harvest Moon646
The Congos – Heart Of The Congos639
Elvis Presley, 08-01-1935 – 16-08-1977639
One Nite Alone… Solo piano and voice by Prince631
U2: Van Pinkpop via de woestijn naar de supermarkt624
Prince, top 50, nummers 25 tot en met 11622
Sinterklaas avond 1976 & ABBA’s Dancing Queen621
Frank Zappa’s Joe’s Garage nog steeds actueel620
Tom Waits – Swordfishtrombones619
What Time Is It? Het Verhaal Van The Time618
The Waterboys zegt ‘the big music’ vaarwel: Fisherman’s Blues!618
Prince bij de Rock & Roll Hall Of Fame: de gitaar solo618
Prince – De 15 beste B-kantjes!616
Prince bereikt de wereldtop met Purple Rain, het album, de film en de tour606
5 jaar geleden maakte ik mijn laatste Prince concert mee, in Antwerpen602
De geboorte van het beste nummer aller tijden: When Doves Cry599
In 1974 brengt Genesis het meesterlijke The Lamb Lies Down On Broadway uit599
Lone Justice, een introductie tot Maria McKee583
Joe Jackson – Night And Day582
Prince – Google’s most searched guitar solo576
Verjaardag 1977 & Fleetwood Mac’s Go Your Own Way572
George Michael – Listen Without Prejudice Vol. 1570
Jaarafsluiting 2016566
Kiss solo albums: Ace Frehley563
N.W.A. – Straight Outta Compton541
New Order – Blue Monday532
Iggy Pop – Lust For Life525
Public Enemy – It Takes A Nation Of Millions To Hold Us Back524
The Child Of Lov517
Japan – Oil On Canvas516
Dead Kennedys509
Gil Scott-Heron: The Revolution Will Not Be Televised509
Prince, top 50, nummers 50 tot en met 26506
Tröckener Kecks, van punk naar new wave naar rock506
Get the funk up! Prince en Batman: de kroning voorbij?505
Album top 50, nummers 25 tot en met 11498
Donny Hathaway – Live493
Prince – C-Note493
Guns N’ Roses – Appetite For Destruction491
Roger Daltrey maakt een solo album491
Prince debuteert: For You486
Kiss Alive II481
Sade verleidt de wereld met Diamond Life481
Reclame 1967, 1987 & 2017: The Beatles – Sgt. Pepper’s Lonely Hearts Club Band476
Hoe Devo zich een klassieker eigen maakte476
Top 50, epiloog475
Prince maakt psychedelische funk op Around The World In A Day474
Prince – The Chocolate Invasion & The Slaughterhouse: ‘File under P’?469
35 jaar geleden verschijnt het indrukwekkende Shocking Shades Of Claw Boys Claw464
Sinterklaas avond 1977 & Queen’s News Of The World462
Prince, de afsluiting460
The Jam – Dig The New Breed457
De beste debuut albums453
Funkadelic – One Nation Under A Groove453
1984, het beste popmuziek jaar?448
Killing Joke – Revelations447
D’Angelo – Black Messiah445
Parliament – Flash Light444
Neil Young – Comes A Time443
In 1984 bestormde liefdadigheid de hitlijst: Do They Know It’s Christmas?443
Prince is alleen met Kerst, Another Lonely Christmas441
Zappa In New York438
Crass – How Does It Feel433
Jaarafsluiting 2018433
Underworld, de beste singles431
Mijn 10 beste Joy Division nummers431
Prince satellieten, top 10429
Peter Tosh – Equal Rights426
Chuck Brown & de geschiedenis van go-go424
Prince – N.E.W.S.424
De 10 beste Michael Jackson singles424
Elvis’ Christmas Album422
De beste Donna Summer singles420
Prince – De Lotusflow3r drie album set418
Mijn favoriete muziek, deel 2 (door gastauteur Timur)414
Het live album van Siouxsie And The Banshees: Nocturne414
Mijn favoriete muziek (door gastauteur Timur)411
Talking Heads: 77409
Prince – Xpectation406
Guilty pleasures405
The Family, het ultieme Prince satelliet project405
Public Image Limited: het leven na The Sex Pistols404
King Crimson 1981 – 1984403
Prince & The New Power Generation – O(+>402
Tom Petty & The Heartbreakers – The Live Anthology401
Grinderman399
Herbie Hancock – Head Hunters397
Voor mama389
Prince brengt 2 platen op één dag uit: PLECTRUMELECTRUM en ART OFFICIAL AGE380
Discharge – Hear Nothing See Nothing Say Nothing374
Pixies en het verhaal achter de klassieker Doolittle374
LCD Soundsystem, de beste nummers366
Prince 1995 Ultimate Live Experience in Nederland (door gastauteur Edward)363
Live Aid, de dag dat de wereld compassie toonde (en muziek wilde zien)361
Divine – My First Album359
Richie Havens Sings Beatles And Dylan358
De uitgave van de beste single aller tijden: When Doves Cry357
The Clash en London Calling, het verhaal van een triomf356
Prince – Nude Tour – Televisie berichtgeving353
Lou Reed – Transformer352
Mark Hollis 1955-2019348
Fleetwood Mac na Rumours, the only way is Tusk?346
Beste albums, 1966 – 2017: A Pop Life, 1 jarig jubileum344
Timur’s 10 beste nummers aller tijden (door gastauteur Timur)344
Outkast – Aquemini343
Aswad – Live And Direct337
King Sunny Adé – Juju Music335
Culture – Two Sevens Clash333
The Cure verrast met het ijzersterke Seventeen Seconds333
Prince treedt weer op de voorgrond: Musicology331
Pavement – Brighten The Corners325
The Who’s Tommy: het ultieme jeugdsentiment324
The Smiths brengen hun eerste meesterwerk uit: Hatful Of Hollow316
Jesse Johnson – Verbal Penetration313
Anthony Hamilton – Comin’ From Where I’m From312
U.K. Subs – Crash Course312
Sufjan Stevens brengt zijn prachtige en ontroerende Illinois uit312
24-Carat Black – Ghetto: Misfortune’s Wealth310
25 jaar geleden: de Bijlmerramp309
Prince brengt zijn tweede album uit, de eerste hint naar het echte vervolg?304
Echo & The Bunnymen – Ocean Rain300
Emotional Rescue, het vergeten Rolling Stones album299
Crass – The Feeding Of The 5000298
Jaarafsluiting 2019296
Joy And Pain, het verhaal van Maze296
Concert Allah-Las afgelast vanwege terreurdreiging295
Scheiden in vol daglicht: Marvin Gaye’s indrukwekkende Here, My Dear295
D’Angelo verbijstert de muziekwereld met Voodoo294
In 1979 brengt Crass hun ultieme statement uit: Stations Of The Crass292
Live Aid in de Nederlandse pers292
Mandrill – Composite Truth287
Quiet Life: Japan vindt zichzelf opnieuw uit287
Prince en het mislukte filmavontuur, het verhaal van Graffiti Bridge285
Junior Murvin – Police & Thieves282
The Manor Sessions: The Cult reist van Love via Peace naar Electric279
The Blue Nile – A Walk Across The Rooftops (Tinseltown In The Rain)278
Japan – Obscure Alternatives276
The Waterboys introduceren ‘the big music’ op A Pagan Place274
Prince – Sign O The Times – single – 30 jaar oud269
David Bowie maakt een koerswijziging richting (plastic) soul: Young Americans269
Van Halen’s derde album rockt: Women And Children First269
Prince’ tweede Rolling Stone interview, 1990268
Cat Power – Sun264
The Smiths brengen hun tweede meesterwerk uit, Meat Is Murder264
Paolo Nutini – Caustic Love262
Cheap Trick At Budokan: The Complete Concert258
Frank Sinatra’s vergeten meesterwerk Watertown256
The Gun Club’s fantastische The Las Vegas Story255
Zapp, revolutionaire electro funk pioniers255
Prince – Graffiti Bridge – De recensies254
A Resolution Honoring Prince Rogers Nelson – City Of Minneapolis253
Prince – Nude Tour – De recensies253
Sufjan Stevens maakt het prachtige, ingetogen en ontroerende Carrie & Lowell250
Paisley Park Museum – City Of Chanhassen249
The Replacements starten aan hun 3-op-een-rij briljante albums met Let It Be247
Lianne La Havas (door gastauteur Timur)246
Iggy And The Stooges – Raw Power245
Cody ChesnuTT – The Headphone Masterpiece244
Prince – Reclame voor de Lotusflow3r drie album set243
Mama, 1943 – 2012241
Maria McKee brengt haar prachtige debuutalbum uit241
Prince Charles & The City Beat Band – Stone Killers237
Thomas Dolby – The Flat Earth237
Prince probeert de schade te herstellen: het grote Rolling Stone interview uit 1985233
Deee-Lite’s Groove Is In the Heart231
The Black Crowes Present $hake Your Money Maker229
Foxygen – We Are The 21st Century Ambassadors Of Peace & Magic227
Prince – De spaghetti controverse!227
Herbie Hancock – Future Shock225
Bauhaus – Bela Lugosi’s Dead222
Mijn 10 favoriete soundtracks222
Antony And The Johnsons – The Crying Light221
Danko Jones – Born A Lion217
Romanthony – R.Hide In Plain Site206
Nick Cave And The Bad Seeds debuteren met het geweldige From Her To Eternity203
Mijn 10 favoriete muziekfilms202
Compact Disc wordt 35 jaar oud201
Roy Ayers – Coffy201
Alweer een Public Enemy hip-hop klassieker, Fear Of A Black Planet196
Sun, top funk & soul uit Ohio192
Prince – Nude Tour Book189
Keith Flint 1969-2019186
Prince Day – State of Minnesota Proclamation185
Prince – Around The World In A Day – De recensies184
Linton Kwesi Johnson’s meesterwerk Bass Culture183
Daft Punk – Homework182
Sufjan Stevens – Seven Swans182
Spoon sprankelt, rockt en funkt op They Want My Soul179
De eerste postume Joy Division uitgave: Love Will Tear Us Apart170
Blood Orange – Cupid Deluxe164
War Is Over (If You Want It)164
Bruce Springsteen: vandaag 70 jaar oud!163
Prince Tribute Day – State of Minnesota Proclamation162
Black Lives Matter162
Put Your Slouch Socks On: TV One’s Docuseries Unsung Celebrates the Music and the Legacy of 1980s Family Group The Jets161
Prince – Het MTV interview155
Arcade Fire debuteert met het briljante Funeral152
Statement by the President on the Passing of Prince – The White House148
Prince Day – City Of Minneapolis Proclamation147
S.Res.444 – A resolution honoring the life and achievements of Prince146
Aart Staartjes 1938-2020145
Paisley Park Day – City Of Chanhassen Proclamation143
James Brown: A Funky Christmas!135
Prince – Trailer voor de film Graffiti Bridge135
Devo’s derde (en beste?) album, Freedom Of Choice134
Van Hunt debuteert130
Prince – Trailer voor de film Purple Rain128
Timur’s top tien beste nummers aller tijden (door gastauteur Timur)123
COVID-19: livemuziek in nood? Je kunt wat doen!117
Claw Boys Claw – With Love From The Boys116
Bob Dylan – De 10 beste albums113
Kiss breekt (eindelijk) door met Alive!112
Classixx – Hanging Gardens108
Het einde van The Waterboys’ ‘big music’ trilogie: This Is The Sea90
Neil Young’s eerste meesterwerk, After The Gold Rush!87
Prince Day – City Of St. Paul Proclamation66

Meest getoonde recensies

RecensieAantal
David Bowie – Welcome To The Blackout (Live London ’78)1416
My Name Is Prince Tentoonstelling1147
Prince – Piano & A Microphone 19831076
The Cure: 35 jaar Faith1046
Prince – Deliverance1035
Prince & The Revolution – Purple Rain Deluxe Expanded834
Neil Young – Hitchhiker658
David Bowie – Cracked Actor613
Soulwax – From Deewee580
Prince geeft richting en instructies op Originals573
Japan – Tin Drum544
Prince – 1999 Super Deluxe Edition505
LCD Soundsystem – American Dream433
Altın Gün – On375
Prince – The Rainbow Children350
Arcade Fire – Everything Now334
Sezen Aksu – Söylüyor326
David Bowie – Serious Moonlight (live ’83)320
Father John Misty – Off-​Key In Hamburg308
Cat Power – Wanderer281
Nick Cave & The Bad Seeds – Skeleton Tree280
Run The Jewels – RTJ4: eerbetoon aan slachtoffers, demonstranten en activisten255
Prince & The New Power Generation – Diamonds And Pearls244
Neil Young – Homegrown236
David Bowie – LIVEANDWELL.COM235
Amy Winehouse – Back To Black227
Prince – 4Ever222
Public Enemy – Apocalypse 91…The Enemy Strikes Black221
Solange – When I Get Home206
Thundercat – Drunk195
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis – Let It Be You192
Spoon – Hot Thoughts191
Kamasi Washington – Harmony Of Difference185
LCD Soundsystem – Electric Lady Sessions165
A Christmas Gift For You155
Leonard Cohen – Greatest Hits151
The Family Stand – Moon In Scorpio120
Emancipation? No, thank u!104
David Bowie Is tentoonstelling66

Meest getoonde lijsten

LijstAantal
Beste albums van de 20e eeuw364
Album jaarlijst 2016356
Album decennium lijst 1990-1999339
Album jaarlijst 2017317
Album decennium lijst 2000-2009314
Album jaarlijst 2007307
Album jaarlijst 2008285
Album decennium lijst 1980-1989279
Album decennium lijst 1970-1979278
Album jaarlijst 1987259
Album decennium lijst 1960-1969254
Album jaarlijst 2004241
Album jaarlijst 1999240
Album jaarlijst 2006240
Album jaarlijst 2011238
Album jaarlijst 2013231
Album jaarlijst 2015224
Album jaarlijst 2009221
Album jaarlijst 1989219
Album jaarlijst 2010219
Album jaarlijst 1985217
Album jaarlijst 1993215
Album jaarlijst 2003201
Album jaarlijst 1998184
Album jaarlijst 2005183
Album jaarlijst 2002182
Album jaarlijst 1990178
Album jaarlijst 1966177
Album jaarlijst 1995169
Album jaarlijst 1986164
Album jaarlijst 1991162
Album jaarlijst 2000162
Album jaarlijst 2012161
Album decennium lijst 2010-2019161
Album jaarlijst 1982159
Album jaarlijst 1984159
Album jaarlijst 1983158
Album jaarlijst 2018156
Album jaarlijst 1996155
Album jaarlijst 1979154
Album jaarlijst 1980152
Album jaarlijst 2019150
Album jaarlijst 1978145
Album jaarlijst 1968138
Album jaarlijst 2014138
Album jaarlijst 1974136
Album jaarlijst 1971135
Album jaarlijst 1981134
Album jaarlijst 1972126
Album jaarlijst 1973116
Album jaarlijst 200181
Album jaarlijst 199277
Album jaarlijst 196975
Album jaarlijst 197075
Album jaarlijst 197765
Album jaarlijst 198864
Album jaarlijst 199763
Album jaarlijst 199462
Album jaarlijst 196760
Album jaarlijst 197659
Album jaarlijst 197555

Meest getoonde concerten

ConcertAantal
Prince (21-06-1987)513
The Revolution (10-02-2019)423
Best Kept Secret Festival (10-06-2018)339
Nick Cave & The Bad Seeds (06-10-2017)299
North Sea Jazz Festival (14-07-2018)292
Orbital (19-10-2018)292
David Byrne (04-11-2018)290
Rufus Wainwright (05-01-2017)273
LCD Soundsystem (12-09-2017)268
The Cure (13-11-2016)263
Kraftwerk (18-01-2015)249
Prince & The Revolution (18-08-1986)238
Kamasi Washington (01-06-2018)238
Maxwell & Mary J Blige (25-10-2016)237
Nick Cave & The Bad Seeds (13-10-2017)234
Jay-Z and Beyoncé (20-06-2018)231
D’Angelo (02-03-2015)230
Arcade Fire (19-04-2018)230
Patrick Watson (30-11-2018)230
Father John Misty (05-11-2018)223
Prince (18-11-2010)222
Bryan Ferry (29-09-2016)220
North Sea Jazz Festival (13-07-2018)220
Pinkpop (08-06-1987)213
Soulwax (04-04-2017)212
North Sea Jazz Festival (07-07-2017)206
Thundercat (17-11-2017)206
U2 (29-07-2017)204
Bettie Serveert (01-12-2017)202
New Order (17-10-2019)200
Massive Attack (01-02-2019)198
Kendrick Lamar (27-02-2018)197
Prince (02-06-1990)195
North Sea Jazz Festival (09-07-2017)195
Belle & Sebastian (19-02-2018)195
Raymond van het Groenewoud (06-04-2019)191
North Sea Jazz Festival (08-07-2017)188
Foxygen (22-02-2017)185
Snarky Puppy (05-06-2017)184
Ibeyi (05-12-2017)182
Metallica (06-09-2017)179
De La Soul (05-12-2016)177
Dead Kennedys (17-10-2016)176
The Human League (18-11-2016)175
Prince & 3rd Eye Girl (27-05-2014)172
Underworld (23-11-2019)171
King Gizzard & The Lizard Wizard (20-06-2017)169
Prince & 3rdEyeGirl (show 2) (11-08-2013)167
Hooverphonic (27-08-2017)167
Elvis Costello (08-03-2017)164
Bootsy Collins’ Funk Unity Band (21-02-2014)162
Michael Kiwanuka (25-11-2016)161
Cat Power (10-07-2019)161
Sheila E (07-11-2019)161
North Sea Jazz Festival (15-07-2018)160
Dweezil Zappa (25-07-2018)158
Prince (17-08-1988)156
North Sea Jazz Festival (12-07-2019)156
Bunny Wailer (21-07-2015)155
North Sea Jazz Festival (08-07-2016)151
U.K. Subs (15-02-2020)151
Prince (05-08-1990)150
Anderson .Paak & The Free Nationals (09-03-2019)150
North Sea Jazz Festival (14-07-2019)150
FKA Twigs (03-12-2019)149
Fırat Tanış (14-12-2019)148
Sibel Can (07-12-2019)147
Morrissey (28-10-2014)145
Giorgio Moroder (21-05-2019)145
The Fatal Flowers (27-06-2019)145
Prince & 3rd Eye Girl (25-05-2014)143
D’Angelo (03-03-2015)143
The Waterboys (06-12-2014)141
Neil Diamond (25-06-2015)141
Beck (08-09-2014)140
Ibrahim Maalouf (10-11-2019)140
Prince & The New Power Generation (27-05-1992)139
North Sea Jazz Festival (11-07-2015)139
Prince (02-11-2002)138
D’Angelo (31-01-2012)138
Janelle Monáe (07-09-2018)138
Neil Young (09-07-2019)138
North Sea Jazz Festival (13-07-2019)135
Prince & 3rdEyeGirl (show 1) (11-08-2013)134
Arcade Fire (10-06-2014)134
Pinkpop (19-05-1986)133
Eels (26-06-2014)133
Bob Dylan (05-11-2015)128
Cat Power (02-07-2013)127
Kraftwerk (03-07-2015)126
Prince (15-10-2002)125
Spoon (10-11-2017)125
D’Angelo (10-02-2012)124
Fleetwood Mac (01-06-2015)124
Jacob Collier (13-02-2019)122
Drum Rhythm Festival (28-05-1999)120
Prince & The New Power Generation (09-08-1993)118
Nick Cave & The Bad Seeds (04-11-2013)118
Cat Power (06-07-2016)118
Doe Maar (18-06-2016)117
Elton John (08-06-2019)117
Joan As Police Woman & Benjamin Lazar Davis (19-03-2017)115
Iggy Pop (04-12-1999)114
Prince (03-06-1990)113
Altın Gün (03-05-2019)113
Peter Gabriel (30-09-2013)111
The Fatal Flowers (15-06-2019)111
Prince (18-08-1988)110
Best Kept Secret Festival (17-06-2017)110
The Artist Formerly Known As Prince (24-03-1995)109
North Sea Jazz Festival (10-07-2015)109
Altın Gün (06-12-2018)109
Raphael Saadiq (24-10-2019)108
Prince (09-07-2011)107
Smashing Pumpkins (26-07-2013)107
Wendy & Lisa (29-04-1989)105
Nick Cave (16-05-2015)104
The Artist (23-12-1998)103
Neil Young & Crazy Horse (05-06-2013)103
alt-J (05-02-2015)102
The Artist Formerly Known As Prince (26-03-1995)100
Drum Rhythm Festival (22-05-1998)100
Prince (09-09-1988)99
Racism Beat It! (18-09-1993)99
Prince (03-11-2002)98
Kardes Turkuler & Sezen Aksu (31-05-2014)98
Prince & The New Power Generation (04-07-1992)97
Nick Cave (17-05-2015)97
Prince (26-07-2011)96
Kandace Springs (10-05-2017)96
Public Enemy (30-08-1992)94
Doe Maar (12-02-2013)94
Prince & The New Power Generation (10-08-1993)92
Prince (11-07-2011)92
The Who (05-07-2013)92
Prince (06-08-1990)91
U2 (13-09-2015)91
Prince & The New Power Generation (28-05-1992)90
Prince (10-07-2010)90
Macy Gray (21-12-2012)90
U2 (03-08-1993)89
The Artist Formerly Known As Prince (27-03-1995)89
Prince (19-08-1988)88
The Artist Formerly Known As Prince (25-03-1995)88
The Time (10-10-1996)88
The Artist (28-12-1998)88
Prince (10-07-2011)88
Queens Of The Stone Age (26-11-2013)87
Nothing Compares 2 U – A Tribute To Prince (25-04-2016)87
Patti Smith (11-08-2016)87
Taksim Trio (15-11-2019)87
Prince (08-11-2010)86
Simple Minds (23-11-2015)86
BJ The Chicago Kid (07-10-2016)86
Prince & The New Power Generation (08-07-1992)85
Neil Finn (07-08-2016)85
Bruce Springsteen & The E Street Band (13-07-2016)84
Lenny Kravitz (13-12-1989)82
Doe Maar (02-05-1982)81
Prince & The New Power Generation (06-07-1992)81
Bruce Springsteen & The E Street Band (22-06-2013)81
Prince & The New Power Generation (07-07-1992)79
Underworld (31-03-2016)79
U2 (31-07-2001)77
Graham Parker & The Rumour (11-06-2014)77
Prince & The New Power Generation (30-05-1992)75
The Artist (23-08-1998)75
Janelle Monáe (20-09-2013)74
Kraftwerk (16-01-2015)73
Michael Jackson (30-09-1996)72
The Waterboys (22-11-2000)72
Prince (18-10-2002)72
Altın Gün (28-11-2019)72
The Specials (14-09-2011)71
Sheila E (06-04-2015)71
North Sea Jazz Festival (09-07-2016)71
Sheila E & C.O.E.D. (12-03-2007)70
Underworld (24-03-2015)70
Queens Of The Stone Age (15-05-2011)69
George Clinton & Parliament/Funkadelic (22-07-2016)69
Tarkan (06-12-1997)68
Nick Cave & The Bad Seeds (17-11-2013)68
Paul McCartney (08-06-2015)67
North Sea Jazz Festival (13-07-2014)66
Bruce Springsteen & The E Street Band (20-06-1999)65
Lianne La Havas (30-11-2015)65
North Sea Jazz Festival (10-07-2016)65
The Ramones (08-06-1988)64
U2 (18-12-1989)64
George Clinton (22-01-1990)64
Van Halen (13-04-1993)64
Kiss (11-06-1997)64
Roxy Music (13-09-2001)64
De Jeugd van Tegenwoordig (25-03-2016)64
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-1988)63
Nick Cave & The Bad Seeds (18-10-1988)63
Graham Central Station (06-04-1996)63
David Sylvian (11-10-2001)63
The Red Hot Chili Peppers (20-02-1988)62
George Clinton (01-07-1991)62
Leftfield (03-12-2015)62
Sezen Aksu (15-02-2016)62
Betty Wright (08-04-2016)62
The Rolling Stones (18-05-1990)61
Bruce Springsteen & The E Street Band (05-07-2012)61
Sufjan Stevens (24-09-2015)61
Raymond van het Groenewoud (05-12-1981)60
Herman Brood & His Wild Romance (06-10-1984)60
Chris Isaak (29-10-1987)60
Aziza-A (14-05-1998)60
fDeluxe (20-01-2012)60
The Waterboys (17-03-2012)60
Miguel (05-10-2015)60
Hot Chip (16-11-2015)60
Lucinda Williams (27-01-2016)60
Iggy Pop (10-05-2016)60
Radiohead (20-05-2016)60
Pink Floyd (14-06-1988)59
U2 (19-07-1997)59
LCD Soundsystem (04-05-2010)59
Arcade Fire (29-08-2011)59
The Roots (01-08-2012)59
Bruce Springsteen & The E Street Band (29-06-2013)59
Arcade Fire (13-11-2007)58
Kula Shaker (21-02-2016)58
Neil Young + Promise of the Real (24-06-2016)58
Peter Gabriel (02-05-2003)57
Bruce Springsteen & The E Street Band (06-05-2003)57
Bruce Springsteen & The E Street Band (23-06-2008)57
Radiohead (14-10-2012)57
Cody Chesnutt (01-03-2013)57
Fleetwood Mac (07-10-2013)57
Lenny Kravitz (28-05-1991)55
The Family Stand (10-02-2007)55
U2 (20-07-2009)55
Sezen Aksu (20-10-2012)55
The Libertines (02-03-2016)55
Danko Jones (29-10-2003)54
Lauryn Hill (12-04-2012)54
Tarkan (12-04-1999)53
Sezen Aksu (29-01-2007)53
The Police (14-09-2007)53
Bruce Springsteen & The E Street Band (30-05-2009)53
Dead Can Dance (24-06-2013)53
Pharrell Williams (23-09-2014)53
The Specials (26-11-2014)53
Janet Jackson (21-03-1995)52
Smashing Pumpkins (08-11-2011)52
Faithless (13-12-2015)52
Kardes Türküler (24-02-2007)51
The Waterboys (08-08-2015)51
Madonna (06-12-2015)51
Television (16-06-2016)51
Bryan Ferry (09-09-2002)50
The Joe Jackson Band (30-05-2003)50
Massive Attack (25-02-2016)50
The Cult (11-10-2009)49
Ultra (07-04-2012)49
Bruce Springsteen & The E Street Band (27-05-2012)49
Paul Simon (18-07-2012)49
George Michael (14-09-2012)49
The Rolling Stones (05-09-1998)48
Jack White (25-06-2012)48
Foals (10-11-2013)48
Bryan Ferry (18-11-2014)48
Tales Of Anatolia (22-10-2017)48
Aziza-A (30-10-1998)47
Steve Ignorant (Crass) (15-10-2010)47
Stereo MC’s (04-11-2014)47
The Orb (07-10-2015)47
Volkan Konak (18-10-2015)47
Editors (29-05-2010)46
The Bevis Frond (13-01-2012)46
The Red Hot Chili Peppers (26-08-1989)45
Sezen Aksu (23-10-1999)45
Stevie Wonder (15-09-2008)45
The Joe Jackson Band (02-07-2003)44
Editors (08-11-2009)43
The Fatal Flowers (17-01-1987)39
The Fatal Flowers (11-06-1986)37
The Fatal Flowers (07-12-1985)35